Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektriku otsinguil.
#1
Hei,otsin elektrikut/diagnostikut kes töö vàlisel ajal saab nokitseda. Autoks w219, 2004.
Ostes oli keegi nr tulede + voolu vôtnud X kohast,sai see viga lapitud. Nr tuled hetkel ei tööta,kàivitades vilgutab paar korda ja kôik. Proovitud teist sam moodulit(koodi lôpp oli teine,aga vin jàrgi pidavat sobima) kôik tuled töötasid,aga armatuuri nr tulede viga,ning lisaks ka tagumiste suundade viga.armatuuri suunatule indikaator vilkus kiirelt nagu kuskil pirn làbi,vàljas tuled vilkusid ilusti.hetkel pagassi polstrit maas ja oleks hea ligipààs isikule kes asja jagab.
Vasta
#2
Kõlab nagu oleks LED pirnidega asju asendatud.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#3
Aga ei ole. ,mälujärgi 10w pirn sees.sümptomid samad mis odava lediga jah.samas teise sam mioduliga töötab ikusti,aga armatuuris nr tulede ja lisaks suundade error
Vasta
#4
Mul on üks pädev elektrik/diagnostik,30€/h küsib aga saab ka hakkama(mõtleb ka oma peaga mitte ainult ei loe arvutist) Uurin kas võin jagada ta numbrit. Koguseaeg on ta kuskil juhtme pundardes ja löögile talle väga ei pääse.Tal olemas erinevad diagnosti programmid, autocom litsensiga,bosch ja launch + erinevat mudru ka vanemate autode diagnostiks.Kui ta dabroo annab siis riputan siia numbri ! Star küll puudub aga kui tal kliente Mercedes-Benz huviliste seas tekib ,küll ta siis selle ka soetab.
Sain dabroo ta käest 58869690 Andro on nimi ja võite mainida ,et Allar jagas numbrit foorumis,läheb ehk libedamalat Unibrow
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#5
30€/h....?

Teemaalgataja pidas ilmselt silmas meest, kes tuleb õhtul pimedas Lasnamäele maja ette, tester ühes taskus, Bock teises ja teeb asja 10 minutiga 3€ eest korda.

.
Vasta
#6
(15-11-2017, 11:44 AM)stihl Kirjutas: 30€/h....?

Teemaalgataja pidas ilmselt silmas meest, kes tuleb õhtul pimedas Lasnamäele maja ette, tester ühes taskus, Bock teises ja teeb asja 10 minutiga 3€ eest korda.

.
Huvitav arusaam teil asjadest. Mul ei ole lihtsalt enne kella 18:00 kuhugi piile liikuda,va nädalavahetustel. Samuti auto jääb garaazi seisma kui lumi maas vôi 1.dets. Käes. Ei paluks siin abi kui asi olekski nii kerge,et 3 minutiga ja ôlle näpus selle korda teeks,juhul kui nii oleks siis oleksin ise selle vea kôrvaldanud.kahju ,et siin foorumis môni kasutaja nagu streetrace.orgis
Vasta
#7
(15-11-2017, 11:44 AM)stihl Kirjutas: 30€/h....?

Teemaalgataja pidas ilmselt silmas meest, kes tuleb õhtul pimedas Lasnamäele maja ette, tester ühes taskus, Bock teises ja teeb asja 10 minutiga 3€ eest korda.

.
3o€ tundub kallis v ? ma ei tea kus kohast odavamalt leiab inimest kes asja ka oskab ,kui on mõni kontakt kes 3€/h teeb siis oleks sellest kontaktist huvitatud,las tuleb viskab kasvõi liivahunniku ühest hoovi otsast teise,hiljem leiab ka mingit kaabeldust ja kasvõi las peseb autosi selle raha eest.

(15-11-2017, 12:06 PM)Trax69 Kirjutas:
(15-11-2017, 11:44 AM)stihl Kirjutas: 30€/h....?

Teemaalgataja pidas ilmselt silmas meest, kes tuleb õhtul pimedas Lasnamäele maja ette, tester ühes taskus, Bock teises ja teeb asja 10 minutiga 3€ eest korda.

.
Huvitav arusaam teil asjadest. Mul ei ole lihtsalt enne kella 18:00 kuhugi piile liikuda,va nädalavahetustel. Samuti auto jääb garaazi seisma kui lumi maas vôi 1.dets. Käes. Ei paluks siin abi kui asi olekski nii kerge,et 3 minutiga ja ôlle näpus selle korda teeks,juhul kui nii oleks siis oleksin ise selle vea kôrvaldanud.kahju ,et siin foorumis môni kasutaja nagu streetrace.orgis
Helista ja lepi kokku,mina ta tööaegasi ei tea aga kui vaja on olnud siis on toimetanud ka hilisõhtul veel ! Kõik on kokkuleppe küsimus !

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#8
(15-11-2017, 12:06 PM)Trax69 Kirjutas: ...
Ei paluks siin abi kui asi olekski nii kerge,et 3 minutiga ja ôlle näpus selle korda teeks,juhul kui nii oleks siis oleksin ise selle vea kôrvaldanud.kahju ,et siin foorumis môni kasutaja nagu streetrace.orgis

Seekord on lihtsalt meeldivalt mõistlik erand abi palumas. Pahatihti kipub just nii olema: hädaline loodab, et diagnostik vaid ootab tema multivigast kaarikut, et seda leivakoorukese eest praavitama asuda.

Mitte selles universumisWink

Ei tasu nii õrnapõrnaline olla. Isand Stihl on meil sutsu otsese ütlemisega.... Ning ega ta ainuke ole.Icon_rolleyes

Samas on imelik, et tõsiselt hädas olev inimene ei ole leidnud teemat, milles asjalike tegijate nimed-numbrid reas.Confused
Vasta
#9
(15-11-2017, 09:41 AM)arcar Kirjutas: Mul on üks pädev elektrik/diagnostik,30€/h küsib aga saab ka hakkama(mõtleb ka oma peaga mitte ainult ei loe arvutist) Uurin kas võin jagada ta numbrit. Koguseaeg on ta kuskil juhtme pundardes ja löögile talle väga ei pääse.Tal olemas erinevad diagnosti programmid, autocom litsensiga,bosch ja launch + erinevat mudru ka vanemate autode diagnostiks.Kui ta dabroo annab siis riputan siia numbri ! Star küll puudub aga kui tal kliente Mercedes-Benz huviliste seas tekib ,küll ta siis selle ka soetab.
Sain dabroo ta käest 58869690 Andro on nimi ja võite mainida ,et Allar jagas numbrit foorumis,läheb ehk libedamalat Unibrow

TänudSmile
(15-11-2017, 04:42 PM)v6sa Kirjutas:
(15-11-2017, 12:06 PM)Trax69 Kirjutas: ...
Ei paluks siin abi kui asi olekski nii kerge,et 3 minutiga ja ôlle näpus selle korda teeks,juhul kui nii oleks siis oleksin ise selle vea kôrvaldanud.kahju ,et siin foorumis môni kasutaja nagu streetrace.orgis

Seekord on lihtsalt meeldivalt mõistlik erand abi palumas. Pahatihti kipub just nii olema: hädaline loodab, et diagnostik vaid ootab tema multivigast kaarikut, et seda leivakoorukese eest praavitama asuda.

Mitte selles universumisWink

Ei tasu nii õrnapõrnaline olla. Isand Stihl on meil sutsu otsese ütlemisega.... Ning ega ta ainuke ole.Icon_rolleyes

Samas on imelik, et tõsiselt hädas olev inimene ei ole leidnud teemat, milles asjalike tegijate nimed-numbrid reas.Confused
Kahega suhelnud siit,üks ütles,et pane aeg-saatsin kirja ammu làbi lehe,millele vastust pole tulnud. Üks isik tôstis kàed ülesse ja kolmas andis nôu mida proovida vôiksin,aga kuna ise elektrit vàga ei torgi,siis proovimata siiani.
Vasta
#10
Klaar. Loodetavasti saab Andro asjast jagu ma meie ühe asjaliku nime diagnostikute ridadesse juurde.Eusa_angel Palun anna siis tagasisidet, kuidas läks.
Vasta
#11
(15-11-2017, 07:01 PM)v6sa Kirjutas: Klaar. Loodetavasti saab Andro asjast jagu ma meie ühe asjaliku nime diagnostikute ridadesse juurde.Eusa_angel Palun anna siis tagasisidet, kuidas läks.

Teen seda kindlasti
Vasta
#12
2 10vatist pirni ei pea põlema numbrituledes. Pane mõlemasse 5 vatine ja asi võiks tööle hakata.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#13
(15-11-2017, 04:37 PM)arcar Kirjutas: 3o€ tundub kallis v ? ma ei tea kus kohast odavamalt leiab inimest kes asja ka oskab ,kui on mõni kontakt kes 3€/h teeb siis oleks sellest kontaktist huvitatud,las tuleb viskab kasvõi liivahunniku ühest hoovi otsast teise,hiljem leiab ka mingit kaabeldust ja kasvõi las peseb autosi selle raha eest.

Arcar, mulle tundub 30€/h suht odav hind.
Mehe jaoks, kes rendib ruumi, ostab varustuse ja vastutab oma tehtud töö eest. Ehk sis tal on olemas ka tagasitulev kunde.
See, kes sellise hinnaga majandab, peab seda väga hästi tegema ja on ise üsna tagasihoidlike vajadustega. Ise jagab kõiki automarke.

Seda tahtsin öelda.
Sinu jagatud kontakt on väga hea, selliseid mehi ju tänapäeval LED-iga taga otsitaksegi.
Vanasti otsiti tikutulega.

Iroonia oli suunatud teemaalgataja pihta, kes kasutas sõnapaari "töö välisel ajal".
Ma ei viitsiks elus mingi kopika eest töö välisel ajal asju teha;.v.a. oma lähedased sõbrad ja siis ka teeks seda juba täiesti tasuta.
Ja see töö oleks tehtud juba selleks, et edaspidi vältida igasugu napsuklaasi taga halamisi teemal, et "keegi ei saa hakkama".

Vasta
#14
(16-11-2017, 06:13 PM)stihl Kirjutas:
(15-11-2017, 04:37 PM)arcar Kirjutas: 3o€ tundub kallis v ? ma ei tea kus kohast odavamalt leiab inimest kes asja ka oskab ,kui on mõni kontakt kes 3€/h teeb siis oleks sellest kontaktist huvitatud,las tuleb viskab kasvõi liivahunniku ühest hoovi otsast teise,hiljem leiab ka mingit kaabeldust ja kasvõi las peseb autosi selle raha eest.

Arcar, mulle tundub 30€/h suht odav hind.
Mehe jaoks, kes rendib ruumi, ostab varustuse ja vastutab oma tehtud töö eest. Ehk sis tal on olemas ka tagasitulev kunde.
See, kes sellise hinnaga majandab, peab seda väga hästi tegema ja on ise üsna tagasihoidlike vajadustega. Ise jagab kõiki automarke.

Seda tahtsin öelda.
Sinu jagatud kontakt on väga hea, selliseid mehi ju tänapäeval LED-iga taga otsitaksegi.
Vanasti otsiti tikutulega.

Iroonia oli suunatud teemaalgataja pihta, kes kasutas sõnapaari "töö välisel ajal".
Ma ei viitsiks elus mingi kopika eest töö välisel ajal asju teha;.v.a. oma lähedased sõbrad ja siis ka teeks seda juba täiesti tasuta.
Ja see töö oleks tehtud juba selleks, et edaspidi vältida igasugu napsuklaasi taga halamisi teemal, et "keegi ei saa hakkama".
nii kurb kui see ka ei ole,teevad peale tööd väga paljud oma ala meistrid töö välisel ajal onale lisa,et paremini ära elada.
Seoses pirnidega,panin ise mööda 10w jutuga, 5w pirnid siiski sees.

Vasta
#15
Pagasi luuki minev juhtmekimp ei ole ennast valesti tagasi pandamatuse tõttu läbi hõõrunud?
W219-l - on see punt juhi poolse pagasiluugi hinge küljes ja liigub/lõtkub kogu pundiga selleks ette nähtud plastikust siini sees.
Harva salgan Daimleri insenere aga soovitaks selle üle vaadata, W219-on ta õrn sõlm.
Kui keegi seal midagi näppinud on ja pole tolleaegse inseneritöö tasemel olnud asju tagasi pannes, siis võib Su probleem seal olla.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#16
Samas,ühe sam mooduliga vilgutab nr tulesid nagu oleks ledid sees,prooviks vôetud teine sam,sellega koik pôlevad ilusti,va paremale suund sisse panna ja hakkab nr tuli ka vilkuma ja lööb siis armatuuris nr tulede ja suundade errori
Vasta
#17
Lõhnab kahtlaselt ikkagi mingi lühise järgi kuskil, mille peale SAM lolliks läheb. Pole välistatud, et plokid suhtuvad lühisesse erinevalt. Läbikäidud tee mitme 211'ga ja 219 on teadupärast suht 211 oma elektri poolest.

Kui Rolz väidab, et 219 on luuki minev juhtmekimp õrn koht, siis alustaks kindlasti kaevamist sealt. Piisab kui paaril juhtmel isolatsioon puruks ja need omavahel kokku taovad, ajab terve auto lolliks.
Vasta
#18
Juhtmed kôik isoleerist lahti vôetud,tilpnevad niisama hetkel,mina viga ri leidnud,va koht kus 2massijuhet on tehtud màlu jàrgi 7-8ks.
Ma vôin autosid vàrvida,aga elektrist hoiab eemale,selle pàrast otsisingi siin abiSmile
Ja vastuseks eelnevale,peale töö aega selles môttes,et saan auto viia peale enda töö aega,sest upun töösse ja töö ajal ei saaks. Igatahes homme làheb auto andro kàtte,loodame parimat
Vasta
#19
(16-11-2017, 06:13 PM)stihl Kirjutas:
(15-11-2017, 04:37 PM)arcar Kirjutas: 3o€ tundub kallis v ? ma ei tea kus kohast odavamalt leiab inimest kes asja ka oskab ,kui on mõni kontakt kes 3€/h teeb siis oleks sellest kontaktist huvitatud,las tuleb viskab kasvõi liivahunniku ühest hoovi otsast teise,hiljem leiab ka mingit kaabeldust ja kasvõi las peseb autosi selle raha eest.

Arcar, mulle tundub 30€/h suht odav hind.
Mehe jaoks, kes rendib ruumi, ostab varustuse ja vastutab oma tehtud töö eest. Ehk sis tal on olemas ka tagasitulev kunde.
See, kes sellise hinnaga majandab, peab seda väga hästi tegema ja on ise üsna tagasihoidlike vajadustega. Ise jagab kõiki automarke.

Seda tahtsin öelda.
Sinu jagatud kontakt on väga hea, selliseid mehi ju tänapäeval LED-iga taga otsitaksegi.
Vanasti otsiti tikutulega.

Iroonia oli suunatud teemaalgataja pihta, kes kasutas sõnapaari "töö välisel ajal".
Ma ei viitsiks elus mingi kopika eest töö välisel ajal asju teha;.v.a. oma lähedased sõbrad ja siis ka teeks seda juba täiesti tasuta.
Ja see töö oleks tehtud juba selleks, et edaspidi vältida igasugu napsuklaasi taga halamisi teemal, et "keegi ei saa hakkama".
Tundus nagu peaksid kalliks 30€h,kuna tal rendi pinda pole,teeb kodus asju või kliendi pool ja hinda üles ei aja siis ilmselt tuleb välja ja on rahul oma teenistusega.Tagasitulev klient on teine asi,pigem reklaam suust suhu,et on keegi kes asja jagab ja kaasa/ette mõtleb on juba omaette tase.Loodame,et saab jagu sellest pusast mis hetkel jutuks.

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#20
Truumu Diagnostika Pärnu mnt 137, remondivad ka Ferrarisid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne