Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webasto
#1
Kes oskab webasto ahjuga midagi ettevõtta?
Ei lähe käima- ei puldist ega ka salongi nupust.
Vasta
#2
Mina olen nii aru saanud, et kõige parem on uus ahi osta.

Sa võid ju teda suure raha eest diagnoosida lasta (diagnostika 3h miinimum) , mingeid kambreid, põleteid, küünlaid, ajusid jne lasta vahetada, aga lõppkokkuvõttes see on siiski laiba elustamine.
Sest webasto ei tööta sama kaua kui auto kestab. Mingi 7-10a ehk heal juhul. Kui see aeg on läbi, siis uus peale.

Nagu umbes sidurgi, mis on tavaline kuluosa.

.
Vasta
#3
Esimese hooga v6iks kontrollida, et ahi lukus pole.
Vasta
#4
Jah, see lukusolek on ainus, kus põdema ei peaks ja lihtsalt vastavad järeldused vaja teha..
Edaspidi paaki kogu aeg täis/miinimumist üle hoidma. Kui kütusetuli põleb, siis, loomulikult, lähebki lukku - webasto kütusevõttur on tykk maad kõrgemal, kui mootori oma.
(see on lihtsalt lollide jaoks nii tehtud, et nad põleva kütusetulega mootorit soojaks ei laseks ja siis selgub, et sõita ei saagi, kuna kütus otsas. Ja naine hakkab sünnitama.)

See punkt on ka webastoga autode kasutusjuhendis sees, aga keegi ei viitsi neid ju lugeda - "mina ainult sõidan", nagu paljud naissoost kodanikud on teatanud.

.
Vasta
#5
Oleneb ju mis Webastol viga.
"ei lähe käima" on väga lai mõiste.

Kui üritab käivitada ja stiilis 5. korrast lähebki, siis on tihti pumba viga. Pumba tootlikus liiga lahja, lased pumba ära vahetada ja edasi töötab nagu muiste jälle. Küünalt tasub kah vahetada, saab veel kah asja toimima. Kõik muud hädad aga üldiselt jah kipuvad minema valdkonda "mõistlikum kogu täiega uus osta". Elektroonikahädadest näiteks ei saada pahatihti üldse jagu.
Vasta
#6
Tulistan puusaltEusa_angel
1.kontrolli kaitset
2.kuula lülitamisel kas vent hakkab käima(alguses ennem süütamist ehk paar sekundit et tuulutada ahju)
3.kuula lülitamisel kas pump hakkab tiksuma nagu kella pommilSmile
4.Püüa aru saada kas tsirkulisatsiooni pump hakkab tööle süüte sisse lülitamisel kui ei siis hakka otsima viga selle toitest +pump ise.
kui pump hakkab tiksuma siis üsna kindel et süüteküünal on lepingu lopetanud.
PS:webasto tervisehuvides on tark teda suveperioodil paarkorda tööle rakendada sunni viisiliselt(lülitist)
kontrolli punktid 1-4 ära ,annateada tulemusest siis saab edasi vaadata...
Tühja-Tähja tootmiskoondis
Restuaureeritud Webasto komplektid "plug and play" ja ole soojas.
Müüa Star C3 , Star C4
Online WIS ASRA EPC 1kuu/10 Eur-i.  12kuud/80 Euri
Kergkaubariiulud-koju-garaazi-keldrisse-tööstusesse
Vasta
#7
Tänud heade soovituste eest, aga ma ei ole eriline spetsialist neid asju tegema...Sellepärast küsisingi "Kes oskab webasto ahjuga midagi ettevõtta" - sest mina ei oska.
Leidsin ühe "tegija", kes webastodedga tegeleb ja eks annan siin tulemustest teada.
Vasta
#8
Mida on webastol 3h diagnoosida? Selle ajaga saab webasto peale/maha ja veel hoolduse teha. Ei ole need webastod nii hullud midagi. Igatahes remondi sõbralikumad kui Eberid. Kütuse pumbad väga harva katki. Kui siis roostetanud. Põhi probleemid ajud ja põlemiskambrid. Ka tsirkulatsiooni pumbad annavad otsad. Aju saab remontida kui pole väga uppunud. Põlemiskambrid saavad ka otsa tihti tsirkulatsioonipumba mitte töötamisest aga peamiselt ślakki täis ja põlemissegu pole õige. Probleemideks on ka lühikesed sõidud kus webasto ei jõua täis võimsusele minna kui katkestatakse jälle.
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#9
Tallinna külje all Parkli HL, tegelevad webastotega. Vii sinna, minu BMW oma, suutsid ellu äratada. Aju oli küpse.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 Lisasoojendi/webasto/aux. heater difred 4 241 22-11-2023, 10:49 PM
Viimane postitus: jsv
  W211 webasto pult byh 4 1,792 16-12-2020, 02:54 PM
Viimane postitus: vreps
  W211 webasto ei toimi Tairo 1 2,313 01-12-2019, 09:27 PM
Viimane postitus: Laur
  W210 2.9 1996a Webasto "ulub" 190 4 3,876 05-10-2017, 10:55 PM
Viimane postitus: meego
  E220 CDI webasto C270 CDI-LE roby 1 2,242 24-10-2016, 09:32 AM
Viimane postitus: Treiku
  W210 webasto probleem telliskivi 3 3,643 15-02-2016, 03:25 PM
Viimane postitus: Tauno320cdi
  Milline näeb välja webasto? Soebralik 17 15,179 28-05-2014, 12:45 AM
Viimane postitus: Soebralik
  w210 webasto? killer666 14 9,420 21-01-2013, 08:22 PM
Viimane postitus: killer666
  W211 WEBASTO PULT Margoni 3 4,322 13-12-2012, 08:41 PM
Viimane postitus: marek
  w211 webasto jamab? tenotelgma 1 3,374 08-09-2012, 04:43 PM
Viimane postitus: Makuvap



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne