Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes w203 C240 ESP juhtploki mure!
#1
Tere

Mercedes w203 C240 2000a on tõenäoliselt mure ESP juhtplokiga (mingitel hetkedel lõpetab töötamise spidomeeter, autol kaob jõud ja armatuurile lööb ette ABS, BAS, ESP ja teised tulukesed, lülitan mootori välja ja käivitan uuesti siis selleks korraks on see probleem kadnud kuniks järgmise korrani) aga probleem on selles, et seda vajaliku varuosa pole kuskilt saada ja Hortauto ka ei leidnud seda vajaliku juhtplokki. Kas seda juhtplokki on võimalik parandada? Palun soovitage kedagi asjalikumat kui Hortauto, ei vii oma autot rohkem sinna ning ei soovita ka teistel seda teha.

Tänan abi eest!!

Raigo
Vasta
#2
Olen nende klient olnud umbes poolteist aastat ja peaaegu igakord kui viin auto nende juurde remonti, siis midagi head nende poolt ei tule.

Näide 1: eelnevalt kirjeldatud muredega viisin auto nende juurde kusjuures minul oli kindel aeg broneeritud. Sellest ajast läks mööda kaks nädalat ja ei mingit infot nende poolt. Lõpuks helistasin ise ja nad ei suutnud selle ajaga viga tuvastada. Kõne lõpuks lubasid, et järgmisel päeval üks teine asjalikum mees üritab viga otsida. Sellest läks jälle paar päeva mööda ja pidin jälle ise neile helistama. Isik kes telefonile vastas ei teadnud sellest midagi ja lubas uurida ning mulle tagasi helistada. Sellel päeval ega ka järgmisel päeval Hortautost ei helistatud ning helistasin ülejärgmisel päeval ise neile. See targem mees oskas öelda, et ESP juhtplokk mingitel hetkedel tõrgub. Uus juhtplokk maksab 1800€ ja sellega ma ei olnud nõus kuna auto väärtus on umbes sinna kanti, lubasid uurida kas leiavad kasutatud varuosa. Neil võttis aega rohkem kui kaks nädalat + mitu mitu minu poolset utsitavat kõnet, et välja selgitada mis autol viga.

Näide 2: auto ei käivitunud ja armatuuril lõi ette kõik hoiatavad tulukesed mis sellel autol olemas on. Jälle sama lugu, nädalaid läks mööda + mitu utsitavat kõnet ja pärast rohkem kui 1 kuu möödumist said auto remonditud. Autol tuli vahetada kaks mingisugust juhtplokki vms. Usun, et neil oleks veelgi rohkem aega läinud kui minu käes ei oleks olnud nende asendus autot.

onu_siim! kui sinu autol ühe jupi väljavahetamine maksab sama palju kui auto ise väärt on kas sa laseksid seda teha või otsiksid alternatiive?! Usun, et sa otsiksid alternatiive.
onu_siim! kui sinu autol vea otsimine võtab aega nädalaid + mitu sinu poolset ´´motiveerivat´´ kõnet, siis kas sa soovitaksid seda kohta ka teistele eriti kui seda juhtub korduvalt?! Usun, et sa ei soovitaks.

NB! Mustama ehk laimujuttu rääkima. Need kaks näidet ei ole pastakast imetud, need näited on reaalselt ka juhtunud.
Vasta
#3
Eks ta ole nii, et paljuski jääb puuduliku suhtluse tõttu ebaselgusetuks. See tundub kahjuks olevat Eesti autoremondi ettevõtete korral tavapärane. Mina sain igatahes vanema auto remonti viimisega ruttu selgeks, et peabki ise uurima ja vajadusel varuosi leidma. Lisaks tasub uurida kus mingi andur vmt paikneb. Reeglina on defekteetimine keerulisem ja küllap ka ajamahukam kui mõne detaili demontaaz ja montaaz. Näiteks on suur vahe on kas maksta mõne kergesti paigaldatava uue anduri eest 1500 või 35 eur kasutatuna. Viimase peab aga ise leidma ebayst vmt kohast.
Cl55 AMG
Vasta
#4
(04-08-2017, 10:25 AM)raigo83 Kirjutas: onu_siim! kui sinu autol ühe jupi väljavahetamine maksab sama palju kui auto ise väärt on kas sa laseksid seda teha või otsiksid alternatiive?! Usun, et sa otsiksid alternatiive.

Vot selles vahe ongi, et mina otsiks alternatiive ja ilmselt onu_siim otsiks alternatiive aga Sina lasid otsida. Remondi meestel on muudki teha kui telefoni otsas rippuda ja juppe taga ajada. Kahjuks vanade autodega ongi nii, et kui ise ei oska või viitsi siis pead kannatlik olema ja maksma. Või mine järgmine kord uude kohta õnne taga ajama.
P.S. Hortautos pole kunagi käinud ega tunne sealt kedagi.

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz vito v220 Mv220 8 882 02-03-2022, 08:20 PM
Viimane postitus: v6sa
  Sprinter w903 robotkasti mure arcar 0 334 23-07-2021, 09:50 AM
Viimane postitus: arcar
  W209 BAS ESP ABS Tuled põlevad, diagnostiga ligi ei saa Jaaniusss 3 953 12-07-2021, 09:00 AM
Viimane postitus: MAV
  MB VANEO 1.9 ATM mure käigukastiga aivartoomi 0 381 25-06-2021, 01:33 PM
Viimane postitus: aivartoomi
  Mure hal727 1 621 05-05-2021, 04:19 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz Vito 115 CDI sureb välja helitehnik 4 1,368 05-12-2020, 09:51 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes Smartkey programmeerija Xhorse firewalker 1 1,595 10-05-2020, 07:18 PM
Viimane postitus: väikemees
  clk w208 käigukasti mure Daniel87 14 7,092 26-10-2019, 12:26 PM
Viimane postitus: Daniel87
  W124 elektrilised istmed mure karl7 1 1,750 29-03-2019, 05:37 PM
Viimane postitus: stihl
  W203 kliima kontrollpaneeli välja vahetamine kalev76 1 2,102 12-10-2018, 11:44 PM
Viimane postitus: siimruz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne