O: MB originaal turvatool
#1
Ehk on kellelgi vedelemas MB originaal turvatooli või turvahälli.
Eriti huvitavad just selle sees olevad andurid, mis kõrvalistujapoolse turvapadja välja lülitavad.

Seisukord pole väga oluline, peaasi, et andurid toimiksid.

Tänud ette!

Anti
5204475
Vasta
#2
(10-03-2017, 05:27 PM)soo Kirjutas: Ehk on kellelgi vedelemas MB originaal turvatooli või turvahälli.
Eriti huvitavad just selle sees olevad andurid, mis kõrvalistujapoolse turvapadja välja lülitavad.
...

Ma ei ole päris kindel, kas neil on ikka samamoodi toimivad andurid. Näoga sõidusuunas paikneva tooli puhul ei ole padja väljalülimisel ju mingit mõtet.

Tagurpidi pandava hälli puhul padi muidugi rakenduda ei tohi.
Vasta
#3
Mul naisel vaja aegajalt pikemaid sõite koos lapsega teha ja veel paar-kolm kuud istub seljaga sõidusuunas.
Pisut jäurama hakkab, siis lutt suhu ja vaikus majas. Aga juhikohalt sinna tagaistmele kohe mitte kuidagi ei ulatu Smile
Ebays mingi aeg leidsin andurid 100€ eest, aga siinsel järelturul olen tervet tooli ka korra 60€ eest müügis näinud...
Vasta
#4
Selline? Mitte et mul pakkuda oleks-lihtsalt tunnen huvi. Vöi neid mitu varianti?
[Pilt: s-l1000.jpg]
Vasta
#5
(13-03-2017, 06:16 PM)nostromo Kirjutas: Selline? Mitte et mul pakkuda oleks-lihtsalt tunnen huvi. Vöi neid mitu varianti?
[Pilt: s-l1000.jpg]

Hetkel pakutavaid toole on mitmeid. Eks järelturul aeg-ajalt liigub vanemaid mudeleid. Pildil olevat tooli v6in kellegile müüa 300-ga (uus).
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Müüdud: Mercedese logoga turvatool. stihl 0 339 22-07-2022, 02:59 PM
Viimane postitus: stihl
  M: MB turvatool onu_siim 0 327 15-05-2022, 07:43 PM
Viimane postitus: onu_siim
  M: Mercedes Benz originaal pressifotod ja pressimaterjalid Sm.Tihhonov 1 2,621 04-12-2013, 12:35 PM
Viimane postitus: nostromo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne