Teema hinnang:
  • 3Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz E280 4MATIC, 2007, W211 - JanisL
#61
Kui sul Tallinnas diagnostikaga abi on vaja ja ise nokitseja oled, siis võid kirjutada. Mul on arvuti ka olemas ja kaks pead on ikka kaks pead.

Mis navi sul autos on, kas vanem Comand või see uus NTG 2.5?
Vasta
#62
Hei hei Smile
Tänan pakkumast. Diagnostikaga saan oma jõududega hakkama, lihtsalt hetkel jah on siiamaani ikkagi auto usaldatud vähe pädevamatele. Eks peab asja uurima ja reaalselt laskma teha teste ,et kus see õhk ikka tuleb.

Tead, mul ei ole õrna aimugi mis navi mul on. Ehk peaks selle teada saama lisavarustuse nimekirjast ?
Vasta
#63
Hei hei.
Sai neid koode uuritud mis diagnostikaga näha olid ja nende baasil näitab , et viga on mingis õhu klapis ja teine näitab mingit lühist klapis.
Hetkel pole olnud aega veel reaalselt asja lasta uurida, aga suund on käes vähemalt hetkeks Smile Õnneks midagi hullu ei ole. Kui põlev mootorituli ära kustutada, siis ca. 150 km sõitmist süttib taas.

Vasta
#64
Tere tere.
Service D tehtud ( mootoriõli,piduriõli ja salongi ning õlifilter )
Ls : 288443
Vasta
#65
Hei hei Smile
Hetkel sõida ja tangi. Eile peale pikemat seismist jäi korraks tagumine kundepoolne käsipiduri süsteem peale,st liikuma hakates oli kinni, aga lasin korra suts edasi ja tagasi ning korras. Täna enam ei täheldanud seda.

Kui kellegil huvi,siis antud sõiduk ka müügis. Info PS Smile
Vasta
#66
Pole pea 3 kuud sissekannet teinud, aga pole ka vajadust olnud otseselt.

Auto toimib endiselt samamoodi. Nüüd on tulnud ka maha lumi ja igati täidab enda eesmärki 4MATIC nagu see peaks olema. Väheke harjumatu on muidugi aut. kastiga neliku toimimist jne testimas käia kuna käsi nagu tahaks kangi juures tegutseda Big Grin Õnneks selleks on olemas man. kastiga auto Smile

Sai ka ostetud eelmine aasta MB 17 originaal veljed koos suverehvidega alla, aga need hetkel seisavad ja ootavad oma aega. Hetkel peangi endaga plaani kas jätta all olevad 16 MS rehvid velgedega talveks ja teised suveks või hoida all koguaeg 17 MS näol ja esimesed maha müüa.
Vasta
#67
Pea kuu taas möödas ning uuendusena ainult lisada, et sai uued kojamehed ostetud ja paigaldatud ( BOCSH ).
Vasta
#68
29.03.19
Sai tellitud Hort Autos mootorile põhjalikum diagnostika ,mis ei tuvastanud ühtegi veateadet. Ainult mainiti, et mingi aeg võiks vahetada mootoripadjad ,kuna ühel neist juba niiöelda õli padjast lekkinud välja.
Ühe soojaga käidud ka tehnilisel ülevaatusel ning läbitud see peaaegu puhtalt. Leiti ,et " rahvakeeli # stabika kondid vajaks vahetust.
Ls: 293067
Vasta
#69
Nädala alguses sai alla paigaldatud 17 tollised MB originaal valuveljed tootekoodiga Mercedes benz A2214017602.
Väljanägemine muutus ikka paremaks, aga vaadates ratta suurust ja koopa vahet,siis võiks olla 18 tollised rattad all, aga ma arvan, et see on meie teedel juba natuke raske,ehk siis pean silmas, et rehvi laius ja asjad mõjutavad sõidumugavust sissesõitetud rööbaste jne tõttu Smile
Vasta
#70
Mul olid 19" universaali all, ees 245 lai rehv, taga 285.
Natuke kiskus rohkem, kui talvine 205, aga ei midagi erilist. Ainus, mis 19" velje juures hakkas natuke häirima olid sõidusuunaga risti olevad teekonarused/raudtee ülesõidud. Neid tuli hakata võtma natuke diagonaalis, siis olid need siledamad, kui 16" talvekaga.
Originaalmõõdus rehv all on, siis ma arvan, et pole olulist vahet, kas all on 17" või 18" velg.
Vasta
#71
Tere,

Mul olid ka ühel hooajal 18 tollised veljed(rehvilaius on originaal 245), aga järgmisel aastal läksid vanad 17 tollised uuesti alla, kuna sõidumugavuse vahe oli mäekõrgune. 18 tollistega oli auto nii rahutu ja mudkui võimle, et auto teel püsiks. 17 tollistega oli lust sõita. Juhi või ühe näpuga ja ei mingit närveldamist.

Herki
Vasta
#72
Ex palju oleneb ka rehvi kujust. 2 eri rehvimudelit, mis on mõõtmetelt täpselt samad, võivad olla üsna erineva profiiliga, ühed niiöelda kandilised (rehvi kontaktpind sisuliselt veidi laiem, kuid otsib rebatasasustel rohkem teed) ja teised ümarama profiiliga (rehvi kontaktpind sisuliselt veidi kitsam, kuid otsib sellevõrra vähem teed).
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#73
Hetkel libisen ringi siiski veel 17 tolliste ratastega ja pean ütlema, et 16 oli palju mugavam, aga hajub ära,sedt ilu nõuab ohvreid Big Grin
Olen täheldanud ,et varsti võiks lasta natuke värvitöid teha,sest ega meie talv ja teehoolduse materjal natuke hakkab enda kahjulikkust näitamaSmile
Peab vaikselt hakkama uurima , et kus ja mis hinnaga tööd tehtud saab Smile Ennem talve ( mis on veel mäe taga alles ) võiks olla asjaga ühelpool Smile
294000 tuli ka täna ette Smile
Vasta
#74
Tere.

Üleeile viskas tabloole ette service C ja 28 päeva pärast. Niipalju kui uurisin,siis peaks see olema tavaline õlid/filtrid värk. Eks muidugi lõppsõna tuleb arvutiga, aga 11 kuud tagasi tehtud sama asi ning arvelt vaatasingi, et eespool mainitud tegevused vaja teha.
Kui nüüd nii vaadata, siis 11 kuuga olen sõitnud ca. 6000 km ringis Big Grin
Vasta
#75
Seda muidugi, samas tean, et MB arvutab teatud asju ka külmkäivituste ja asjade pealt või lihtsalt aja pealt,ehk siis ala õlivahetus 15000 km või 1 aasta.
Eks viskab juhmted taha,ning siis näeb,mille üle kurdab Smile
Vasta
#76
Service C tehtud ning vaadates ajalugu,siis 1 aasta ja 6 päeva tagasi sai tehtud sama service. Vahepeal sõitnud kõigest 6054 km mis on isegi endale üllatavalt vähe, aga arvestades töö iseoomu,siis naljalt aastane läbisõit üle 10 000 ei tuleks ka nagunii.
Rahakott tänanud taaskord väljamineva 110.- valuutaga Smile

LS: 294947
Vasta
#77
Tere taas.
Olen nüüd viimasel ajal saanud mõõta rõõmsalt kilomeetreid mööda maanteid sõites ja olen täheldanud, et kui vaja väheke kiiremini hoogu maha pidurdada, siis on tunda esisillas, et nagu õrnalt viskaks. Ehk siis sümtonite põhjal eeldaks, et pidurikettad on väheke kõverad. Samas tuhlates hooldus/remondi arvetes , siis näen, et kettad vahetatud ca. 22 000 km tagasi ja ajaliselt siis 2,5 aastat tagasi.
DMG arvelt ei leia ma ketaste , ega ka klotside tootjat , vaid ainult tootekood ( millega muidugi saaks ka välja uurida ehk tootja ) , aga ei ole viitsinud tegeleda. Arvan, et alla läksid ka B osa kvaliteetsemad tooted. Samas ei tahaks uskuda , et mõnekümnte tuhandega võib juhtuda midagi, et lähevad kõveraks.
Tean ka seda, et olen uhanud ühe korra mõnusast veeloigust läbi ,mille tõttu sai ka sekundaar õhupump vahetatud ( vett täis ) ning ehk siis said ka kuumad kettad kõlma vett kaela ,mis võib mõjutada kindlasti hetkel olevat olukorda.
Või siis ongi nende eluiga umbes selles vahemikus ja kõik on loomulik.
Viimati hoolduses käies ei süvenenud ka sellesse,et tõstukil olles ehk vaadata seisukorda Smile

Aga muidu on ikka tangi ja sõida ning varstyi tuleks ennem talve ka korralik pesu ning vaha peale lasta panna Smile
Vasta
#78
Kettad võivad isegi paari tuhande kilomeetriga kõveraks minna. Isegi Zimmermann, Brembo jms tooted.
Üldiselt B-osa ketastest viimasel ajal suurt peale Ate ei julge soovitada.
Vasta
#79
Siis on isegi hästi selles osas läinud Smile Kuigi , eks ükski toode pole 100 % kindel Smile
Vasta
#80
Heips.
Nii, auto üle kuu aja seisnud ja täna enam akult piisavalt voolu peale käivitamiseks ei saanud.
Olen kuulnud, et MB ei armasta täkuga käivitamist. Ainuke võimalus akut laadida vist. Maha ei tahaks võtta, aga kui lihtsalt krokodillidega laadida käivitusabi kaudu, siis peaks olema okei ? Sellel vist aku ka pagasnikus varuratta juures ?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB R320 4Matic, Long ,2006 MBR320 25 7,636 30-11-2023, 11:21 PM
Viimane postitus: MBR320
  Mercedes-Benz 230CE 1990a Ramiak8 37 2,723 13-11-2023, 07:09 PM
Viimane postitus: Ramiak8
Photo Mercedes-Benz E270CDi, 2000, w210 - W202 W202 2 284 05-11-2023, 11:04 PM
Viimane postitus: Laur
  Mercedes-Benz E270 CDI, 2001, s210 - kodutu kodutu 6 947 27-03-2023, 11:32 AM
Viimane postitus: kodutu
  Mercedes-Benz, Vito, 2017, W447 - BoxBox.com BoxBox.com 17 2,033 20-01-2023, 03:47 PM
Viimane postitus: Alr77
  Mercedes-Benz 300CE-24, 1991, kodutu kodutu 91 94,001 17-01-2023, 12:40 PM
Viimane postitus: Priit
  Mercedes-Benz 350 SL, 2003, R230 - Kalla Kalla 0 534 25-10-2022, 08:24 PM
Viimane postitus: Kalla
  Mercedes-Benz 200D, 1988, w124 - kodutu kodutu 75 85,195 20-10-2022, 11:06 AM
Viimane postitus: kodutu
  Mercedes Benz 450 sel-73 inc13 inc13 31 26,092 24-07-2022, 07:14 PM
Viimane postitus: inc13
  Mercedes-Benz C230 kompressor, 1997 - W202 W202 7 1,172 22-03-2022, 03:10 PM
Viimane postitus: W202



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne