Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abi varuosade ostmisel
#1
Nimelt soovin ise mootoriketi koos juurde kuuluvaga ning nukkvolli ära osta , aga ei tea kuskohast. Leidsin sellise netipoe nagu https://aeromotors.ee/
Seal on aga suur valik ja ei tea milline on parim.
Kas osta kogu ketikomplekt voi asjad eraldi kett ,pinguti jne. Tootjafirmasid on ka mitmeid. Ei oska eelistada Kas Bilstein voi Swag jne.
Väldiks b- varuosasid.
Praegu sirvin https://www.autovaruosadonline.ee/soidua...tkett.html#
Näiteks mis on parem kas Vaico, Ruville, Swag voi Bilstein Mootori juhtkett? Hinnad suht samad 47-56 eur,
Vajan erapooletu nõustaja abi. Smile
Ei julge poolpimesi ketti ja asju ära tellida ,kui ei tea täpselt kas sobib jne. Sirvisin ka neid siin foorumis pakutud vene ja ingl keelseid katalooge .Aga suht keeruline asjale pihta saada.
Kas keegi viitsiks ja aitaks mul õiged osad sealt aeromotorsist ära tellida et pärast paigaldusel jama ei tuleks.?
Ise tellides on hinnad ikka poole odavamad kui paigaldusfirmade hinnapakkumised.
Huvitaks ka veel parempoolne nukkvõll ja õige mootoriõli.
Hoolduse mottes vahetaks käigukastis ka õli ära, kuigi käike vahetab hetkel korralikult.
Tosooli saab ka tavapoest ja pole probleemi.
Üks huvitav viga veel et sooja ohku puhub ainult aknale ,aga mitte salongi suunas ,konsooli keskel olevatest avadest. Nuppe saab lykata igas suunas aga ainult jahedat tuleb. Kui keegi mu pikale jutule kaasa rääkida oskab siis olen tänulik.
Auto on 1988 a. Mb 420 SEL

Vasta
#2
(03-05-2017, 10:56 AM)140KW Kirjutas: Nimelt soovin ise mootoriketi koos juurde kuuluvaga ning nukkvolli ära osta , aga ei tea kuskohast. Leidsin sellise netipoe nagu https://aeromotors.ee/
Seal on aga suur valik ja ei tea milline on parim.
Kas osta kogu ketikomplekt voi asjad eraldi kett ,pinguti jne. Tootjafirmasid on ka mitmeid. Ei oska eelistada Kas Bilstein voi Swag jne.
Väldiks b- varuosasid.
Praegu sirvin https://www.autovaruosadonline.ee/soidua...tkett.html#
Näiteks mis on parem kas Vaico, Ruville, Swag voi Bilstein Mootori juhtkett? Hinnad suht samad 47-56 eur,
Vajan erapooletu nõustaja abi. Smile
Ei julge poolpimesi ketti ja asju ära tellida ,kui ei tea täpselt kas sobib jne. Sirvisin ka neid siin foorumis pakutud vene ja ingl keelseid katalooge .Aga suht keeruline asjale pihta saada.
Kas keegi viitsiks ja aitaks mul õiged osad sealt aeromotorsist ära tellida et pärast paigaldusel jama ei tuleks.?
Ise tellides on hinnad ikka poole odavamad kui paigaldusfirmade hinnapakkumised.
Huvitaks ka veel parempoolne nukkvõll ja õige mootoriõli.
Hoolduse mottes vahetaks käigukastis ka õli ära, kuigi käike vahetab hetkel korralikult.
Tosooli saab ka tavapoest ja pole probleemi.
Üks huvitav viga veel et sooja ohku puhub ainult aknale ,aga mitte salongi suunas ,konsooli keskel olevatest avadest. Nuppe saab lykata igas suunas aga ainult jahedat tuleb. Kui keegi mu pikale jutule kaasa rääkida oskab siis olen tänulik.
Auto on 1988 a. Mb 420 SEL

terv!

k6ik br2ndid on B-varuosa tootjad. Lihtsaim viis osta on,kui tead tootekoodi, selle sisestad otsingusse ja valid omale sobiva br2ndi ja hinna.
Ruville ja swag on neist k6igist minu arvates parim. Ja kui mootoris on praegu pool-synt 6li,pakun,et 10w-40,siis kasuta seda ka edasipidi.

Autodata j2rgi l2heb sul 10w-30 ja 8l,
kasti6li on ATF-A ehk tavaline Dexron 2,punane ja 6,2l.
Jahutusvedelikku l2heb 12,5l

K6ik tuntud brandid on head nagu castrol,mobil jne kus on nt MB Approval 229.51 jne,Kasti6liks sobib ka SWAG tootja oma,kasutan seda enda autol ja pole probleemi.
Vasta
#3
Ega m116 varuosi on ka järjest raskem saada.
Mul hetkel 3.8 m116 remontida...
Kolvirõngaid nt saada vaid kahele kolvile. Homme saan Stuttgartist ehk paremaid uudiseid.

Ehk valida just ülemäära pole.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Roolilatti sammas palun abi tezfxr 0 1,618 12-04-2019, 09:49 AM
Viimane postitus: tezfxr
  Varuosade kvaliteedist indrek 12 5,604 04-12-2018, 05:35 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Varuosade kauplused marek 11 28,930 04-08-2017, 02:48 PM
Viimane postitus: Black66
  Vajan abi Smart For Two käivitamisel arcar 2 2,712 16-08-2016, 06:40 PM
Viimane postitus: arcar
  Vaja abi audio poole pealt. w210 Audio 30 APS vahetus Command 2.0 vastu. mparn 4 4,745 05-03-2015, 10:33 PM
Viimane postitus: väikemees
  w124 vedru abi vaja wutsdat 2 2,860 09-12-2013, 08:51 AM
Viimane postitus: wutsdat
  mb w124 mootori vahetuseks ABI VAJA kauro123 2 3,139 18-11-2013, 01:30 AM
Viimane postitus: arturmalcik
  palun abi Audio 10 CD koodi tuvastamisel sunny 4 4,239 30-09-2013, 06:46 PM
Viimane postitus: Laur
  w220 tagaluugi jama.soovin abi reimo86 0 2,241 20-07-2013, 12:45 PM
Viimane postitus: reimo86
  Vajan abi ! 2.2 cdi 2004a. mootoril õlivarras pooleks arcar 7 6,802 07-04-2013, 04:45 PM
Viimane postitus: arcar



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne