Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleem pagasnikuga
#1
Tere!

Oman CLK 200 2001a kupeed ja peale viimast pagasniku kinni panemist see enam ei avane. Keskkonsoolis pagasniku avamise nupul põleb ka punane tuli, olen ka tähele pannud, et ESP ei tööta enam ja ka tagumine lae tuli ei põle. (Ei pruugi seotud olla aga tõin välja) Ideid, kogemusi kuidas parandada? Olen proovinud seda lukku vägistada WD40 ja võtmega, kuid lootusetu. Tähtsad asjad on pagasnikus luku taga ja olukord on kriitiline :(

Kui keegi ekspert on võin ka ise kohale sõita(ise viljandist) aga pisikeseks probleemiks on see, et teenin kaitseväes aega ja olen nädalavahetustel vaba ainult.

Ette tänades,
Tenno
Vasta
#2
Vaata laetule pirn üle ja kaitsmeid, sest meenub selline juhus, kus laetule mitte tôôtamine mōjutas taga luugi avamist, neil on sama toide vōi kaitse
Vasta
#3
(22-10-2017, 02:52 PM)Renka Kirjutas: Vaata laetule pirn üle ja kaitsmeid, sest meenub selline juhus, kus laetule mitte tôôtamine mōjutas taga luugi avamist, neil on sama toide vōi kaitse

Tänan, reedel vaatan üle.
Ootan veel lahendusi, et kõik reedel rakendada.
Vasta
#4
Vaatasin üle laetule pirni ja kaitsmed, kaitsmed mis olid läbi (kapoti all) vahetasin ära ja pirn ka töötab. Ülejäänud kaitsmed on pagasnikus.. ettepanekuid?
Vasta
#5
Kus aku asub? Kui võimalik, klemm maha, paarkend sekki ja peale tagasi. äkki tuleb lahti. Kahtlustan pagassi valgustuse lülitit (tüüpiline), see ei anna ühendust, pagassi valgustus ei sütti, aju ei saa aru, et pagass on lahti olnud ja enam ei ava. Midagi taolist.
Vasta
#6
(30-10-2017, 10:47 AM)hellrix Kirjutas: Kus aku asub? Kui võimalik, klemm maha, paarkend sekki ja peale tagasi. äkki tuleb lahti. Kahtlustan pagassi valgustuse lülitit (tüüpiline), see ei anna ühendust, pagassi valgustus ei sütti, aju ei saa aru, et pagass on lahti olnud ja enam ei ava. Midagi taolist.

Aku klemm tuleb tõesti maha võtta kui punane tuli pagassi lülitis põleb, auto arvab, et pagass on juba lahti, sellepärast ei ava.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#7
Aku asub pagasnikus. Aga kas ma aku ühendust ei saaks kapoti alt katkestada kuidagit moodi? Või teab keegi ehk nippi kuidas tagumistest istmetest läbi saada? Med koha avamine ja sealt surkimine ka proovitud, ei pädenud.
Vasta
#8
Võibolla rumal küsimus , aga W202 käib pagasnik võtmega lahti .
Kas W208 pagasiluugil nuppu ei ole ?
Kui sul kapotiall näiteks täkuandmis klemmid on nagu mu W202l siis jäta tuled ja muusika peale , et aku kotti lasta ja siis pane täkust uuesti käima , ehk nullib niimoodi aju ära . Pead ei anna , et toimib aga proovida ju omal riskil võid .
Vasta
#9
Kui kapoti all täkuandmiskoht, saad ju sealt pluss klemmi lahti lasta ja ehk restart aitab.

Vasta
#10
(30-10-2017, 07:33 PM)nordrainbow Kirjutas: Kui kapoti all täkuandmiskoht, saad ju sealt pluss klemmi lahti lasta ja ehk restart aitab.

Mismoodi sa seal akult + maha saad ?
Vasta
#11
Kui kuidagi ei saa ja Tartusse oled tulemas, siis saan soovi korral pagassi lahti teha.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  väike probleem peale rehvide vahetust linnumaetonu 1 551 29-04-2022, 09:40 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Mootori keti probleem peale hooldust mbw204 5 4,444 17-10-2016, 06:27 PM
Viimane postitus: mbw204
  Probleem käiigukastiga, Nautilus6666 2 2,556 03-07-2015, 08:00 PM
Viimane postitus: Nautilus6666
  probleem,oleks vaja sprinteri elektri sheemi. SeMpRoM 7 5,070 29-12-2013, 07:46 PM
Viimane postitus: Laur
  Raadio probleem. jansa 4 3,064 10-08-2007, 05:26 PM
Viimane postitus: jansa
  124 2,6 probleem Timpsmaster 0 1,596 02-06-2007, 05:06 PM
Viimane postitus: Timpsmaster
  Potsataja probleem tuuker 1 2,369 27-01-2006, 12:10 AM
Viimane postitus: udupump



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne