Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netipoodide hoiatus! Autodoc, Wemax
#1
Hoiatan firmade suhtes Wemax Group ja Autodoc (pluss kõik nende kohalikud lehed - autovaruosadonline jne). Heal juhul saate jupid kõva hilinemisega ja keegi millelegi ei vasta, aga paljud on lihtlabaselt petta saanud. Saadetakse valesi juppe, tagastus võimatu jne. Olen ise tellinud korra Autodoc-ist, läks hästi, sain 2 nädalat lubatust hiljem

Nende firmade peamine pluss on ilus kodulehekülg. Mulle tunduvad nad mingite häkkerite firmadena kellel tegelt pole mingit ladu ja raha makstes alles hakatakse otsima vaikselt juppe. PS! positiivsed kommentaarid on valdavalt nende endi kirjutatud.

https://www.trustpilot.com/review/www.autodoc.co.uk

https://www.google.com/search?q=Wemax+Gr...1,lf_ui:10

https://www.trustpilot.com/review/www.autodoc.dk

https://www.google.ee/search?client=fire...848!4f13.1
www.mbshop.ee - varuosad ja lisavarustus. LEIUNURK
Vasta
#2
Ma autodoc.se lehelt tellinud kupeele juppe kokku ca 7-800€ eest probleemideta.
Vasta
#3
Mina tellisin mingi aeg tagasi samuti ca 800 eurose varuosa. Tuli küll kenasti kohale koos kõigi garantiide ja muu juurdekuuluvaga.
Vasta
#4
Mul sõber tellis ka Autodoc lehelt GLK le sillajuppe ja kõik tulid kohale ja juba paigaldatud ka.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
(09-12-2017, 12:56 PM)MB Shop Kirjutas: Mulle tunduvad nad mingite häkkerite firmadena kellel tegelt pole mingit ladu

Ma olen palju kordi käinud meie koduses Mustamäe tee ladu24.ee "laos".
Khm.. Neil on seal laos umbes 20 ühikut varuosi, tuba 18m2 ja kaks töötajat. (üks päris sümpaatne tsikk ja teine on kutt, kes on stabiilselt lõunal. Teda olen ainult sekundiks näinud)
Ehk siis nad ongi selgelt ainult vahendajad ja mingit oma ladu ei peagi.

Aga toetudes suurtele ladudele (kas vene, saksa või poola, pole aimugi) suudavad nad oma asjad kiirelt kohale toimetada/vahendada.
Ja hind ja suhtlemine on väga hea ja kiire. Igasugu vanadele autodele lolle asju olen sealt vabalt saanud.

Kui sa lubad varuosi KÕIKIDELE markidele ja kõiki asju, siis polegi võimalik, et kellelgi on nii palju raha, et oma ladu teha. Loogiline ju, sest selleks on vaja 1000000000€.

Kui MB Shop`il on oma ladu - super saavutus. Ühele margile kontsentreerudes see vast on võimalik ka.

Aga häkkerfirma poolt, nagu need teemaalgatuses nimetatud, ootaks suhtlemist ja kiiret reageerimist. Odavat hinda samuti.
Laopidamise kulud on ju üüratud.

.

Vasta
#6
Kas sa arvad, et nt teemaalgatajalgi, kes varuosi müüb, oma suur ladu on? Nii tegutsevad 95% tänaseid varuosa müüjaid.
Vasta
#7
(09-12-2017, 08:52 PM).Alar. Kirjutas: Kas sa arvad, et nt teemaalgatajalgi, kes varuosi müüb, oma suur ladu on? Nii tegutsevad 95% tänaseid varuosa müüjaid.

Kas küsimus oli mulle suunatud?Eusa_wallEusa_wallEusa_wall

Ei arva, ma tean, et nad ei pea oma ladu.

.

Vasta
#8
No küsimus ongi pigem selles tänasel päeval, kes kellega koostööd teeb ja kui kiiresti asjad suudetakse sebida, seda aksepteeritava hinnaga.

Ma teen paari kohaliku hulgimüüjaga koostööd, kes hoiavad kah palju levinuid tükke kohapeal, seega hädaline saab vajadusel sama päeva õhtuks oma osa. Leedust/Poolast tellida oskab iga autolafka, aga sealt tuleb arvestada ikkagi maksimaalselt paaripäevase tarneajaga, samal päeval ei saa sealt midagi.
Vasta
#9
Mina oled ka Autodoc-st tellinud ~300euro eest asju korraga ja kohale tulid varem kui lubatud tarneaeg ning probleeme polnud.
Vasta
#10
https://www.tecalliance.net/en/ Sealt see kaubavahendus alguse saab.

Olin tellimas rooliotsi Autodoc-ist ja eelnevalt tutvunud ka tagasisidega.
Panin asjad ostukorvi vaatasin lisanduvat saatmiskulu ja aega. Tundus kuidagi liiga palju.
Eeltööd tehes jäi meelde aeromotors.ee, leht suhteliselt sarnane autodoc-ile. Tecalliance logo mõlemal lehel.
Tarneaeg oli oluliselt lühem ja mis peamine, saatekulu ei lisandunud. 45 eurose tellimuse puhul tasuta ja alla selle 2.5-4.5 eurot.
Ei julge väita, et enamus, kuid paljud asjad odavamad kui autodoc-is.
Lisaks on inimesed Eestis kui soov kohapeale karjuma minna Unibrow

Kokkuvõttes mida öelda. Autodoc-ist ma kaupa ei tellinud, kuid e-mailile tuli peale liitumist niipalju kirju, et lõpuks otsustas Hotmail need panna otse rämpspostkasti.
aeromotors-ist tellisin kauba ja peale tellimuse kinnitust ei ole ühtegi emaili saanud. Kaup oli kohal 2 päevaga.

Sageli tekivad probleemid sellega, kus lubatakse sobivust, kuid reaalselt asi nii ei ole. Näiteks otsisin X5, 3.0d kliimaradika venti. Kõik lubavad, et sobib. Tellitud ja mis arvate kas sobis. Loomulikult mitte. 3.0d on piisavalt erinev, et see raam sinna külge ei sobi mittekuidagi. Kui just ise lõikama ei hakka.
Nii see alguse saab, neile on kõik üks ja sama. Ise pead tark olema ja hoolega eeltööd tegema.


Poola ladudest saab kaupa ka 1 päevaga. Silberautost sai kunagi üks voolik tellitud. Öeldi, et oleks hommikul tellinud, saanuks kauba õhtuks. Tuli järgmise päeva lõunaks. Lennutransport, mis muud seal saab olla.
Vasta
#11
Ma enam mujalt ei telligi kui Aeromotorsist.
Kui ise mõistad omale õige asja välja otsida, siis saab väga mõistliku hinna ja ajaga kätte.

Tihti kui osaga väga kiire on, siis helistan või kirjutan ette ja küsin millal kohale jõuab.

Vasta
#12
Tere,

Tuleb ka eelkõnelejatega nõustuda. Lisaks sellele, et Aeromotorsis on reeglina soodsamad hinnad, siis teenindus kiire ja kui on olnud vale osa, siis on see ka ära vahetatud.
Kui tellides VIN saata, siis kontrollitakse tellitud pulga sobivust ja vajadusel antakse märku, kui vaja midagi vahetada. Kuna mul 4matic, siis katalogist valides on mõned korrad juhtunud, et algselt valitud tagaveduse jupp ei sobi ja reeglina on sellele tähelepanu juhitud ning tehing kenasti sujunud.
Saaks sealt veel klubisoodustuse ka, siis oleks eriti boenoWink

Herki
Vasta
#13
Kiidan samuti aeromotors-it. Aasta aega ainult sealt varuosi tellinud ja väga rahul.
Mercedes-Benz on Mercedes-Benz.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Hoiatus: Kristiines, Marja poe kandis vargad liikvel timurk 1 2,032 10-03-2015, 02:14 AM
Viimane postitus: Heinar
Exclamation Hoiatus Laur 0 1,693 06-08-2006, 07:21 PM
Viimane postitus: Laur



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne