Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JPCars OÜ autode tellimine Jaapanist-kogemusi?
#12
Ühinen Harti ja Siimu arvamustega.

Lisaks - Ma tean, et oled varem G55 muretult pidanud. Kas oled mõtisklenud C215 AMG võimalikule remondile, hooldele kuluvatele summadele, kui autol ikka midagi täiesti jamasti on? Kas G puhul mõtlesid? G puhul läks õnneks ja oli hea aparaat.

Sa ei tee ise, sa ei oska ise teha. Sa oled igasuguse autoremonditöökoja rõõm, sest sa ei tea, kuidas sõlmed töötavad ja kuidas midagi kokku-lahti käib. Juba C124a puhul, mis on tegelikult tänapäevases mõistes vana- ja agraartehnika (k.a. V8 mootoriga), suudad sa töökodadesse viia müstilisi summasid. Ma saan aru, et rahapuudust sul ei ole, kuid mingilt hetkel tuleb ka mõistlikkuse piir vastu ja C215 tüüpprobleemid ning remondid suudavad C124 remondihindasid ületada mitmekordselt.

Ma tean, et C215 AMG kompressor ei kaota näiteks väga hinda enam. Kui korraliku otsa sattuda, võib ka kooselu üsna muretu olla (nagu sa varem G55 kohta kirjutasid). Aga Jaapanist oksjonite kaudu või misiganes august (pool)pimesi sellist autot endale osta.. Ainult sellisel juhul, kui reaalselt on kohapeal keegi usaldusväärne kontakt, kes auto üle vaatab ja vajalikud kontrollid teeb.

Sellise sõiduki-mootori kombinatsiooni ostmine võiks välja näha selline nagu Hart (stihl) eespool kirjeldas või et sõidad ise Saksa, valid potensiaalsed kandidaadid välja ja teed seal koostöös esindustega korraliku ülevaatuse autodele. Raha võib kuluda küll üsna palju, kuid ma usun, et see variant tuleb kokkuvõttes rahaliselt sama välja, mis Jaapanist oksjonilt üsnagi pimesi tellides. Vähemalt on kindlustunne, et saad Saksast korraliku asja.

E55 AMG
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: JPCars OÜ autode tellimine Jaapanist-kogemusi? - Autor: Lahekas - 15-12-2017, 10:56 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne