Küsitlus: Kas osaled MB klubi perepäeval
Osalen Suvepäevadel
34.21%
13 34.21%
Osalen perepäeval
34.21%
13 34.21%
Osalen klassikaliste Mercedes-Benz sõidukite näitusel
31.58%
12 31.58%
Kokku 38 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil)
#1
[Pilt: 99522-mbperepaev2018.jpg]

Tere taas kõik see Mersupere.

Meil on suur heameel kutsuda Teid kõiki osalema suurel Mercedes-Benz Klubi perepäeval ja Klubi suvepäevadel 16. Juunil 2018 Halinga Automuuseumi juures.
Üritus toimub koostöös Halinga Automuuseumiga.

Seekord on meil plaanis midagi erilist kõikidele klassikute fännidele. Perepäevade raames toimub Halinga Automuuseumi ees ka klassikaliste Mercedes-Benz sõidukite näitus/müük
(müük ka seetõttu, et osalejad võivad ka soovida õiglase hinna eest oma sõidukist loobuda).

Detailsema ajakava saadame kõikidele osalejatele hiljem.
Perepäeva külastamine on kõikidele täiesti tasuta, kohapeal on palju põnevat vaatamist ja tegemisi kõikidele.

Tegevused lastele: ATV sõit, jäätis, suhkruvatt, joonistusvõistlus, õhupallid, piknik.

Täiskasvanutele on palju muud vaatamist ja katsumist. Hoiame teatud asju hetkel veel saladuses, kuid oleme kaasanud seekord suurema
meeskonna ning lisaks ka koostööpartnereid ja sõpru, et saaks üks suur avalik Mercedes-Benz perepäev korda saadetud.

Perepäevadega paralleelselt toimub ka MB klubi suvepäevade üritus,
kuhu on oodatud kõik toredad MB klubi liikmed oma peredega. Suvepäevade osalistega liigume õhtul edasi imelisse mereäärsesse puhkekeskusesse,
kus saame aega veeta juttu ajades, looduse võlusid nautides ning ka saunatades.

Osalustasu Suvepäevadel:

Mercedes-Benz Eesti klubi liikmetele ja nende kaaslastele 60 EUR osaleja kohta.
Kuni 14 aastased lapsed 20 EUR,
Alla nelja aastased lapsed tasuta.

Külalised 70 EUR.

Osalustasu sisaldab lõunasööki Halinga restoranis, üritusi päeva vältel, lastele erinevad tegevused, õhtusöök Varbla puhkekeskuses, saun ja snäkid, majutus ja hommikusöök.

ILMA MAJUTUSETA ON OSALUSTASU 30 EUR

Peale 10. Maid lisandub hindadele 10 EUR osaleja kohta

REGISTREERUN SUVEPÄEVADELE

Peale ankeedi täitmist saadame ka arve/teavituse osalustasu maksmise kohta. Registreerumine on kinnitatud osalustasu maksmisega ning siis on tagatud ka koha olemas olu üritusel.

Klassikaliste Mercedes-Benz sõidukite näitusmüük

Perepäeva kõige põnevamaks osaks saab olema klassikaliste Mercedes-Benz sõidukite näitus ja ka müük, kui osalejatel müügisoov on. Sellest on osavõtt kõikide kaunitaride omanikel tasuta,
aga tähele tuleks panna, et sinna ootame ainult korralikke, visuaalselt nii seest kui väljast ilusaid vanemaid Mercedes-Benz mudeleid.
Kõige uuemad mudelid saavad olla W124, W140, R129. Loomulikult nendest ka kõik vanemad.

REGISTREERUN NÄITUSELE

Kohapeal valivad külastajad kõige ilusaima klassikalise Mercedes-Benz sõiduki ning omanik saab vääriliselt autasustatud.

Jooksvalt jagame informatsiooni siin teemas, Facebookis ja klubi liikmetele maili teel. Teistele klassikute huvilistele ka klubi maililisti kaudu.

Kohtumiseni Perepäeval.

PS! Siia teemasse võib oma osalemisest ka teatada.

Pangarekvisiidid:

A/a – EE882200221022973208
Saaja – MB Klubi MTÜ
Selgitus – Teie nimi, MB Klubi suvepäevad 2018

IBAN: EE882200221022973208
SWIFT/BIC code HABAEE2X.

Osalejad: 44

Indrek ja Sirli
Tauno ja Jaanika
Peeter
Andrus Kaspar ja Robin
Ly, Armanda, Gevin
Herki Lisette ja Ralf
Alo, Kati , Madis, Liina
Karl
Ennu ja Aili
Urmas
Rein ja Maarja
Petri
Mihkel Ja Ebelin pluss lapsed
Anti, Devi, Martin, Sander
Ermo, Lii, Kevin, Kaspar
Ester, Taavi, Heleri, Karola
Aleksander
Janek ja Kristiina
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Külalised, kes ei jää ööbima, on ka 30 €?
MB 200T D, S123, 1983. a. 2.0, 44kW, diisel
Instagram: mb_s123
www.rxoptika.ee
Vasta
#3
(14-04-2018, 03:48 PM)Lepz Kirjutas: Külalised, kes ei jää ööbima, on ka 30 €?

Jah, kes tulevad kaasa puhkekeskusesse ja õhtustavad ning saunatavad ning lahkuvad 23.00
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
Ankeet täidetud!
MB 200T D, S123, 1983. a. 2.0, 44kW, diisel
Instagram: mb_s123
www.rxoptika.ee
Vasta
#5
Jääb vist seekord minu pere eemale.
.....kuid oleme kaasanud seekord suurema meeskonna ning lisaks ka koostööpartnereid ja sõpru...
See lause peaks tähendama seda, et asjad lähevad ikka klubilistele odavamaks, mitte kallimaks.

Jah, ma tean, et pole kerge leida majutust normaalse hinnaga ja normaalse kvaliteediga.
Aga selle asja kinni maksmiseks ongi ju nn. "koostööparnerid".
Või olen ma asjast valesti aru saanud.
Mõistan, et mitte klubilisele on hind õiglane, kuid hinnavahe 10euri ainult selle eest, et ma olen klubiline on ikka vähe.

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#6
(16-04-2018, 09:00 PM)janek126 Kirjutas: Jääb vist seekord minu pere eemale.
.....kuid oleme kaasanud seekord suurema meeskonna ning lisaks ka koostööpartnereid ja sõpru...
See lause peaks tähendama seda, et asjad lähevad ikka klubilistele odavamaks, mitte kallimaks.

Jah, ma tean, et pole kerge leida majutust normaalse hinnaga ja normaalse kvaliteediga.
Aga selle asja kinni maksmiseks ongi ju nn. "koostööparnerid".
Või olen ma asjast valesti aru saanud.
Mõistan, et mitte klubilisele on hind õiglane, kuid hinnavahe 10euri ainult selle eest, et ma olen klubiline on ikka vähe.

Edud.
Janek.

Kui sa Janek leiad mulle kasvõi ühe koostööpartneri, kes tasub klubile 1000 EUR sponsorluse korras, siis müts maha su ees. Üldiselt me ei ootagi sinna Suvepäevadele klubiga mitteseotuid inimesi, nagu see on igal aastal olnud - see 10 EUR kallim hind on pmst Läti ja Soome klubi liikmetele.

Aga koostööpartnerid on seekord meile abiks mitte rahalise poole pealt, vaid perepäeva korraldamise raames, kuna samal ajal on toimumas ka suur avalik üritus, kuhu kõik huvilised on oodatud. Seal siis koostööpartnerid ja ettevõtted tutvustavad oma teenuseid ja panevad ka auhindu välja.

Klubi liikmed 60 EUR jääb samasse kanti, mis on kogu aeg olnud osalustasu näol, võibolla on 5 EUR soodsam olnud, aga siis oleme toimetanud ise õhtu ja hommikusöökidega, kuid tahame kogu korraldusmeeskonnaga ka ise natuke üritusi nautida ja 70 inimese toitlustamise kõrvalt selleks aega ei jää, isegi, kui klubilised kohapeal abiks on.
Aga isegi nüüd maksab klubi üritusele peale, kuna lastele on soodushind ja selle vahe maksab kinni klubi omast vahenditest.

Kohtumiseni Suvepäevadel.

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
Registreerin ennast ja proua seekord varakult ära. See mitu külalist kaasa võtan, selgub hiljem.
Tulen seekord W140 500SEL-ga.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#8
(17-04-2018, 08:04 PM)ReinGSM Kirjutas: Registreerin ennast ja proua seekord varakult ära. See mitu külalist kaasa võtan, selgub hiljem.
Tulen seekord W140 500SEL-ga.

omik.

Registreerimiseks palun täida ka vorm ära:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...w/viewform
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
Hoiame teema aktiivsena. Palun ärge jätke registreerumist viimsele hetkele, sedasi võite majutusest ilma jääda.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#10
Ja juba üle 30 osaleja koos.

Ärge viivitage osalemisega, muidu võite öömajast ilma jääda Smile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
Plaanis kogu perega esimesele üritusele tulla, sellel aastal.

Kenadest klassikutest Halingal ja mereäärsest olemisest ilusa ilmaga ei saa ju keelduda Wink
Vasta
#12
(24-04-2018, 06:57 AM)Ester Kirjutas: Plaanis kogu perega esimesele üritusele tulla, sellel aastal.

Kenadest klassikutest Halingal ja mereäärsest olemisest ilusa ilmaga ei saa ju keelduda Wink


Täpselt nii ongi ja võiksite ka oma klassiku üles rivistada.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#13
(24-04-2018, 08:06 AM)indrek Kirjutas:
(24-04-2018, 06:57 AM)Ester Kirjutas: Plaanis kogu perega esimesele üritusele tulla, sellel aastal.

Kenadest klassikutest Halingal ja mereäärsest olemisest ilusa ilmaga ei saa ju keelduda Wink


Täpselt nii ongi ja võiksite ka oma klassiku üles rivistada.

Võiks aga ta võiks selleks veelgi parem välja näha. Igatahes on ta olemas ja valmis "rivistuma" kui liiga vähe SELlisid kohale tuleb Big Grin
Vasta
#14
(24-04-2018, 09:50 AM)Ester Kirjutas:
(24-04-2018, 08:06 AM)indrek Kirjutas:
(24-04-2018, 06:57 AM)Ester Kirjutas: Plaanis kogu perega esimesele üritusele tulla, sellel aastal.

Kenadest klassikutest Halingal ja mereäärsest olemisest ilusa ilmaga ei saa ju keelduda Wink


Täpselt nii ongi ja võiksite ka oma klassiku üles rivistada.

Võiks aga ta võiks selleks veelgi parem välja näha. Igatahes on ta olemas ja valmis "rivistuma" kui liiga vähe SELlisid kohale tuleb Big Grin

Näeb ju hea välja küll. Eks vigasid teavad omanikud tavaliselt rohkem, kui pealtvaatajad märgata oskavadBig Grin Igatahes üks 560 SEC on ennast kirja juba pannud.

Aga registreeruge sellele ka oma SEL ga:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...Q/viewform
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#15
Indrek, sul on taas esimesse postitusse pangarekvisiidid lisamata!
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#16
(06-05-2018, 06:36 PM)Werewolf Kirjutas: Indrek, sul on taas esimesse postitusse pangarekvisiidid lisamata!

Nüüd on olemas. Ja osalejad, kes on end registreerunud võiksid hakata ka osalustasu klubi arvele maksma. Osadel see juba tehtud.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#17
Meie pere kahjuks ei sa osaleda sel toredal ürituselCrybaby Kodu ehitus käib ja ootame uut ilmakodanikuEusa_dance

Loodame, et ilm hea nagu alati ja üritus täiega vägev saaksNod
Haagissuvila rent.
www.haagisepere.ee
info@haagisepere.ee
56460778
Vasta
#18
Tere, võibolla ma ei oska lugeda, aga mis kell halingas üritus pihta hakkab?
Nimelt mu vend tegi mulle meeldiva/ebameeldiva üllatuse, et peab 16 juuni algusega kell kolm pärnus enda pulmi.
Seega suvepäevadele ma ei jõua, aga ehk perepäevale halingasse leiaksin aega läbi astuda.

Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta
#19
(10-05-2018, 11:03 PM)M.E.SEC Kirjutas: Tere, võibolla ma ei oska lugeda, aga mis kell halingas üritus pihta hakkab?
Nimelt mu vend tegi mulle meeldiva/ebameeldiva üllatuse, et peab 16 juuni algusega kell kolm pärnus enda pulmi.
Seega suvepäevadele ma ei jõua, aga ehk perepäevale halingasse leiaksin aega läbi astuda.

Suvepäevad saavad alguse Tallinnast ca 9.00 liikumisega Halinga poole. Halingas lõpetame orienteeruvalt 16.00. Seega jõuad sa kohapeal uudistada küll ja küll ning ka pulma minna. Kui pulmakülalisi väheks jääb, siis saate aftekale tulla Smile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#20
(11-05-2018, 08:01 AM)indrek Kirjutas:
(10-05-2018, 11:03 PM)M.E.SEC Kirjutas: Tere, võibolla ma ei oska lugeda, aga mis kell halingas üritus pihta hakkab?
Nimelt mu vend tegi mulle meeldiva/ebameeldiva üllatuse, et peab 16 juuni algusega kell kolm pärnus enda pulmi.
Seega suvepäevadele ma ei jõua, aga ehk perepäevale halingasse leiaksin aega läbi astuda.

Suvepäevad saavad alguse Tallinnast ca 9.00 liikumisega Halinga poole. Halingas lõpetame orienteeruvalt 16.00. Seega jõuad sa kohapeal uudistada küll ja küll ning ka pulma minna. Kui pulmakülalisi väheks jääb, siis saate aftekale tulla Smile
selge, siis ca kell 11 olete juba halingas.
siis jõuan sealt perepäevalt läbi tulla.
kas ainult perepäeval osalemisel on ka vaja mul mingi summa tasuda?

Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,284 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,679 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,186 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,514 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,429 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 17,725 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 6,994 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2018 (LV) Mike22 1 3,750 18-09-2018, 07:37 PM
Viimane postitus: janek126
  SCHÖNE STERNE 2018 Hattingen 25-26 august MB kokkutulek Mike22 3 4,170 31-08-2018, 05:11 PM
Viimane postitus: hents99
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,074 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne