Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AMG JA Daimleri tehase külastus 9-12 oktoober
#41
lennupiletid olemas luftile
--
onuraiu
Vasta
#42
Ja veel üks viimane koht ongi järgi jäänud
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#43
Minu minek autoga läks 99% lukku.
Hetkel SEL ettevalmistuses.
Kui raha ja aega on v-b isegi saab SDL liikuma. Poole odavam küttekulu kaalub kiiruse üle.
Seega, kui keegi vanadest klubilistest on valmis ca 10päevase reisi minuga koos sõitma, siis tagaiste on tühi.
Minu plaan on startida üritusele eelneval nädalavahetusel ja tagasi järgneva nädala alguses.
Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#44
Ma selle kolmanda ööbimise kohta mõtlen, et äkki oleks mõistlik see kuskile Frankfurdi kanti sättida?
Kui lennuk 9:50 läheb, paar tundi varem võiks vist kohal olla, sõiduaega Stuttgardist näitab ka ca kaks tundi + autode tagastus. Tööpäeva hommikune tipptund lisaks.
See tähendaks ca kella viiest sõitmahakkamist?
Vasta
#45
(20-03-2018, 10:52 PM)jansa Kirjutas: Ma selle kolmanda ööbimise kohta mõtlen, et äkki oleks mõistlik see kuskile Frankfurdi kanti sättida?
Kui lennuk 9:50 läheb, paar tundi varem võiks vist kohal olla, sõiduaega Stuttgardist näitab ka ca kaks tundi + autode tagastus. Tööpäeva hommikune tipptund lisaks.
See tähendaks ca kella viiest sõitmahakkamist?


Nii plaan oligi, kuskile lennujaama vahetuslähedusse. Mul paar kohta on juba silma ka jäänud.

Eelmisel korral läks hästi, kui käisime läbi Riia ja Ryanairiga. See maandus Frankfurt Hahn lennuväljal ja tagasilend oli ka hommikul vara, kuid saime majutuse hotelli, mis oli lennujaamast 10 m kaugusel.

Seekord nii hästi vast ei lähe, kuna lennujaamas ei ole hea hinnaga hotelli ja peame ka kuskile autod parkima, kuna sellisel saabumiskellaajal rendiautosid tagastada enam ei saa.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#46
Vaikselt hakkavad kõik lennureisijad juba oma pileteid ära soetama, täna juba oli paarkümmend EUR sinnalend kallim. Seega ärge jätke viimasele hetkele, usun et suve keskpaigas on hind juba ca 400 EUR edasi-tagasi.

Aga edasistest plaanidest:

Meid on kokku 30, osad tulevad oma autodega ja ehk just täpselt niipalju, et kohapeal piisab 3 rendibussist.

Teisipäeval maandume Frankfurti pealennuväljal, sealt samast rabame kohe rendiautod ja kui hästi läheb, siis saame kella 9 paiku hommikul minema. Selleks päevaks pole meile Daimler veel midagi korraldanud ja ma võtaks vabaduse ise üks põnev päev kokku panna, küll eeldab see ka väikest lisakulu, aga ega sinna niisama ka istuma ju ei lähe.

Umbes tunni aja sõidu kaugusel on väga ilus Speyeri linn ja seal asub vägev tehnikamuuseum:
https://speyer.technik-museum.de/

Seal on vaatamist kõigile 4K imax kino, klassikalisi autosid, hävituslennukeid ja isegi kosmosesüstik. Seal saaks kenasti paar kolm tundi laiaks lüüa. Minu ettepanek oleks, et läheme kõik koos sinna ja võtame grupipiletid kogu muuseumi jaoks koos lõunasöögiga. See oleks 29 EUR inimese kohta ja sööma ju peab niikuinii. Selle raha eest siis Imax kino külastus, ehk saame ise ka filmi valida, broneerin selle siis vajadusel ette ära, siis muuseumi külastus ja lõunasöök. Ei ütleks, et see ülemäära kallis on, ega saksas alla 10 EUR enam kuskil söömist ei leiagi.

Kui keegi ei taha muuseumit külastada, siis anname talle võimaluse külastada Speyeri vanalinna - olen seal korra isegi ööbinud ja seal ka väike delfinaarium olemas. Vanalinn on väga ilus ja tasub läbi jalutamist, kui aega on. Aga enne peane igal juhul kokku leppima, kes muuseumisse tulevad - mina igatahes tungivalt soovitan.

Peale Speyeri linna sõidame tunnikese edasi Gaggenau poole kus asub Unimogi muuseum.

Seal kaua aega veeta pole, kuna on ainult 5 ni lahti, kuid paar tundi meil on ja sellest piisab. Sissepääs ca 5 EUR ja kes tahab sellele välirajale Unimogiga kaassõitjaks minna, siis see maksab lisaks 6 EUR juurde.

Umbes 5 paiku õhtul istume oma ratastele ja liigume Stuttgarti poole. Hea oleks majutus leida Sindelfingeni külje alla, kuna järgmise päeva hommikul algab seal juba Daimleri poolt korraldatud esimene tehasetuur.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#47
Too esimene päev liiga tihedaks ei lähe? Kui Speyerisse jõuab jämedalt 10-11. Miski 3-4h seal, tund sõitu Gaggenausse... Sellistel puhkudel tuleb ilmselt arvestada kõike ca tunnise varuga.
Vasta
#48
(21-03-2018, 01:44 PM).Alar. Kirjutas: Too esimene päev liiga tihedaks ei lähe? Kui Speyerisse jõuab jämedalt 10-11. Miski 3-4h seal, tund sõitu Gaggenausse... Sellistel puhkudel tuleb ilmselt arvestada kõike ca tunnise varuga.

Usun et kui jõuame kolme paiku Unimogi muuseumisse ja seal viieni aega veeta, on rohkem, kui küll.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#49
Tere,

Lennupiletid olemas. Ja ettemaks ka tehtud.
Kui vaja võin ka rooli keerata.
Herki
Vasta
#50
Tere!

Pillel ja Lauril lennupiletid olemas Lufthansa lendudele, Speyeri muuseum sobib hästi ja kui vaja võin Saksamaal rooli istuda.
Lauri
Vasta
#51
Makse tehtud.

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#52
Tere!

Märkasin tehase külastuse teemat ja olen ka huvitatud liitumast.
Kas on veel kohti reisile kaasa tulemiseks? Kas see 150€ osalustasu on thease külastamise eest või sisaldab veel midagi?

Mul endal on selline plaan, et ühendaks autoostureisi Teie planeeritud tehasekülastusega. Saksa liiguksin mööda maad ja mõned päevad varem et jõuaks seal autosi vaadata. Kuna reisini on nii pikalt aega, siis on raske planeerida mis autosi sel ajal kohapeal saada on, hea meelega tahaks 7-9 kohalist bussi osta, aga nii kauges tulevikus ei tea kas sobivat üldse saada on. Kui selline õnnestub leida, siis saaks ehk isegi ühe rendiauto ära jätta

Kas Teil hotell on välja valitud? Kuna mul läheb kohapeal planeeritult kauem siis mul on ööbimise peale väiksem eelarve aga samas ka väiksemad nõudmised (Saksas enamasti 6-8 kohalistes ühikates ööbinud), otsiksin siis mõne soodsama koha Teie poolt valitud koha läheduses, et väljasõidu hetkel liituda

Tagasi tuleksin siis tõenäoliselt autoga, kus kõik kohad peale 1 on vabad, võibolla tahab keegi veel maadmööda tagasi tulla

(14-03-2018, 02:08 PM)indrek Kirjutas: Tere taas kõik klubilised.

Selle nädala jooksul saadame liikmetele ka kirja, mis puutub reisi Saksamaale.

Kahjuks eelmisel aastal jäi meie trip kaktki, kuna ei suutnud head aega kirja saada. Käesoleval aastal alustasime juba varakult ning nüüdseks oleme saanud Daimleriga koostöös paika meie sügisese reisi Saksamaale.

Kuna kohtade arv on limiteeritud kuni 15 osalejani, siis - kes ees see mees ja eelisjärjekorras võtame kampa ainult klubi liikmed ja nende kaaslased.

Seega plaan järgmine:

Seekord mina ise kellegi eest lennureisi broneerima ei hakka, kohalesaamise peab igaüks ise organiseerima. Aga kuna lennujaamade, hotellide ning tehaste vahel on vaja liigelda, siis kohapealt rabame taaskord kaks rendibussi.

Daimleri poolt korraldatud plaan:

[Pilt: 47468-AmG.JPG]


Lisaks veel mahub vaheaja sisse ka Dailmer Memoriali külastamine.

Aga kuna saabume päev varem, siis sõidaks ka läbi Unimogi muuseumist.

Kuidas siis planeerime ja mis arvatatav reisi maksumus võiks kujuneda.

Mina soovitaks sedasi, et lennukuiga sinna ja tagasi, kohapealt kaks rendibussi ja elu oleks ilus. Kolm majutust hotellides ja tagasi koju.

Teisipäeva hommikul lendaks Frankfurti, sealt rendikad ja edasi Unimogi muuseumisse. Kui seal lõpetame, siis Hotelli Check in ja õhtupool oleks vabakava.

Järgmisel päeval siis juba Daimleri kava järgi edasi.

Hindadest:

Hetkel saaks Lufthansaga otselennu edasi-tagasi selleks ajaks ca 150 EUR ga inimese kohta, kui käsipagasiga lennata.

Rendiauto tuleks inimese kohta ca 50 EUR pluss kütus ca 25 EUR

Hotelli hind on saksamaal kires, ca 100 EUR kahene tuba üks öö. Alla selle on raske leida, aga proovime. Majutuse võiks teha siiski ühiselt, kuna sõidame igalpool ringi rendibussidega ju. Kes tuleb oma autoga, võiks ka majutusega samas kohas olla ja tehasetuuridel koos teistega rendibussiga sõita. Tehasesse oma autodega ei pääse niikuinii.

Seega kui varakult broneerida, siis kulu reisile, majutusele oleks kokku ca 350-400 EUR inimese kohta pluss siis kohapeal söömine.

Seega alustame registreerumisprotsessiga, aga kuna kohtade arv on piiratud siis teeme järgmiselt:

Siia teemasse võib oma soovist teada anda ja ka plaanides, kuidas kohapeale sõita ning kas vajate meiepoolset hotelli broneerimist ja kohta rendiautos kohapeal.

Iga registreeruja maksab hiljemalt 15. Aprilliks 150 EUR osalustasu MB klubi arvele deposiidina. Kui tühistate oma osaluse, siis seda raha tagasi ei saa ja anname koha järgmisele soovijale ja seda ettemaksu kasutatakse teiste reisikaaslaste reisikulude katmisel, kuna tühistatud reis teeb teistel osalemise kallimaks.

usun, et on tulemas väga põnev ja sisutihe reis ning tõelisele mersufännile annab ikka väga põneva kogemuse.

Kindlad osalejad: 29

Indrek - lennupiletid soetatud
Ennu - lennukiga - Ettemaks tasutud, lennupiletid olemas
Ly - lennukiga - Lennupiletid ostetud
Andrus - lennupiletid olemas, ettemaks tasutud
Edward - lennupiletid olemas, ettemaks tasutud
Raivo + kaaslane - lennupiletid ostetud, ettemaks tasutud
Eero + Kaaslane - lennukiga - ettemaks tasutud, lennupiletid olemas
Laur - Lennukiga
Priit - Lennukiga - ettemaks tasutud, lennupiletid olemas
Janne - Lennupilet ostetud
Herki - lennupiletid olemas
Petri - Lennukiga - ettemaks tasutud, lennupiletid olemas
Jüri ja Tiiu - lennupiletid olemas, ettemaks tasutud
Heldur + kaaslane - ettemaks tasutud
Lauri ja Pille - ettemaks tasutud, lennupiletid olemas
Alar
Madis + Jürgen -ettemaks tasutud
Jürgen +2
Janek + Kaidi
Aavo - ettemaks tasutud

Vasta
#53
Tere

Esialgu oleme plaaninud, et tehaseid saavad külastama tulla ainult MB klubi ametlikud liikmed ja nende kaaslased.

Hetkel veel on muidu 1 koht vaba, kui mõni klubiline ärkab. Kui kuu jooksul seda kohta ei täideta, sis läheb see suure tõenäosusega suve ürituse peaauhinnaks.

Aga muidu see 150 EUR on ettemaks, et osaleja ikka tuleb üritusele, mitte ei broneeriks niisama tühja oma kohta. Selle raha eest hiljem tasume kohapealse transpordi ja mingis osas ka hotellide eest.

Aga nagu ma ütlesin juba esimeseski postituses - eelisjärjekorras anname võimaluse klubi ametlikele liikmetele.

(31-03-2018, 05:16 PM)td606 Kirjutas: Tere!

Märkasin tehase külastuse teemat ja olen ka huvitatud liitumast.
Kas on veel kohti reisile kaasa tulemiseks? Kas see 150€ osalustasu on thease külastamise eest või sisaldab veel midagi?

Mul endal on selline plaan, et ühendaks autoostureisi Teie planeeritud tehasekülastusega. Saksa liiguksin mööda maad ja mõned päevad varem et jõuaks seal autosi vaadata. Kuna reisini on nii pikalt aega, siis on raske planeerida mis autosi sel ajal kohapeal saada on, hea meelega tahaks 7-9 kohalist bussi osta, aga nii kauges tulevikus ei tea kas sobivat üldse saada on. Kui selline õnnestub leida, siis saaks ehk isegi ühe rendiauto ära jätta

Kas Teil hotell on välja valitud? Kuna mul läheb kohapeal planeeritult kauem siis mul on ööbimise peale väiksem eelarve aga samas ka väiksemad nõudmised (Saksas enamasti 6-8 kohalistes ühikates ööbinud), otsiksin siis mõne soodsama koha Teie poolt valitud koha läheduses, et väljasõidu hetkel liituda

Tagasi tuleksin siis tõenäoliselt autoga, kus kõik kohad peale 1 on vabad, võibolla tahab keegi veel maadmööda tagasi tulla

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#54
Tere!
Panen ennast ka kirja reisile,ettemaks tasutud.
Lennukipiletid ostetud.
[/quote]

Vasta
#55
Tere taas.

Hetkeseisuga on kolm rendiautot broneeritud ja tasutud.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#56
Ettemaks tehtud ja küsimustik täidetud
Vasta
#57
Kas enne teisipäeva on veel mingit infot, mida peaks teadma?
Vasta
#58
Minule tuleb meilile infot nagu laudu Vändra saeveskist.
Alguses küll läksid osad millegipärast spam kausta.
Vasta
#59
(07-10-2018, 09:43 PM)Eero_S Kirjutas: Minule tuleb meilile infot nagu laudu Vändra saeveskist.
Alguses küll läksid osad millegipärast spam kausta.
Sain nüüd Indrekult kõik info kätte. mail.ee oli kõik vasakule pannud Smile

Vasta
#60
Nii ja see üritus sai seekord ka läbi. Lähiajal proovime ka väikse reisikirja koos pildimaterjaliga kokku panna, ning uue aasta alguses alustame järgmise reisi planeerimisega.

Loodan et kõik jäid rahule, ehkki üleliia odav just see reis ei olnud. Igatahes oli meil maruvahva seltskond, probleeme ei tekkinud ja vaatamata mersumaa ummikutele jõudsime alati õigeks ajaks kohale.

Kohtumiseni järgmisel reisil.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  AMG ja MB tehase külastamine Saksas (7-11 sept. 2020)) indrek 10 6,107 04-09-2023, 08:05 AM
Viimane postitus: MBKlubi
  Lahti Classic Motorshow külastus 30. aprillil andrusk 0 612 17-03-2022, 11:01 AM
Viimane postitus: andrusk
  Grill / Saunaõhtu koos Jahilaskmise võistlusega 20. Oktoober indrek 3 4,278 15-10-2018, 09:08 AM
Viimane postitus: indrek
  Bowlingut mängima 22 oktoober indrek 14 9,845 18-10-2016, 10:49 AM
Viimane postitus: indrek
  Parvematkale 03.Oktoober indrek 18 15,361 05-10-2015, 08:16 AM
Viimane postitus: turista
  Suur Autode pildistamine 11. Oktoober indrek 8 8,634 21-09-2015, 11:41 AM
Viimane postitus: indrek
  MB tehase ja muuseumi külastus Vol 1 indrek 55 43,379 10-07-2015, 01:24 PM
Viimane postitus: indrek
  Muuseumi ja tehase külastus juuni 2015 indrek 62 54,286 25-02-2015, 08:24 PM
Viimane postitus: indrek
  Paintball 18.Oktoober indrek 6 9,318 12-10-2014, 12:10 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne