Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subaru Legacy BE/BH 2.5 Boxer 115kW
#1
Kuna tseeklass sai jupp aega tagasi maha müütatud ja selle raha pluss lisamise eest ei olnud ühtegi vähegi meelepärast Mersut võtta, siis kukkus asi välja nii:


Eks elus on masinaid olnud palju, kuid Subarut ja nelivedu üldse täiesti tühi maa.
Ok, nelivedu pole päris tühi maa, 1991 aasta 10.veebruar käisin neli tiiru üle katuse, masinaks GAZ 69 :mrgreen:

See kuulutus kraapis silma jupemat aega ja sai siis konsulteeritud Subaruhullust kolleegiga, julgus kokku võetud ja müüjale helistatud.

Hents hää inimene vaatas auto Tartus üle igati ja tunnistas selle raha eest igati okei olema, diil tehtud

Automaat, korralik nahktuba, kliima, püsikas jne.
Kere korralik, kahes kohas natuke mullitab.
Veermik vaikne, ei kolise ega nagise.
Hiljuti vahetatud üks veovõll ja kõik pidurikettad, klotsid.


[Pilt: 53648-90714859.jpg]

[Pilt: 67976-90714869.jpg]

[Pilt: 34995-90714879.jpg]

[Pilt: 89975-90714899.jpg]

[Pilt: 44693-90714909.jpg]

[Pilt: 72827-90714922.jpg]

Kiirendades on kuulda mingit kahinat, esindus hindas selle mingiks difri laagriks ja paranduseks 300 euri, eks mujal vast soodsam.
Tänu sellele veale sai ka hinda läbi lahingu alla kangutatud.

Sõtnud olen hetkeseisuga vähe, mingi 60 kilomeetrit ehk. Esmamuljed: suht jäik, kiirendust jagub mu jaoks piisavalt.
Korra käisin põgusalt testimas, sportreziimile lülitades laseb käigud 6000 pöördeni ja katkub minna küll, tahtis korra lappesse minna Big Grin

Eks nädalavahetusel rohkem aega tutvuda ja sõita, hetkel olen päris rahul, loodetavasti ei pea kahetsema.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
Mnjaa, Subaru on omamoodi valik. Nelikvedu on ikka tase, võrreldes alternatiividega. Kahjuks Boxermootor pole just reklaamivääriline - küll oli suutlik ja küll oli säästlik. Meil oli 2.5 GT mudel 195 KW. nagu liikus ja ei liikunud ka. Kütusekulu - noh parem ei maini. Aga tunde tegi heaks, et selle 195 KW juures võttis üsna samapalju, kui need 2.5 125 KW sedBig Grin

Aga nelikvedu sai võrrelda Superbiga. Pool autot libedale kiilakale ja pool puhtale asfaltile. Ütleme nii et tingimused olid väga sarnased, ainult rehvivahe. Skodal tutikad GT raidal naastud, Subarul 3 hooaega Noikiani naastud.

Subaruga gaasi andes polnud mingit viivitust - kohe lendas minema ja isegi veojõukontrolli tuli tegi ainult väikse vilksatuse. Toimis, nagu reklaamivad - jõud suunatakse rattale, millel parim haakuvus.
Skodaga 3.6 4x4 191 kw - Pidur lahti, gaasi, hetkeks väike liigutus nagu oli, siis veojõukontrolli tuli vilkuma, siis meeletu pidurite ragin ja minema ta lendas. Oli väga hea, aga selleks ajaks oleks Subaruga juba muretult järgmise tänava otsas olnud.

Seega nelkveol ja nelikveol meeletu vahe ja sina said selle NELIKVEO omale.

Aga iga nelikvedu on alati parem, kui see närune üherattavedu teistel Smile

Jaksu sulle.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Uurisin ja rääkisin enne ostu kütusekulu suhtes nii mõnegagi, üldine väide oli, et linnas kuskil kümmeja trassil seitse-kaheksa liitrit.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
(15-01-2017, 08:33 PM)Karl Kirjutas: Uurisin ja rääkisin enne ostu kütusekulu suhtes nii mõnegagi, üldine väide oli, et linnas kuskil kümmeja trassil seitse-kaheksa liitrit.

Noh sinna auku umbes jääb jah. Kui ainult puhas linn ja lühikesed harvad otsad, siis linnas pigem 13.

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
Mul on olnud esimese genni (FG) eerik forrester, S-turbo modifikatsioonis. See oli jube fann kärts-mürts auto, aga minusuguse flegma tüütas kiiresti ära, iseloomud ei sobinud. No ja sisu oli ka selline ameeriklasele mõeldud kräpp lõppeks.
Minu õnneks sattusime pool aastat peale ostu ülekäiguraja-õnnetusse keskmiseks ohvriks. Kindlustus ostis saba ja karvadega ära, sain oma raha tagasi. Meenutan teda hea sõnaga!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Subaru Impreza Gt limited 555 - Cusmu Cusmu 19 27,779 05-01-2019, 07:35 PM
Viimane postitus: OberHenn



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne