Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Universaalkatalüsaatori eluiga 1a ja ca 500km?
#24
Köik on öige aga häda selles et ise töesti veidi autokauge inimene-mudelid, mootorivalemid, vöimsused jne peas aga ise remontida prakt. ei oska.

Siiski nt CL600 juhipeegli juhtmestik önnestus endal uus teha aga seda sai mönusalt toas laua peal rahulikult joota. Isiklikku garaazhi vms pole. See selleks.

Asi on lihtsalt tänapäevases töökodade suhtumises. Köigil on kiire ja pole aega süveneda.

Nt selline pisiasi nagu aut. käigukasti plastikümbris mis jäi pärast töökoda ülevalt irvakile. Surusin seda tulemuseta igakord tagasi alla aga ei jäänud püsima vaid tuli taas üles. Viimati rahulikult uurides oli lihtsalt vaja 1 klamber oma öigesse asendisse fikseerida ja kinnitus jäi perfektselt püsima.

Pisiasi aga häiris iga jumala kord kui autosse istusin.

Ning enamus aega ei viibi ka Eestis vaid kaootiliselt ja siis on juba tükk tegemist töökodade aegade broneerimisega. Ja nii ta venib.

Just olin önnelik et sai löpuks 7 kuud müsteeriumina vaevanud ABS+ASR vea korda kui nüüd taas uus pauk CO-ga.

Mul kipubki nii olema et just siis kui 2-3 aastat olen auto prakt. ideaalsesse seisukorda saanud alles siis leidub ostja ja ise ei jöuagi korras autot nautida vaid tuleb üsna suure kahjumiga loobuda et ruumi uuema jaoks teha. G55 müük oli paras traagika minu jaoks aga paratamatu korteri osas. Mina oleks sellega elulöpuni söitnud.

Siiski CL-i (1997) ega G-ga (2007) sellisel määral probleeme polnud. G oli sisuliselt hooldusvaba.

Eks tuleb järgmine kord kat kuumaks ajada maanteel vahetult enne TÜV-d ja kui ei aita siis ikkagi uus kat. panna.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Universaalkatalüsaatori eluiga 1a ja ca 500km? - Autor: nostromo - 08-12-2017, 03:39 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  K: W123 rattalaagrid eluiga? sun 5 4,493 09-03-2011, 10:09 PM
Viimane postitus: stihl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne