Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klõbin mootoris
#1
Niisiis, juba pikemat aega kummitab mu 3.8 V8 mootoril imelik ja häiriv kõrvalklõbin.

Hääl oleks nagu hüdrotõukur oleks maha surnud, aga samas see ei tule ülevalt, just altpoolt nagu kostaks. Kõige paremini on kuulda, kui juhiukse kõrval seista.

Jah, kardan juba mõleldagi, kui see vändaklõbin on, et mõni saale kolksub ja kui kirelt jaole ei lhe, siis hiljem võib asi veel üsna kurvalt lõppeda. Samas aga kui saaled kulunud on, siis peaks ju õlirõhk ka kohe laksust kadunud olema, aga see on mul vägagi normis.

Mis asi võib veel mootori taktis seda klõbinat teha, kui arvestada, et nookurid ja vänt see pole.

PS! kui palju peab mootorit lahti kiskuma, et vänta kontrollida, kas enamvähem pulkadeni?

Jääks siis asjalikke soovitusi ootama
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Pakkun ikkagi veel lekkivat väljalaset...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#3
Indrek Kirjutas:Niisiis, juba pikemat aega kummitab mu 3.8 V8 mootoril imelik ja häiriv kõrvalklõbin.

Hääl oleks nagu hüdrotõukur oleks maha surnud, aga samas see ei tule ülevalt, just altpoolt nagu kostaks. Kõige paremini on kuulda, kui juhiukse kõrval seista.

Jah, kardan juba mõleldagi, kui see vändaklõbin on, et mõni saale kolksub ja kui kirelt jaole ei lhe, siis hiljem võib asi veel üsna kurvalt lõppeda. Samas aga kui saaled kulunud on, siis peaks ju õlirõhk ka kohe laksust kadunud olema, aga see on mul vägagi normis.

Mis asi võib veel mootori taktis seda klõbinat teha, kui arvestada, et nookurid ja vänt see pole.

PS! kui palju peab mootorit lahti kiskuma, et vänta kontrollida, kas enamvähem pulkadeni?

Jääks siis asjalikke soovitusi ootama

Mul oli samuti algul õrn klõbin mootoris kuigi vähe teine moto.Ja just kuulda oli seda mul maanteel nii 100-ga sõites muidu ei kuulnud miskit.Ja üks päev läks see pisike tiks mul hoopis kolinaks ja korras.Moto maha ja seal siis oli alles avastamist ja hea ,et linnupuuriks ei läinud.Nii ,et kui sul võimalik karteripõhi alt ära keerata siis peaksid sealt ju saama ikka näppida just vända osa.
Vasta
#4
Mul just kuulda tühikäigul, sõites ei saa suurt midagi aru
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
Vända saale ei klõbise, see selline üsna tume "kolks", klõbinat meenutab loksuv kolvisõrm.
Mine kuula kusagil kanali peal, kas k-kastist ei või kosta ?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#6
Nii, välistasin lekkiva väljalaske, samuti käimakasti.

Aga hääl ise tuleb kuidagi sealt mootori tagantpoolt ja kõrguse poolest keskpaigast. KAs siis tõesti kolvisõlm, seega siis uued kepsud ja kolvid, mis loksuvad?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
Indrek Kirjutas:Nii, välistasin lekkiva väljalaske, samuti käimakasti.

Aga hääl ise tuleb kuidagi sealt mootori tagantpoolt ja kõrguse poolest keskpaigast. KAs siis tõesti kolvisõlm, seega siis uued kepsud ja kolvid, mis loksuvad?
Kolvisõrme kolks ei sa tulla nii äkiliselt nagu sinul see tuli ju ja sõrme kõlks on tibake teravama heliga
Vasta
#8
Ni, problem leitud, tegu oli surud hüdrotõukuriga, mis nyydseks tutika nuka ja uute tõukuritega lahendatud
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mootoris kõrvaline hääl MBw140 1 2,594 17-05-2018, 03:35 PM
Viimane postitus: MBw140
  OM603 kolin mootoris -Liitlane- 8 6,463 30-12-2016, 03:42 PM
Viimane postitus: -Liitlane-
  C180 2005 a Kompressori käivitamisel kostuv Klõbin/plagin Intz01 5 4,335 26-12-2014, 11:48 PM
Viimane postitus: Intz01
  MB c180 1996a. W 202 klõbin mootoris mbc180 4 3,793 30-01-2012, 09:21 PM
Viimane postitus: rob12
  lagin mootoris jansa94 3 4,029 21-02-2009, 10:34 AM
Viimane postitus: jansa94
  Miski ulub mootoris Nustu826 11 7,418 13-01-2009, 10:29 PM
Viimane postitus: hellrix
  mootoris vibra tühikäigul pirrrrnikas 2 2,698 06-02-2008, 12:45 PM
Viimane postitus: pirrrrnikas
  Mingi klõbin mootoris ok1000 6 4,788 17-11-2007, 09:24 PM
Viimane postitus: ok1000
  Vibratsioon mootoris narva 1 2,482 27-09-2007, 10:36 AM
Viimane postitus: narva
  Käigukastis klõbin teoreetik 10 5,952 10-09-2007, 07:54 PM
Viimane postitus: Rash11



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne