Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mootori õli
#1
Tere, milline mootori õli oleks sobilik mb w210 3.2 cdi mootorile....tean et peab olema 5w40 ja olema mb 229.3 approval. Et mis marki...
Ette tänades Alan
Vasta
#2
Mark on su isiklik eelistus.
Vasta
#3
(01-08-2018, 04:45 PM)Alan87 Kirjutas: Tere, milline mootori õli oleks sobilik mb w210 3.2 cdi mootorile....tean et peab olema 5w40 ja olema mb 229.3 approval. Et mis marki...
Ette tänades Alan
Soojalt soovitan Bardhali tooteid,kui on huvi ja ei leia siis helista ! ei tee reklaami vaid tean mida räägin !
Selle kohta võib jah öelda,et vahet pole mida sisse valad,shell,valvoline,motul jne.kõik tulevad ühest pütist,
bardahl on HEA,mul on 20 rendiautot ja ma kasutan vaid bardahlit ja võin väita,et "õli viga ei saanud olla kuna õli polnud" juhuseid pole siiani olnud Wink soe soovitus lihtsalt,see nats kallim kui õli taoline ollus aga see ka määrib ja täidab oma kohust ! ma ei viitsi kribada aga kui huvi võta toru ja helista !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#4
Teemaalgatajal soovitan arcari juttu võtta siiski Bardahli reklaamina.Eusa_angel
Vaielda õlimarkide teemal on sama tark tegu nagu vaielda naiste teemal.
Kellele meeldivad suurte rindadega pikajuukselised blondiinid ja kellele meeldivad kongus ninaga kiitsakad brünetid.
Kõigil on omamoodi õigus, asi on maitses.
Siia teemasse võib pea iga inimene kirjutada sellise kommentaari:
Pane ...... õli, ma kasutan seda juba aastaid ning olen täiega rahul, mul on .... autot ja kõik sõidavad sellega ja mitte midagi ei ole juhtunud. Esimesse lünka kirjuta õli mark ja teise autode arv.
Seega vali õli mark vastavalt isiklikule eelistusele ja rahakoti suurusele.
Ilmselt alati on kindla peale minek kas Mobil või Castrol.
Vasta
#5
(02-08-2018, 09:47 PM)kaupo51 Kirjutas: Teemaalgatajal soovitan arcari juttu võtta siiski Bardahli reklaamina.Eusa_angel
Vaielda õlimarkide teemal on sama tark tegu nagu vaielda naiste teemal.
Kellele meeldivad suurte rindadega pikajuukselised blondiinid ja kellele meeldivad kongus ninaga kiitsakad brünetid.
Kõigil on omamoodi õigus, asi on maitses.
Siia teemasse võib pea iga inimene kirjutada sellise kommentaari:
Pane ...... õli, ma kasutan seda juba aastaid ning olen täiega rahul, mul on .... autot ja kõik sõidavad sellega ja mitte midagi ei ole juhtunud. Esimesse lünka kirjuta õli mark ja teise autode arv.
Seega vali õli mark vastavalt isiklikule eelistusele ja rahakoti suurusele.
Ilmselt alati on kindla peale minek kas Mobil või Castrol.
Vale vastus ! Uuri natuke teemat ja saad aru mis vahe on õlil ja õlil,Mobili või Castroliga võid aia poste määrida ennem kui maa sisse nad surud Icon_cool ja ei reklaami ma bardahlit vaid soovitan soojalt ja tean mida räägin Wink Mis värvi sinu castrol või mobil on kui oled 10000 läbi sõitnud ? must kole ollus,peale kahte välpa bardahliga voolab peale 10tuhandet välja suht selge õli ja mootor on seest puhas,ma võiks pikalt oma kogemustest rääkida aga ei viitsi kribada kui huvi helista ,number on avalik Wink Kasutama hakkasin bardahli tooteid peale seda kui krossikale bensu lisana kasutama hakkasin ja kolvi vahetus ajal oli vahe märgatav,nimelt bardahli õliga oli kolb rasvane mitte kuiv nagu teiste tootjatega ja veel bardahl on vast ainuke õli tootja kes lisandina kasutab fullereni oma õlides ja seepärast on nende õli ka kallim,võta loe ja uuri,kuugel aitab Wink

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#6
Kunagi oma diisel punnsilmal kasutasin ainult LIQUI MOLY õli. Aastane läbisõit oli vähemalt 60000, õlivahetusvälbaks näpiti iga vahetusega 15000 aga auto arvas kogu aeg, et 22000- 25000 on see vahetamise aeg, kusjuures sõidustiil oli väga raju. Oli kuulda et kõvemad mehed sõitsid 5000 reaalse kilomeetriga 15000 vahetusvälba kilomeetrit täis.
Korra lasin sisse valada sama firma long life õli ja 32000 oli sõidetud kui auto arvas et 5000 pärast võiks õli vahetama hakata. 35000 oli sõidetud kui lasin õli vahetada kuna enam ei julgenud edasi lasta aga auto arvas et 3000 saaks veel minna...
Seda ma muidugi ei tea kas see õli kvaliteedi kohta midagi näitab ja oli see ju aastaid tagasi... läbitud sai pea 400000km

Vasta
#7
(04-08-2018, 09:56 AM)onu_siim Kirjutas:
Tsitaat:Soojalt soovitan Bardhali tooteid,kui on huvi ja ei leia siis helista ! ei tee reklaami vaid tean mida räägin !
Selle kohta võib jah öelda,et vahet pole mida sisse valad,shell,valvoline,motul jne.kõik tulevad ühest pütist,
bardahl on HEA,mul on 20 rendiautot ja ma kasutan vaid bardahlit ja võin väita,et "õli viga ei saanud olla kuna õli polnud" juhuseid pole siiani olnud Wink soe soovitus lihtsalt,see nats kallim kui õli taoline ollus aga see ka määrib ja täidab oma kohust ! ma ei viitsi kribada aga kui huvi võta toru ja helista !

MMS pidavat ka kasulik olema...
Polegi siis w Icon_rolleyes

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#8
(03-08-2018, 10:25 PM)arcar Kirjutas: Mis värvi sinu castrol või mobil on kui oled 10000 läbi sõitnud ? must kole ollus,peale kahte välpa bardahliga voolab peale 10tuhandet välja suht selge õli

Ma olen nii aru saanud, et teemaalgatuses käib jutt diiselmootorist. (vblla sain valesti aru)
AGA traktoril on ju nii, et isegi alla 100t km sõitnud mootoril vahetad õli ära, teed proovisõidu ja vardal on ta SAMA MUST uuesti.

Ja sellega ka ei saa päris nõus olla, et sõidan X õilga ja midagi ei ole juhtunud.
Ma sõidan Castrol 10W-60 Edge`ga ja ON küll juhtunud. Kuna kahel autol on õlirõhu kell peal, siis o näha, et ka kuuma mootoriga õlirõhk ei lange mitte kunagi alla 2Bar`i. Teiste viskoossustega langes küll.
Igapäevatank Volvo lõpetas selle nö. bemmiõliga sõitma hakates õlisöömise.
Tõsi, need on kõik bensukad. Ja värvust pole kunagi vahtinud pärast 15000km ja/või 2 aastat. (muudki teha)

Dislale vast see Edge ei sobi, see ei lähe nii kuumakski, kui vaja; sinna valaks ükskõik, millist 5W-40-et täissünti sisse ja saab hea. Eusa_dance

.

Vasta
#9
Olen kasutanud Bardahli, Mobil1, Castrol, Motul, Ravenol 10/20W60 õlisid...hinnavahe on neil omavahel tuntav. Mõne eest saab teist 2x rohkem....
Tulemuste vahe...vb isegi on aga kõik on täitnud oma eesmärki positiivselt.

Viimati 5.6 twin turbo m117 motosse läks Castrol edge 10w60.
Lihtsal põhjusel - oli ainukesena seal poes, kus käisin. Hinna osas on soodsamaid, aga Tartus on suht keeruline leida midagi, mida päriselt tahaks. Tellida muidugi saab....(elav näide Tartu Silberist - oli tarvis 1 kasti ja kulissi vahelise varda stopper klambrit, mida pidi loomulikult tellima...tellisin 10tk. 3 päeva pärast sain kätte...varuosa mees vaatas imestunult, ala et sööd neid v? Siis pakkusin, et ma võin ise neid “laos” hoida)
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#10
(10-08-2018, 11:19 AM)hents99 Kirjutas: Tellida muidugi saab....(elav näide Tartu Silberist - oli tarvis 1 kasti ja kulissi vahelise varda stopper klambrit, mida pidi loomulikult tellima...tellisin 10tk. 3 päeva pärast sain kätte...varuosa mees vaatas imestunult, ala et sööd neid v? Siis pakkusin, et ma võin ise neid “laos” hoida)
Viimane kokkupuude Tartu Silberi ja tellmisega oli siis, kui vedru mul ees ära murdus. Silber pakkus, et 10 tööpäeva jooksul saaks vast uued kohale, onu_siimu kiusates olid vedrud aga 2 päevaga kohal.Unibrow

Ise olen kasutanud diislite puhul Castroli, Shelli ja Mobilit. Viimane siis Mercedest omades, eelnevad kaks BMW puhul. Castroli ja Shelli võrreldes, siis Castroliga hakkas mootor vähe rohkem lagisema välba lõpu poole, välp oli 10 000km.

Vasta
#11
kas keegi oskab öelda kus alustada otsinguid ml 230 kuumenedes hakkab paukuma ja sureb välja nagu ei saaks küttet kätte paned süüdet ja mingi aja saad jälle sõita ja siis jälle sama jama kipub välja surema
Vasta
#12
Õige teema valikust. Õliga pole siin midagi pistmist.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mootori vahetus Mercedes vito 0 381 30-10-2021, 05:55 PM
Viimane postitus: Mercedes vito
  Kompressori õli? Kristo5380 0 1,429 17-04-2019, 09:59 PM
Viimane postitus: Kristo5380
  Mootori keti probleem peale hooldust mbw204 5 4,428 17-10-2016, 06:27 PM
Viimane postitus: mbw204
  Automaat kasti õli vahetus MiKi 0 1,764 23-03-2013, 01:30 PM
Viimane postitus: MiKi
  k:3,2 170kw mootori kohta arturmalcik 3 4,300 09-11-2012, 01:26 AM
Viimane postitus: arturmalcik
  K:numbrid mootori küljel. andovaga 2 2,981 28-03-2010, 08:10 PM
Viimane postitus: andovaga
  Mootori vahetus?? Hullm 9 6,014 08-02-2010, 02:10 AM
Viimane postitus: arturmalcik
  Mootori soojendamine!!!! Marten 26 15,762 03-02-2010, 06:18 PM
Viimane postitus: marek
Bug K:Kust kontrollida mootori seerianumbrit? Arseen 3 3,366 22-12-2009, 05:52 PM
Viimane postitus: sass300
  Mootori tõstukit laenuks? Laur 1 2,432 23-04-2009, 06:33 PM
Viimane postitus: Laur



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne