Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tagurduskaamera
#1
Tere !

Sooviks merzule (Mercedez Benz W204 C220 2009 aasta ) paigaldada ise tagurduskaamerat , kuid ei ole varem ise sellega kokku puutunud, siinkohal sooviks Tarkade nõu, kuidas ühendada ?mis juhe kuhu läheb jne ... Võib ka miskit pildimaterjali juurde lisada kui kellegil on Smile

Suured tänud ette ära ! Smile
Vasta
#2
Ma varsti proovin GLK le paigaldama hakata, hiinast juba kaamera tellitud. Ehk hakkab tööle.

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Aaga anna siis teada kuidas õnnestus Wink ja kui õnnestus siis õpeta mind ka Wink
Vasta
#4
(27-02-2017, 11:39 PM)nordrainbow Kirjutas: Eks paigaldus kõigil enam-vähem ühesugune. Monitor kuhugi silma ette, kaamera taha. Tavaliselt mõlemale ka eraldi vool vedada. Tagurpidikäiku lülitades saab signaali. Kaameraga ühendus kas siis juhtmega, või õhu kaudu. Olemas ka selline, kus komplektis koos esi ja tagakaamera. Pilti saab siis monitoris kas jagada, või valida . Samuti süsteem salongipeegli sees.Mina läksin kergema vastupanu teed, ei hakanud uusi asju ostma, kasutan win10 tahvlit ja endoskoop kaamerat.

Nii C klass kui ka GLK omavad juba Comandi ja seal on ekraan olemas. Mingi lisamonitoriga hakata niivõrd uut autot rüvetama on küll mõttetu.

Aga kuna originaalis sai tellida tagurduskaamera juurde, siis üldiselt saab ka ilma selleta lisada hiljem kaamera olemasoleva Comandi külge.

Vaja siis kaamerat, kaabeldust ja ka Fakra ülemineku kaablit. Kui veab, siis saab service menüüga aktiveerida tagurduskaamera, kui ei vea, siis peab Star arvutiga natuke seadistama.

Mul kaamera ja kaablid soetatud, eks varun aega, kui viitsin toimetama hakata.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
(27-02-2017, 11:37 PM)onu_siim Kirjutas: Googeldada oled proovinud? Ma leidsin 3 minutiga infot rohkem kui läbi jõuaks lugeda.
Googeldasin , kuid ei leidnud . Saad jagada mõnda linki ?
Vasta
#6
(28-02-2017, 05:52 PM)mercedezc220 Kirjutas:
(27-02-2017, 11:37 PM)onu_siim Kirjutas: Googeldada oled proovinud? Ma leidsin 3 minutiga infot rohkem kui läbi jõuaks lugeda.
Googeldasin , kuid ei leidnud . Saad jagada mõnda linki ?

https://www.youtube.com/watch?v=xOh0sXqAuic
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne