Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haapsalu kiirendus 2007
sm. pelle Kirjutas:Aga rääkige kiivrist, st kui seda vaja on siis teab juba vaikselt sebima hakata.

Tundub, et kiiver on pigem soovituslikku laadi vahend, igaüks ise vaatab...
perpetum mobile
ise peaksin selle kiivri vajalikuks.
eks igaüks tea aga rolleriga saab ka ilma kiivrita söitta, kuigi peab kandma:tongue:
Siiani pole kiiver kohustuslik olnud,kuid keelatud ka mitte. Loodetavasti keegi sirgel sõidul üle kurgi ei keera........
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Karl Kirjutas:Siiani pole kiiver kohustuslik olnud,kuid keelatud ka mitte. Loodetavasti keegi sirgel sõidul üle kurgi ei keera........

Selle teostamine on suht raske isegi tahtlikult, kui rajakatte piires püsida :biggrin:
perpetum mobile
rauntz Kirjutas:Selle teostamine on suht raske isegi tahtlikult, kui rajakatte piires püsida :biggrin:
no sul peaks ju 200 päris ruttu tulema ja kui juhuslikult esirehv lõhkeb, siis võid üle nipli küll käia...

sry OT.
indrek, kui juhuslikult voolu vaja siis mul kodus vedeleb bensu generaator:cool_rsvd:

ivar
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Selle teostamine on suht raske isegi tahtlikult, kui rajakatte piires püsida :biggrin:
no sul peaks ju 200 päris ruttu tulema ja kui juhuslikult esirehv lõhkeb, siis võid üle nipli küll käia...

sry OT.

just, võib aga ei pruugi Smile
pean ka OT edasiarenduse eest vabandamaShy
perpetum mobile
Söögi koha pealt jah,võiks teha ühise laua mille ümber mugida,ja MB teemadel asja arutada.
Mõistlik oleks vist mingi raha kokku koguda,mille eest saaks ühislauale salatid, vorstid ja mingi joogipoolise(limonaad,kali).
Ei tea kas saaks kohapeal äkki ka MB klubi T-särke soetada?
Ja loodetavasti tuleb lõppkiiruse võistlus ikka ka.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
oisasindrinahk, kui see OMC on laup... kujutate ette mis läbu seal pühap. on?

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=22833
marek Kirjutas:oisasindrinahk, kui see OMC on laup... kujutate ette mis läbu seal pühap. on?

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=22833

Peavad jätma kõik samasse seisu, nagu see oli enne, see on maa valdaja nõue, kui seda ei täideta, siis järgneval aastal nad luba ei saa
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Aga kas siis põhapäevax on kõik koristatud ja viimasedki tegelased lahkunud? Näitex kui arvestada, et Nightrace 12-ndal (lõpeb 24.00) ja Audi klubiüritus 13-ndal mail, siis ma kahtlen, et öösel koristama hakataxe ning, et järgmisex päevax kõik läinud on?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Eks ma siis helistan ja ütlen, mis seisus rada on Smile
perpetum mobile
Ma jõuan ennem Big Grin
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Ning siis tekkis mul veel selline idee, et võix päeva lõpetamisex midagi drive-inn movie laadset teha, et siis läpakas, projektor, sirm ja mõnda autoteemalist filmi vaadata. Mul isegi mõned filmid välja pakkuda kuigi enamik inglise või saksa keelsed. Või võix selle idee suvepäevadel teostada? Kuidas seal elektriga lood on, kah elektrigeneraatorit vaja? Projektorit ega läpakat mul pole kuid filmid ja genekas on.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Väike afterpary oleks minumeelest teretulnudConfusedmile:
python Kirjutas:Väike afterpary oleks minumeelest teretulnudConfusedmile:

Pühapäeval?
perpetum mobile
Egas asja öö peale pea jätma. Kaua selle kiirendamise, lõppkiirusega ikka läheb? Hiljemalt 18.00 peax ühelpool olema sellega. Eelmine aasta küll vist oli sellex ajax läbi, kuid kuna ma lõpuni ei olnud siis ei tea.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
rauntz Kirjutas:
python Kirjutas:Väike afterpary oleks minumeelest teretulnudConfusedmile:

Pühapäeval?

Noh, nii öelda eks ta selline sinine esmaspäev tuleks:lol:
No krt afterparty tähendab ikka miskit pidu minu vanamoodsas peas ja esmaspäev on tööl vaja olla jälle... Smile)
perpetum mobile
Tuletan teile meelde, et teemaks on autodega seonduv üritus... kus ma eeldan, et 90% asjaosalistest on ka ise roolis... ka koduteel... Mis sinisest esmaspäevast jms peost saab siin juttu olla? või on siin ainult kari roolijoodikuid?


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi Haapsalu Kiltsi lennuväljal 27.06 indrek 55 43,289 11-08-2009, 02:02 PM
Viimane postitus: indrek
Big Grin Mercedes-Benz Klubi Haapsalu lennuväljal 27.06 indrek 59 47,223 27-06-2009, 07:55 PM
Viimane postitus: RivoA
  Laat Haapsalu lennuväljal 27.06.2009 Karl 22 21,768 18-06-2009, 12:45 AM
Viimane postitus: Joonas
  Väike istumine Tartus 15.12.2007 HotPapa 33 13,904 16-12-2007, 07:05 PM
Viimane postitus: Wiha
Big Grin "Come Back" Autoorienteerumine 11 etapp 20.11.2007 Offroader 4 4,021 25-11-2007, 05:21 PM
Viimane postitus: Offroader
  MB Klubi Suvepäevad 2007 järelkaja Lõoke 38 18,248 13-10-2007, 08:02 AM
Viimane postitus: Lõoke
  2007 suvepäevade viideod eDiCk 1 2,904 30-09-2007, 10:33 PM
Viimane postitus: taadu
  Väike istumine Tartus, 22.09.2007 HotPapa 42 18,785 20-09-2007, 10:31 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Rapla Kardiraja 2007 järelkaja Kuldar 65 31,727 17-09-2007, 12:03 PM
Viimane postitus: v6sa
  Uute liitujate ülevaatus 16.08.2007 (neljapäev) indrek 9 4,991 15-08-2007, 10:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne