Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haapsalu kiirendus 2007
#61
Karl Kirjutas:või hoopis polegi rent nende eesmärk omaette ja sellest selline hind.
10 points, poleks isegi osanud meie seisukohta täpsemalt väljendada. Smile Süsteem sai loodud ikkagi puhtalt oma klubi jaoks ja pigem oleme mööndustega nõus ka mujal kaasa lööma. Olgu siis motivaatoriks uued kogemused või klubi kassasse kogutav raha. Või mõlemad. Lihtsalt tuima palgatööd sellest ei tule.

mario81 Kirjutas:ma ei kujuta ette milline läbisaamine enne oli audi klubi ja Mercedes-Benz klubi vahel aga mis nüüd kiil vöi? ei lasta vahele ja puha:bash:
söidan iga päev mölema margiga ja ei tee eelistusi margist, veel enam sellest et audi clubi ei laenanud teile nüüd aparatuuri. Cool
oleme täiskasvanud ikka.
Ei ole minul küll mersude vastu mingit eelarvamust, mitu korda juba mõelnud, et suveks võiks üks CE cõi SL olla. Smile
Natuke verised olime me (ürituse korraldajate tiim, tavakasutajad ei teagi siiamaani veel, millal miskit planeeritud on) tegelikult selle üle küll, et meie poolt juba suht pikalt ette planeeritud 20. mai meil nina alt ära napsati. Aga eks oma viga ka, ei tasu suusõnalisi kokkuleppeid pooltuttavatega millegi aluseks võtta... Aga oleme tegelikult selle varasema kuupäevaga ka rahul. Kindlasti aga ei halvenda see mingilgi viisil kahe klubi vahelisi suhteid. Ja kindlasti ei ole meiepoolne hinnapakkumine tehtud selle kiuste.
#62
Nohh,kui nüüd täpsemalt sõnastada,siis päris näpsamiseks seda nimetada ei saaks,pigem rajavaldaja kalaks. Oli ka kompromissi variant,kahjuks ei tulnud sellest midagi välja.

Peace!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#63
Kasutaja tank postituse kustutasin mina ära kui liiga provotseeriva.

Edaspidi paluks kõigil ka teemasse jääda (kiirendusvõistlus 20. mai).

Päikest!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#64
Niipalju siis sõnavabadusest autode koha pealt.....
Kes võib teemast mööda panna, kes ei või.....
Ikka tuld alla 200kw meestele ja võrridega noorliikmeteleUZI
BTW mina seda japsiteemat ei alustanud,vaid jätkasin .....
MB klubi liikmed ei tohigi avalikus foorumis veidike provotseerida ???
Peame vaikselt nurgas istuma ja piinliku täpsusega sõnu mõne uue postituse jaoks valima??? Kuhu võib üldse siis oma arvamust avaldada???On äkki siin foorumis mõni koht kus saab ausalt rääkida???
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
#65
tank Kirjutas:Niipalju siis sõnavabadusest autode koha pealt.....
Kes võib teemast mööda panna, kes ei või.....
Ikka tuld alla 200kw meestele ja võrridega noorliikmeteleUZI
BTW mina seda japsiteemat ei alustanud,vaid jätkasin .....
MB klubi liikmed ei tohigi avalikus foorumis veidike provotseerida ???
Peame vaikselt nurgas istuma ja piinliku täpsusega sõnu mõne uue postituse jaoks valima??? Kuhu võib üldse siis oma arvamust avaldada???On äkki siin foorumis mõni koht kus saab ausalt rääkida???

Mida sa jorised? Pool su jutust oli sulaselge Audide laimamine (kui mitte öelda nende üle irvitamine). Veidi OT mõnes teemas paratamatu ja pole hullu,otsesed rünnakud keelatud.

Kõik,minu jaoks teema lõpetatud (vabalt oleksin võinud ka niisama ära kustutada nagu mujal foorumites moded teevad,kuid üritasin siiski selgitada).
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#66
Karli autol peaks olema 169 kw Smile
Ega see laimamine õige pole,see,et me Mercedes Eesti Klubi liikmed oleme,see ei tähenda,et Mercedes-Benz ainuke hea auto maailmas on ning ülejäänud mõttetu saast ja teiste markide üle meil õigus naerda on.
Olen ise mõlema suur fänn ning ei pea tanki käitumist õigeks.
Olgem positiivsed Wink
Peace !
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
#67
Tere, tere kõigile. Kuna see aasta tuleb kiirendus ja järgmine aasta tuleb kiirendus ja ülejärgmine aasta jne, siis äkitsi hakkaks kah siukest süsteemi kokku lappama ja kui audi klubi nii abivalmis siis võiks ju neilt abi ja nõuandeid saada/küsida, poleks nagu järgmistel aastatel enam probleemi. Ja kuna nemad selle peale oma klubi raha kulutasid saan asjast täitsa aru.
#68
Andke mulle nd andeks siin härrased verised aga.. Pahandada pole siin millegi üle... kui nemad on asja ise välja arendanud.. sinna oma klubi raha alla pannud, tarkvara kirjutanud ja asja edasi tagasi testinud/arendanud ja tahavad praegu selle eest 5k eeki per päev saada siis on see nende õigus. Kui meil ei ole seda 5k eeku ja/või peame seda kalliks siis ei ole ju midagi teha.. Tuleb leppida stopperiga v arendada/leida teisi vahendeid..

ps. tasuta lõunaid pole olemas!
#69
Kiirendusest ja ajavõtuseadmetest tahaks veidi sõna võtta.
Suheldes erinevate inimestega ,ajamõõtmisteemadel, ongi hetkel Eestis seis selline , et polegi nagu erilisi toimivaid variante peale Audiklubi (isetehtud) ,Streetrace (isetehtud) ja BHRA (USA toode kuid laiali hetkel) . Autospordiliidul pidi olema samuti seade kuid ...... ühe info põhjal võib tegemist olla sama seadega mis on hetkel laiali . Võimalik ,et kuskil on veel keegi teinud ise mingise mõõteseade ,kuid hetkel puudub teave selle kohta .
Meil tuleks tegelikult selgeks rääkida omavahel üks nüanss . Kui palju ollakse nõus maksma meil nn. "osalustasu" kas siis kogu päevaks või siis sõidu kaupa ?
Targem on arvestama hakata nüüd ja tulevikus sellega ,et kui soovime täpsust aegades ja kiirustes siis see paraku ikkagi maksab . Seega on võimalus valida kolme variandi vahel :
1) kokku leppida Audiklubi või Streetrace-ga - tagamaks suht täpset ajavõttu
2) Hakata aega mõõtma GPS seadmega - mis paraku pole sajandiksekundi täpsusega (kahtlen veidi ka kümnendikes)
3) Kaks kätt+ stopper mõõtmissüsteem/ inimfaktor - selle täpsust ei tahaks kommenteerida

Niiet härrased ,valik on meie . Usun ,et selle teema jaoks leidub kindlasti kogenumaid kommenteerijaid .

ps. Samas ,arvatavasti leidub meil samuti tarkpäid ,et taolist aparaati valmistama võiks asuda .... kuid nagu eeltoodud postitustes lugeda sai kulub selleks lugematul hulgal tunde ja parajal määral vahendeid .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
#70
Ei tea kas vastab tõele aga see striitrace ajavõtusüsteem mis vähemalt eelmine aasta oli ei pidand eriti kärama:question:
#71
python Kirjutas:Ei tea kas vastab tõele aga see striitrace ajavõtusüsteem mis vähemalt eelmine aasta oli ei pidand eriti kärama:question:
Minu andmete alusel tehti Streetraceri saedmetega 2006 Tallinna Speedestil võrdlusmõõtmisi ja tulemused olid suht täpsed.
"Mercedes и в Африке Mercedes"
#72
kas nyyd siis on karta et yritus jääb ää we? tahaks nagu teada mis saab siis ee?
#73
No eks tuleb uurida välja, palju teised selle vidina rendi eest tahavad saada ning otsustamine peaks siis toimuma hinna järgi. Siis tuleks kokku panna kindel tulijate nimekiri, summa ära jaotada ning saabki stardimaksu teada. Ma ise arvan, et kuni 100 eeksu ei tohiks probleem olla?
perpetum mobile
#74
Tervist.Ühinen Janteri ja Rauntz arvamusega.Tasuta lõunaid ei ole olemas ja ~100.-eeki stardimaksu on suht norm.Sellele summale lisandub ju niikuinii paratamatult kütuse ja söögirahad min.(~500-600).Kui just Haapsalus ei ela.
Olen ajavõtusüsteemi rentimise poolt.Kui juba lennuväljale minek siis võiks ikka täpselt tulemusi mõõta.Kuigi oma autoga pole 1/4 miili mõtet sõita, oleks hea teada palju vanake välja jookseb.Huvitav millega seda mõõdetakse?politseiradariga?Ja palju maad(1km?,2km?) on aega kiirust ülesse võtta,enne kui lõppkiirus fikseeritakse.
"Osalustasu" võiks jagada kõikide startivate autode vahel võrdselt ära.Mitu korda konkreetne auto startida saab-eks seda näitab võistlus.
Autod võiks jagada kütuse tarbimise ja moto litraazhi järgi eraldi klassidesse.Selle tabeli võiks eraldi teemana ülesse riputada, ja seal saaks ka vastavasse klassi eelregistreeruda.
To Karl,sry teema rikkumise pärast.Kellegi konkreetse autovaliku üle näkku irvitama ei hakka-kellele ema,kellele tütar-.Lihtsalt MB on mulle aastatega ennast tõestanud, ja minu arvates on vana MB stiilseim ja parim auto, mis kunagi tehtud.(küsite miks?-sellest saaks ilmselt uue ja pika teema,aga siis juba teises kohas).
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
#75
Jah , planeeritud üritus toimub niikuinii kas siis ühel ,teisel või kolmandal moel, ära see ei jää . Ürituse organiseerijad annavad oma parima ,et asi tuleks välja hea st. üritatakse leida parim kompromiss mida võimalik on leida vastavate mõõteriistade leidmiseks üritusele . Kuid jah , arvan ,et 100 eek osalustasuna ei tohiks kedagi ürituselt eemale peletada .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
#76
OK vennikesed aktiivsed MB omanikud, ~150.- eek nina osavõtumaks ei tohiks ju probleem olla. Ausalt kas ise osalen ei tea, kuna tagumised pidurisupordid täiega kinni ja endal aega teha pole - järelikult teenindus (keegi võiks soovitada). Kohale tuleks küll ja talujatele võiks kah sponsoriks olla nii ~50.-eek. ja kui nii kõik teeksid saaks raha kokku ...?.-eek. Põhiline klubi üritus ja muu sinna juurde oleks tehtud :hump:ÜHISELT:hump:
#77
nooh, päeva maksumus sõltub ikkagi päris palju autost st. palju kütte peale kulub, see 100 rubla starti on siuke pisuke lisakulu.. Aga jah, ajavõtusüsteem oleks just sellepärast hea nagu Tank seda kirjeldas, kui juba siis juba. Ma usun, et enamus arvab nii. Küttekulu järgi just klassidesse jaotada on vist suht keeruline, pigem mootori mahu järgi, ülelaadimise korral siis korrutataks miski numbriga...
perpetum mobile
#78
Sobib!!! igatahes hakkame siis raha koguma ja kuhu siis saatma peab?UZI
#79
Audiklubil on stardimaks see aasta 125 eeku ja autosi rohkem kui jõuavad vastu võtta,lihtsalt teadmiseks. Turbomootorid korrutatakse reeglina 1,6-ga,kütusekulu järgi küll paika panna ei saa......
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#80
Karl Kirjutas:Audiklubil on stardimaks see aasta 125 eeku ja autosi rohkem kui jõuavad vastu võtta,lihtsalt teadmiseks. Turbomootorid korrutatakse reeglina 1,6-ga,kütusekulu järgi küll paika panna ei saa......

Ok, teeme siis ära kuid tulevikuperspektiiviga arvestades tuleks vist odavam mersuklubil oma enda süsteem aretada...
perpetum mobile


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi Haapsalu Kiltsi lennuväljal 27.06 indrek 55 43,266 11-08-2009, 02:02 PM
Viimane postitus: indrek
Big Grin Mercedes-Benz Klubi Haapsalu lennuväljal 27.06 indrek 59 47,203 27-06-2009, 07:55 PM
Viimane postitus: RivoA
  Laat Haapsalu lennuväljal 27.06.2009 Karl 22 21,766 18-06-2009, 12:45 AM
Viimane postitus: Joonas
  Väike istumine Tartus 15.12.2007 HotPapa 33 13,896 16-12-2007, 07:05 PM
Viimane postitus: Wiha
Big Grin "Come Back" Autoorienteerumine 11 etapp 20.11.2007 Offroader 4 4,019 25-11-2007, 05:21 PM
Viimane postitus: Offroader
  MB Klubi Suvepäevad 2007 järelkaja Lõoke 38 18,240 13-10-2007, 08:02 AM
Viimane postitus: Lõoke
  2007 suvepäevade viideod eDiCk 1 2,904 30-09-2007, 10:33 PM
Viimane postitus: taadu
  Väike istumine Tartus, 22.09.2007 HotPapa 42 18,774 20-09-2007, 10:31 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Rapla Kardiraja 2007 järelkaja Kuldar 65 31,701 17-09-2007, 12:03 PM
Viimane postitus: v6sa
  Uute liitujate ülevaatus 16.08.2007 (neljapäev) indrek 9 4,990 15-08-2007, 10:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne