Küsitlus: Kas osaled MB klubi perepäeval
Osalen Suvepäevadel
34.21%
13 34.21%
Osalen perepäeval
34.21%
13 34.21%
Osalen klassikaliste Mercedes-Benz sõidukite näitusel
31.58%
12 31.58%
Kokku 38 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil)
#41
Oli väga ilus vanatehnikapäev.
Aitäh korraldajaile!

Parimate soovidega,
Tauno
Vasta
#42
Mina pidin 11 tundi tööl passima tänase ilmaga seega pilte ja videoid!Smile
Vasta
#43
Väga tore ja huvitav üritus oli! Au ja tänu korraldajatele. Sai soetatud ka mõningaid meeneid ja isegi mu ema soovis t-särki endale nähes minu oma ja vaatab omale mercedest juba. Smile
Vasta
#44
Väga lahe oli näha vanu tuttavaid, mõnda polnud juba aastaid näinud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#45
Tere Tauno.

Kahjuks ei jõudnud sinuga kohapeal vestelda. Aga suured tänud heade sõnade eest ning kohale tulemise eest.

Meie esimene avalik suurem üritus piiratud korraldusaja ja eelarvega sai enamvähem rahuldavalt läbi viidud. Saime väärt kogemusi järgmiseks aastaks ning edasi saab ainult paremaks minna. Tulevasel aastal on rohkem ilusaid klassikalisi Mercedeseid, rohkem tegevusi ning paremad auhinnad.

Igasugune kriitika on ka alati teretulnud ja need saab saata mailile info@clubmb.ee.

Üks väike pilt ka neile, kes kohale ei jõudnud. Kuna korraldamisega oli niiaplju tegemisi, siis drooniga sain lendu alles siis, kui suurem rahvamass oli juba lahkunud ning paar klassikut ka on koha tühjaks jätnud.

[Pilt: 28258-perepaev2018_2.jpg]


(16-06-2018, 06:49 PM)Tauno Mõts Kirjutas: Oli väga ilus vanatehnikapäev.
Aitäh korraldajaile!

Parimate soovidega,
Tauno

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#46
Lugupidamised korraldajatele.
ilus oli vaadata, aga kurb oli, et ei saanud enda autot näitusele panna, kuna olin piiratud ajagraafikuga külastamas.
järgmine aasta proovin ikka enda auto ka vanurite sekka parkida.
ostsin ka mõned meened, seoses sellega.
kas tassi võib panna nõudepesumasinasse ka?
Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta
#47
(17-06-2018, 08:42 PM)M.E.SEC Kirjutas: Lugupidamised korraldajatele.
ilus oli vaadata, aga kurb oli, et ei saanud enda autot näitusele panna, kuna olin piiratud ajagraafikuga külastamas.
järgmine aasta proovin ikka enda auto ka vanurite sekka parkida.
ostsin ka mõned meened, seoses sellega.
kas tassi võib panna nõudepesumasinasse ka?

Jään vastuse võlgu, kuna endal sellist riistapuud kodus ei ole. Aga kuna need sinised on ROI poolt toodetud, siis kvaliteet peaks väga super olema. Ise olen seda tööl juba 2 aastat igapäevaselt kohvi tarvis kasutanud ja hetkel näeb ikka välja nagu uus. Ei ole pleekinud ning trükk on ka peal suurepärane.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#48
Siin lingil minu tehtud pildid.

https://drive.google.com/open?id=15CHx0k...2U1_H4mVLl

Head vaatamist!

[Pilt: EgAAAgMHgOA-960.jpg]
Vasta
#49
SL60 AMG-vau! Ei teadnudki et selliseid masinaid Eestimaa pinnal on. Ilusad kvaliteetsed pildidThumbsup

Vasta
#50
(18-06-2018, 05:19 PM)nostromo Kirjutas: SL60 AMG-vau! Ei teadnudki et selliseid masinaid Eestimaa pinnal on. Ilusad kvaliteetsed pildidThumbsup

Tegelt on neid lausa 2 tk Eestis

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#51
Tere,

Taaskord põhjust kaabut tunnustuseks kergitada.
Oli tore ja tehnikaküllane päev/õhtu. Palju päikest, piisavalt tolmu ja mõõdukalt lehmiSmile
Järgmise korrani.
Herki
Vasta
#52
Hommik,

Jäime ka mõlema üritusega väga rahule. Tundus, et on suurelt ette võetud. Kõike oli, autod ülevaadatud, sai tegeletud ka ülesannete täitmisega.

Õhtune pool polnud ka sugugi kehvem, väga äge oli.

Lihtsalt jäi mõtteks, et kui kogu aur läheb selliste suurte ürituste peale, kas siis väiksed a la sügisgrillid kaovad üldse pildilt...

Fännasin ka seda vähe väiksemat üritust. (Sügisgrilli)

Ps: Kui keemikud lauluõli segasid, siis tegin ka mõned pildid sellest.
MB 200T D, S123, 1983. a. 2.0, 44kW, diisel
Instagram: mb_s123
www.rxoptika.ee
Vasta
#53
(19-06-2018, 02:20 PM)Lepz Kirjutas: Hommik,

Jäime ka mõlema üritusega väga rahule. Tundus, et on suurelt ette võetud. Kõike oli, autod ülevaadatud, sai tegeletud ka ülesannete täitmisega.

Õhtune pool polnud ka sugugi kehvem, väga äge oli.

Lihtsalt jäi mõtteks, et kui kogu aur läheb selliste suurte ürituste peale, kas siis väiksed a la sügisgrillid kaovad üldse pildilt...

Fännasin ka seda vähe väiksemat üritust. (Sügisgrilli)

Ps: Kui keemikud lauluõli segasid, siis tegin ka mõned pildid sellest.

Pilte ootame ka ja väiksemaid üritusi plaanis kaotada ei ole.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#54
https://drive.google.com/folderview?id=1...SGZSRZvCvS

Minu pildivalik siis. Midagi jäi välja ja midagi vb läks liiast, aga siin nad on
MB 200T D, S123, 1983. a. 2.0, 44kW, diisel
Instagram: mb_s123
www.rxoptika.ee
Vasta
#55
Taas oli üx vahva ja meeldiv üritus, mis kulges ootamatult kiiresti, kuna tegevusi oli palju. Ise nautisin lihtsalt päeva ja vestlesin klubilistega. Kahjux päeval ei jõudnud uuemate liikmetega vestelda ja õhtul neid väga ei kohanud, seega loodan, et te ka tulevastest üritustest osa võtate. Küll oli aga tore üllatus mitmeid varasemast ajast tuttavaid klubiliikmeid kohata, keda pole tükk aega klubiüritustel näinud nagu Karl, Rolz, Sulo ja isegi Kuldar, keda ikka kohtab üritustel aga pigem harva ja lühiajaliselt.

Minu poolt suured tänud kogu korraldustiimile ning Halinga automuusemile ja Varbla puhkekeskusele, tänu kellele sujus kõik probleemideta ning loomulikult kõigile osalejatele, kes taas meeldiva atmosfääri lõid.

Üx tõrvatilk siiski meepotis oli. Nimelt mulle tundub, et Eesti liikluskultuur ei ole veel nii arenenud, et suurel põhimaanteel kolonnis sõitmine meeldiv ja ohutu kogemus olex. Sõitsin ise kõige viimasena kolonnis ja nägin tagant kuidas teised liiklejad mitmekesi koos täiesti süüdimatult ja hoolimatult muudkui kolonnist mööda pressisid, tihti ennem pimedat kurvi või isegi kui veoauto vastu tuli. Seekord läx kõik õnnex ja jõudsime tervetena ja ühes tükis kohale, aga samas olex võinud ka selliste maanöövrite tõttu mõni kallis kolonnis olnud auto viga saada või midagi veel hullemat juhtuda. Seega arvan, et edaspidi võix igaüx taolise lihtsa marsuudi mööda põhimaanteed ise läbida ja kolonnis sõidud võixime jätta pigem väixemate ja keerulisemate marsuutide läbimisex. Sest samamoodi jätkates läheb varem või hiljem midagi viltu ja keegi meist ei soovi seda.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#56
Petri, see tõrvatilk meepotis on natuke ka ilmselt meie enda liikmete kanda. Kolonnis sõites tuleks hoida tavalisest natuke pikemat pikivahet, et möödasõitjatel oleks, kuhu reastuda(tegelikult kehtib see ka igapäevase sõitmise juurde).
Samamoodi ka, et oleks aega reageerida, kui eespool miskit toimub.
Aga eks meie liikluskultuur on nii kui nii alla igasuguse arvestuse.
Ma olen VW klubiga teinud erinevaid kruiise kaasa kuni ca 100 autose riviga. Mõne üksiku ajuhiiglase leiab alati, kellel tõmmelda on vaja, aga muidu saab suhteliselt viisakalt hakkama. Muidugi ka seal on see sama probleem, et kolonn ise ei raatsi pikivahet hoida.
Vasta
#57
Tere,

Seda kolonni teemat sai arutatud veidi ka Halingal. Natukene tuhka pean ka endale pähe raputama, kuna sellise pika kolonniga oleks pidanud lihtsalt mõned vahepeatused tegema, kui sabas olijad oleks saanud mööda minna. Samas oli seal ka kohati kaherealisi lõike ja mõtlesin, et neist piisab.
Hoolimata kõigest saime kõik ühes tükis kohale ja järgmine kord targem. Pole varem kolonni vedanud ja nüüd kogemuse võrra rikkam.
Samas liikusime vähemasti eesotsas suurima lubatud kiirusegaWink Tavapäraselt tagumises otsas kipub kiirus võrreldes esimestega veel kiiremaks kujunema. Nii et ülemõistuse suur takistus me teel ei olnud.
Aga eks neid närvilisi rapsijaid on ja jääb, nii et ärgem laskem end neist häirida.
Kokkuvõttes oli ju sündmus vahva, päikse ja vanatehnikaküllane.
Herki
Vasta
#58
Herkil on õigus. Kui kruiisi keksmine kiirus ei ole oluliselt väiksem, kui piirkonna suurim lubatud sõidukiirus, siis pole mingit probleemi - ega sõitmata ei saa jääda. Järgmisel korral prindime kõikidele ka juhendi, kuidas kolonnis sõita ja eks alati tuleb keeg vahele.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,282 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,678 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,174 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,511 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,425 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 17,723 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 6,994 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2018 (LV) Mike22 1 3,749 18-09-2018, 07:37 PM
Viimane postitus: janek126
  SCHÖNE STERNE 2018 Hattingen 25-26 august MB kokkutulek Mike22 3 4,170 31-08-2018, 05:11 PM
Viimane postitus: hents99
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,073 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne