Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Universaalkatalüsaatori eluiga 1a ja ca 500km?
#44
(11-12-2017, 11:16 PM)nostromo Kirjutas: Töesti ei teadnud-seni pole selleks vajadust olnud kuna eelnevad autod (CL600, G55 jne) on töökorras olnud.

See ju, et auto on korras olnud ja pole vajadust olnud, ei tähenda seda, et ei võiks teada, kuidas ja miks erinevad funktsioonid autol olemas on. Ja siis, kui kunagi mingil põhjusel ongi mingit funktsiooni vaja kasutada, siis kusagilt mälusopist ka meenub, kuidas seda kasutada saab.

Võibolla see on lihtsalt minu enda haigus, et minu jaoks on oluline teada, kuidas, miks ja mismoodi mu autol kõik lisad töötavad, seega, kui ma saan/ostan uue auto, siis ma loen läbi kasutusjuhendist kõik peatükid, mida eelnevatel pole olnud või siis kasutusjuhendi puudumisel googeldan, ehk leiab internetist loetavas keeles kasutusjuhendi, mida ma lugeda saan. Üldiselt ma proovin kõik funktsioonid alati ka ära, et olla endiselt veendunud, et kui mul neid vaja peaks, mingil põhjusel minema, siis ma oskaks neid kasutada.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Universaalkatalüsaatori eluiga 1a ja ca 500km? - Autor: Eero_S - 12-12-2017, 09:22 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  K: W123 rattalaagrid eluiga? sun 5 4,493 09-03-2011, 10:09 PM
Viimane postitus: stihl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne