M: OM605/606 diislipumpade stendimisseade.
#1
Pakun siinsele ringile (Erx, sa oled eelistatud) mehaanilise kõrgsurve pumba stendimisseadet, mis on kohandatud MB pumpadele.

Kuna kohandasin oma vajaduste jaoks, siis stend sobib eelkõige EDC ehk OM605 ja OM606 pumpadele, sest kogused saab omavahel paika panna.

Ehk ei ole võimalust lugeda tsükleid.

Juhib seda 2.2kW 3-faasiline mootor (ca pool aastat vana ehk) ja sagedusmuundur, et pöördeid reguleerida.

Kütust pumpab pumbale ette 12V pump, korralik suur peenfilter ja rõhu regulaator.

Koguste mõõtmiseks hetkel mõõtepulgad, ideaalis võiks asendada hiljem digitaalsete loenduritega, et jooksvalt vaadata ja pumpa reguleerida.


Tõmban ise autodega veidi koomale ja plaanis muude asjadega tegeleda, muidu igati hää aparaat.
Huvi korral võin vahendada/suunata ka tööd.
Saan varustada Dieselmekeni elementidega...ja pumba juhtajudega.
Tänapäeval kõik küll juba common-rail diislid ja tööd selle stendiga teha ei saa (kohalikul turul), aga kui tahta ja viitsida, siis OM605/606 huvilisi on üle maailma, keda teenindada....


Otseselt kiiret pole, seega kel huvi, see pakub privasse.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#2
Vastupidi - täna ei ole Eestis inimest, kes tahaks ja suudaks reaspumpa reguleerida. Neid, kes selle eest maksma nõus on, juba tekibWink

Kes iganes ostab, siis paluks teenusepakkujate alla ka oma kontaktid lisadaEusa_angel
Vasta
#3
(11-12-2017, 08:41 PM)v6sa Kirjutas: Vastupidi - täna ei ole Eestis inimest, kes tahaks ja suudaks reaspumpa reguleerida. Neid, kes selle eest maksma nõus on, juba tekibWink

Kes iganes ostab, siis paluks teenusepakkujate alla ka oma kontaktid lisadaEusa_angel

Mul vaid 1 pump Eestisse tehtud. Ülejäänud USA, Saksamaa jne...
Kusjuures 1 pump vaja arvatavasti Jaanuaris veel teha ühele G klassile. Koos mootori vahetuste, kap remondi jne käigus lisame ka veidi jõudu .... ja pärast kui valmis, konteinerisse ja pikk teekond New Yorki...
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#4
Kas ma võin Su kontakti jagama hakata?
Vasta
#5
Mu kontaktid on 10a avalikud olnud....hehee.
Aga see stend sobib edc, mitte täismehaanilise pumba timmimiseks.
Pöörete/koormuste kogused pannakse paika ajuga...aju aga paljudele ei sobi osta.
Pole nö triggeri ratast, mis suudaks tsükleid lugeda.
Varem oli türistoridega alalisvoolumootor 7.5kw, triggeri ratas, strobo jne.
Kuna üks türistor andis saba ja sama tähisega uut ei leidnud, siis tõstsin kogu vana kola vanametalli alusele ja tegin uue vastavalt oma vajadustele.


'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#6
(12-12-2017, 01:42 PM)hents99 Kirjutas: Mu kontaktid on 10a avalikud olnud....hehee.
Aga see stend sobib edc, mitte täismehaanilise pumba timmimiseks.
...

Ma ei ole märganud, et teadmine Sinu võimest KSP-d mudida oleks laialt levinud.Eusa_angel

Kui Su stend suudab tagada stabiilse kontrollitud pöörlemissageduse ja püsirõhuga kütuse etteande, pole mehh KSP säädimiseks muud tarviski.

No sooja ja valget ruumi ka.

Ja tahtmist ja teadmisi.
Vasta
#7
Kui huvi on, saab kõigele lahenduse.
Ma tegelt selle stendi ostsin ja kohandasin, et justnimelt oleks võimalus mehh pumpa sättida. Päälinna kandis on pinke ja seadistajaid. Siin on üks mees nimega (diisli-)Aivar, kes mehh pumpa tunneb ja teeb, aga ta pidevalt “hõivatud” . Et kiiremini saaks, otsustasin ise selgeks teha - oli om606 ja huvi....
Õnneks sai ka mõned pumbad teistele tehtud ja minu jaoks tasus end ära.
Nüüd aga ei plaani ühtegi diislit pidada(aga proovisin ja sain tõestust, et bensukas on ägedam ja mōnusam nii hääle kui ka jõudluse poolest ), vähemalt sõiduautot, rekka võiks täitsa olla...

'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#8
500 eurot.
1kmpl 7.5mm dieselmekeni elemente + muid osi, mis vaja pumba tegemiseks on ka võimalik kaasa osta...
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne