Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JPCars OÜ autode tellimine Jaapanist-kogemusi?
#14
Kas siin müügil olevate 368 kw CL55 AMG-dega on tutvust tehtud? Neid n/ö katsumas ja kuulamas käidud? Ma olen ühte neist käinud huvipärast ja võrdluse eesmärgil vaatamas. Läbisõit on kirjas väike samas hooldusraamatud jmt polnud, pidavat Jaapani taustaga autode eripära olevat. Näha oli ülevärvimise märgid esimestel amordipüstakutel jne. Samas mootor töötas nagu peab, samuti tundus ka abc. Rõhutan, et tundus nii sest diagnostikat ei teinud ja salvestunud veateadete kohta info puudub.
Omast kogemusest CL55 AMG-ga võin öelda, et väljaminekuteks peab olema valmis. Jah, hooldustöid saab ise teha, väiksemaid remonttöid samuti. Aga niipea kui miskit keerulisemat tekib on oht, et kulud on suured. Kusjuures ABC vedrustusele ei mõju seismine hästi, seega isegi väikese läbisõiduga võib olla sellega ikka probleeme. Õnneks on erinevates foorumites infot kuidas erinevaid sõlmi remontida. Kindlasti aitab WIS-i olemasolu, isegi kui STAR-i pole.
Iseenesest on ju raha kokkuhoidmine ka töö, st eeltöö ja aeg mida on vaja kulutada enda kurssi viimiseks ja parima isendi leidmiseks.
Mulle tundub, et hobiautona on parim lihtne võimalikult vähese elektroonikaga auto. Samas on kindlasti nii mõnelgi karburaatori mittetöötamine juuksed halliks ajanud.
Üks on kindel, korraliku ajalooga autod pole odavad, miks peakski olema. Kui autot on tõesti hoitud ja aega/raha nii tavapärase kui ka ennetava hoolduse peale kulutatud.

Cl55 AMG
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: JPCars OÜ autode tellimine Jaapanist-kogemusi? - Autor: Ogadik - 15-12-2017, 09:08 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne