Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star C4 Aliexpressist
#1
Olen juba mitu korda kaalunud tõsiselt mõne sellise ostu. Nüüd on teema jälle päevakorral kuna pagassis olev suurem aku otsustas tühjaks saada, peale mida ei suvatse enam mootorituli ära kustuda. Eelmisel talvel jäi samas olukorras airbagi tuli jonnakalt põlema kuni lasin diagnostikaseadmega ära kustutada. Auto nooremaks ei lähe ja eks vahest ikka vigu juhtub ning teda aeg-ajalt vaja oleks.
Mida arvata nende hiina kloonide töökindlusest ja millist paketti eelistada? Pakutakse neid koos välise kõvakettaga kui ka eraldi läpakaga komplekte. Oman Dell Latitude E6410 läpakat koos Win7 pro 64bit op.süsteemiga. Hakkab see välise kettaga versioon selle kooslusega tööle? Mõte soetada veel üks eraldi läpakarisu ei tundu väga ahvatlev kuigi ega ta oluliselt hinnalipikule lisa ka ei anna. Siiski eelistaks võimalusel välise kettaga lahendust.
Arvamusi, arutelu, mõtteid!?
Vasta
#2
Windowsi versioonide puhul aitab näiteks Oracle VM Virtual Box. Sellega saad moodustada virtuaalse arvuti ja installida sinna vajamineva Windowsi peale.

Star C4 ei tea, kuid tõenäoliselt on vene keelsetel lehtedel ka palju informatsiooni. Üldiselt tehakse ülevaateid aliexpressi kaubast. Mõned selleks otstarbeks lehed on isegi loodud.

Inglise keelset teksti siit: http://www.mercedesmedic.com/mercedes-st...d-to-know/

Lugesin seda ja kui ma peaks valima, siis ise võtaks selle: http://www.mercedesmedic.com/icarsoft-scanner-review/
Sellega ei saa kodeerida aga pead ka endalt küsima, kas ja kui palju seda oleks vaja.

Aliexpressi kaubale tuleb tollimaks otsa, kui nad ise just seal ei paku võimalust, et saadetakse välja euroopa laost.
Vasta
#3
Aliexpressist tellitud küll asju ja peale käibeka midagi sellele otsa tulla ei tohiks (peaks kuuluma arvutite jms alla tollivormistusel). Vahest veab ja tuleb ka niisama puhtalt läbi, on juhtunud.
Veidi olen teemat uurinud ka välismaa foorumitest. Alates € 400- peaks kätte saama koos tarkvaraga välise kettaga komplekti, millel töötav developer mode. Viimasega peaks saama põnevaid asju teha, seega võiks see lisa olla.
Muret teeb just nende asjade töökindlus ja ka see, mis toll sellisest kaubast arvab piraatluse kontekstis. Kes omab ja on tellinud võiks kommenteerida neid teemasid!

PS hoiatajtele-manitsejatele - kellegi leiba sellega ära võtma ei plaani hakata ja kui omal mõistus ei peaks netis leiduva info abiga välja jagama, siis ikka spetsialisti poole pöördun! Katse-eksituse meetodil seadistusi samuti teha ei plaani!
Vasta
#4
Peab olema oige Cd key siis tuleb sul devoloper mode ... MIs hiina saadab seda eriti seal pole kui kirjutavad et on ... Kui votad siis vota kindlasti Star C4 SD connect .. toll kusib lihtsalt tollimaks ja rohkem problemi pole ..
Vasta
#5
(06-03-2017, 11:17 AM)onu_siim Kirjutas: See Marguss tahab küll lihtsameelsetega rikastuda, kasutatud komplekti eest 1200???

Ja palju siis tohiks originaali eest küsida, et ei läheks lollide otsimise alla?

Ma saan aru, et antud komplekt on legaalne originaaltarkvara. Või hakkas Sulle seal miskit silma, mis ei luba sellega korralikult tööd teha?
Vasta
#6
Oksjon: 555 eurot hetkel Saksmaalt: http://www.ebay.com/itm/Star-Diagnose-Ko...SwXYtYsrwx
777 eurot hiinast: http://www.ebay.com/itm/top-quanlity-MB-...Sw~gRVvOz5

http://www.ebay.com/itm/New-MB-Star-SD-C...Swkl5Xe3Hs
Vasta
#7
Kui kirjas on, et sobib "Truck", siis 24v võiks eeldada küll. Ma olen odavat elektroonikat tellinud Hiinast küll ja väga ei julgeks enam. Tõsi, tahvelarvutid, nutikellad jms on midagi muud kui diagnostika seade.
BMW Scanner toimib edukalt. LED-pirnid läksid aastaga vist, kuigi nende eluiga peaks väga pikk olema.

"Maha põlemisega" on üks lugu eelmisest aastast. Töökaaslase sõber tellis hiinast tahvelarvuti. Kukkus maha ja pilti enam ees ei olnud. Kukkumise jälgi peal ei olnud ja lasid siis otse vähe rohkem särtsu peale, et midagi läbipõletaks. Koos laadijaga saadeti tagasi ja ilma küsimusi esitamata, saadeti uus Hiinast asemele.
Vasta
#8
Siin on valik väga suur, komplektide hinnad algavad 300usd juurest. Kuid millist valida?
https://www.aliexpress.com/wholesale?cat...SD+Connect

Ise eelistaksin aliexpressi ebay-le. Esimeses on raha niikaua aliexpressi deposiidis (ei kanta enne kauba müünud butiigile üle) kuni kaup käes või etteantud aeg päevades ümber saanud. Kui toode pole kohale tulnud ja aeg raha vabastamiseni aliexpressi poolt hakkab otsa saama, saab avada dispute. Kindel ma pole kuid sama peaks kehtima ka saabunud ebakvaliteetse või vale toote puhul.
Kui omada SEB pangas kontot saab teha ostu tarvis virtuaalse krediitkaardi mis kehtib piiratud aja, nii ei pea ka oma päris krediitkaardi andmeid hiinlastele väljastama. Ali puhul töötab, testitud.
Ebay süsteeme ma ei tea, kuid asjad mille vastu olen huvi tundnud on enamasti mõlemas kohas olemas kuid ebay-s olnud pigem kallima hinnaga.
Vasta
#9
Ebays peaks olema sarnane süsteem PayPaliga, enne müüja raha kätte ei saa kui kaup ostjale kätte jõudnud.
Vasta
#10
Kasulikku lugemist kloonide kvaliteedi kohta http://mhhauto.com/Thread-SD-Connect-C4-...ng-garbage

Ühe lausega 15 lk kokkuvõetuna - polegi saada normaalseid kloone hetkel. Vähemalt selle teema põhjal.
Vasta
#11
(08-03-2017, 10:43 PM)hents99 Kirjutas: Wow. Hinnad on tõesti palju langenud.

Huvitav, kas kõik nad toimivad ka 24 voldiga?
Mingid põlesid maha nagu ka nt universaalsed hiina softi lugemise-kirjutamise aparaadid (Kess V2 näiteks). Ma kasutan orikat, aga oman ka hiinakaid, mis lõpetasivad üsna pea töölepingu , 24v ajab kindlasti dzinni karbist välja.

Kes ostab ja proovib?
Mõne ühendamisega juba tasuks ära Smile
Rekkadel saab nt vōimsust tõsta....jne

Tegelikuses peaks olema pesa vahe. Vaid 12 v mõeldud pistik ei lähe 24v pesasse
[Pilt: OBDII-16P-Male--SAE-J1962--Connectors.jpg]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#12
Ma soetasin aasta alguses C3 klooni aliexpressist. All in seadme komplekt+maksud+eraldi arvuti läks ca 320€.
C3 valisin eelkõige hinna tõttu ning lisaks pidi olema natuke töökindlam. 24V süsteemi külge pole pannud ja ega ei kavatse ka, on ta mul siiski vaid hobi pärast mitte leiva teenimiseks.
C4 oleks tore küll oma wireless ühenduse pärast aga ei raatsinud peaaegu topelt hinda selle eest maksta.
C4 compact võib ka tunduda päris ahvatlev variant, kuid tegelikult on seal naha all ikkagi C3 ning wireless ühendust ikka pole.
Vasta
#13
Tsitaat:Ma soetasin aasta alguses C3 klooni aliexpressist
Kas 221/216 mudelil kasutamise kohapealt on C3 vs C4 seadmega autoga suhtlemisel mingisugust vahet?

PS Teeks nii, et seda 24V tuge siin teemas väga süvitsi ei arenda! 24V on puhtalt veokate rida ja selle jaoks võib teha kusagile sobivamasse rubriiki eraldi teema!
Vasta
#14
Ma loodan et keegi parandab mind kui ma eksin, kuid C3 vs C4 erinevused on vaid füüsilises seadmes ja arvutiga ühenduvuses. Funktsionaalsus peaks sõltuma vaid tarkvarast arvutis ning ma ei usu, et multiplexer mingeid piiranguid võiks seada.

Kui sul millalgi huvi on, siis võin sulle oma arvutit näidata. Mul on ka huvitav uusi masinaid diagnoosida ja sa saad natuke aimu mis loomaga täpsemalt tegu on.
Vasta
#15
(21-03-2018, 09:22 AM)Marksus Kirjutas: Kui sul millalgi huvi on, siis võin sulle oma arvutit näidata. Mul on ka huvitav uusi masinaid diagnoosida ja sa saad natuke aimu mis loomaga täpsemalt tegu on.
Aitäh pakkumise eest! Huvi on, millalgi kindlasti. Annan märku privas siis kui aega mul veidi vabamalt käes.

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kurvituled STAR tarkvaraga frang 5 291 01-08-2023, 07:02 AM
Viimane postitus: Mbclk200



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne