Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATM kast
#1
Mis teha, mis teha? Krt tahan autot käima panna aga ei lähe. Lykkan kangi P peale - ei funka(ainlt benapumba sirin) Lykkan kangi N peale- sama asi.(sirin pumbas) Mõni päev tagasi aitas nõkerdamine N seisus ja võttis ja sooja mootoriga polnud yldse probleem.Aga täna ei aita enma miski ja ei oska ka viga otsida... juhatage kus mis ja kes.. tegemist W126 2,8SE-ga 84a.
Vasta
#2
vot seal kasti kylje peal, kust hoovastik asti läheb on üks lüliti, mis kangi liikumise järgi sätib tagurpidi tulesid ja starterit. Too lülit käheb saasta täis, oksudeerub ja ei toimi enam. Pmst saab lülitit mõnikord ka remontida (on õnnestunud). Aga lihtsam on uus panna.
Vasta
#3
h2x0r Kirjutas:vot seal kasti kylje peal, kust hoovastik asti läheb on üks lüliti, mis kangi liikumise järgi sätib tagurpidi tulesid ja starterit. Too lülit käheb saasta täis, oksudeerub ja ei toimi enam. Pmst saab lülitit mõnikord ka remontida (on õnnestunud). Aga lihtsam on uus panna.



Kuidas ma sinna ligi pääsen?
Vasta
#4
auto alt Smile võtad kangi hoovastiku lahti kasti küljest, kui ma ei eksi siis tuli VIST kati tagumine ots kah lahti lasta. Siis 10 võtmega keerad "lülitit" kinni hõidvad poldid (või mutrid) lahti, pistik küljest ja asi käes.
Vasta
#5
Sain korda niipaljuks et sõidab ja ilma lylitita kuigi ebamugavalt käivitamine.. aga nyyd ma siis tean kuidas teha uue autu disaini ilma võtmeta käivitus :eureka: igatahes imrele tuleb uus töö :evil:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  300sel mootor-kast sobivus... w140 500 SEL 1 2,385 28-08-2009, 11:52 PM
Viimane postitus: hents99
  W140 automaat kast mb_w140 1 2,124 02-02-2008, 07:37 PM
Viimane postitus: siimruz
  350 SEw116 V8 le manuaal kast . kalacompany 8 3,541 19-10-2007, 11:19 PM
Viimane postitus: kalacompany
  s350 automaat kast buddy 0 2,492 22-01-2006, 10:39 PM
Viimane postitus: buddy



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne