Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R129 soft top, aknad ja istmed ei tööta
#1
Tere, vaevlen tükk aega elektrimuredega oma R129-ga. Alguse sai asi sellest, et toimus uputus, auto oli ca 20cm vees, samuti tungis vesi salongi. Aku sai lahti ühendatud ja autot sai asutud kuivatama. Alguses ei töötanud kõik kõlarid, antenn ja kesklukk puldist. Tellisin uue(kasutatud) raadiovõimendi, asi klaar, toimivad. Siis hakkas pihta suurem operatsioon, nimelt katuse kontrollmoodul oli samuti vett täis - sai leotatud petrooleumis päevake, sai kontrollitud üle moodul, lühiseid pole, parandatud paar kohta mis oksudeerunud, auto külge tagasi, asi ei toimi, ei saa plokiga ühendust. Põlesid kollane roll bari tuli armatuuris, katuselüliti põles ja roll bari nupul mõlemad punased tulukesed. Proovisin plokki teise auto pealt, sama seis, ei midagi, minu plokk teisel autol toimib. Aknad ei tee piuksugi, istmed samuti, vaikus, voolud peale tulevad kõikjale. Kaitsmed niipalju kui tean/leidsin, kontrollitud. Kas on kedagi Tartus, kes oskaks antud kotermani lahendada? Mida veel oma peaga kontrollida?
[Pilt: unnamed-2.jpg]
[Pilt: unnamed.jpg]
Vasta
#2
Vaata tal on seal auto all tagumiset öötsade sisemiste poltide juures andurid, et kui üle kuudi paned viskab turvakaare üles. Minu omal läks üks lihtsa remondi käigus katki ja siis ka tegi pulli! Mina sain asja ajutiselt toimima nii, et sildasin pistikus otsad ja tellisin uue anduri! Äkki seal niiskus sees ja tekitab segadust!
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#3
[Pilt: IMG_3543.JPG]
Kõlab loogilisena isegi, sest mul olid nö. avarii vead küll sees SRS'i all. See asi jääb siis kevade peale kontrollimiseks, antud ilmadega ei soovi autot tänavatele ajada.
Mida see ülal toodud veakood näitab? Muidugi ma pole peale kuivatamist ja plokkide taastamist veakoode kustutanud/vaatanud, sest nagu ülal mainitud, siis ei soovi autot talvel teele ajada.
Vasta
#4
Tere, saaga jätkub. Vahepeal palju juhtunud, istmed korda saanud ja "Uus" katuse kontrollmoodul küljes, aknad töötavad, kollane tuluke jäi armatuuril endiselt põlema, turvakaare nupul mõlemad punase tuled vilguvad. Nuppu vajutades nagu mingi mootor töötab, aga ei jõuaks nagu liigutada kaart. Katuse nupust hakkaks nagu katust tagant avama, kui ei ole samuti jõudu - Kõige tagatipuks hakkas juhipoolse päikesesirmi vahelt õli tilkuma, ilmselt hakkab asi alles põnevaks minema. Kui on mingeid nõuandeid, soovitusi vms - ootan!

EDIT: Lisaks veel niipalju, et peale katusemooduli vahetust sai MB diagnostikaga ära kustutatud veakoodid, kuid alles jäid 4 koodi: "Steuergerät N52" numbrid siis ala 129-133 vms.
Vasta
#5
Õhtust!

Seal sirmi sees üleval on silindrid mis liigutavad lukke! Minu omal ka üks jooksis kui mahla kask. Silberis letis oli päris kirves. Kuid mina muukisin ta lahti ja vahetasin kummirõngas mansetid ära ja töötas kui uus. Rõngad leidsin traktori varuosade poest. Nüüd leiab neid silindreid ka kindlasti ebayst. see röngaste vahetus vöttis köigest vast pool tundi.

Äkki keegi kunagi kuskilt mimgid torud valesti pannud ja ölid jooksevad valesti sul. See süsteem seal ju tegelikult väga keeruline pole ja seda peaks saama eraldi defekteerid.

Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#6
Nii oli, homme saan tihendid ja vaatab mis edasi saab!
Vasta
#7
Mansetid said uued. Eile peale 2 õlut sai katus ka toimima, hetkel saaga lõppenud. Tuled jätkuvalt vilguvad, aga süsteem liigub ja katus käib maha ja peale.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W219 aknad lähevad uduseks Vosad 3 3,858 06-11-2017, 11:26 PM
Viimane postitus: shed
  W 209, 2003a kojamehed ei tööta Holari 15 9,030 11-12-2016, 09:30 AM
Viimane postitus: Holari
  Miks püsikiirusehoidja ja automaatkliima vanematel autodel (W124)tavaliselt ei tööta? nostromo 14 14,516 05-11-2016, 02:34 PM
Viimane postitus: 124STD
  vajan abi SL 300 R129 1992 arcar 5 5,242 16-06-2016, 11:58 AM
Viimane postitus: arcar
  R129 mootori sobivus Saffik 3 3,189 14-01-2016, 08:47 PM
Viimane postitus: Saffik
  ce124 300 24v mootor ei tööta korralikult mario86 7 5,863 24-03-2014, 12:34 PM
Viimane postitus: mario86
  w208 CLK 2,3 ei tööta-Lahendus meier 5 5,716 19-12-2013, 06:16 PM
Viimane postitus: meier
  230ce el aknad ei toimi? modessonec 2 3,057 04-06-2012, 03:58 PM
Viimane postitus: modessonec
  C124 91a. tagumine juhipoolne aken ei tööta... Kuidas polster õigesti eemaldada? Lahekas 2 2,847 25-04-2012, 10:04 PM
Viimane postitus: myrav kosila
  Ce220 suunatuled ei tööta. marks295 5 4,353 12-04-2012, 11:11 AM
Viimane postitus: marks295



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne