Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz E350CDI 4MATIC, 2011, S212 - Oliver.L
#61
Selge, ei ole ainukene siis.
Vasta
#62
(09-07-2017, 12:54 AM)Eero_S Kirjutas: MB'd kisuvadki paremale, mul 211 kiskus ka paremale, 124 jookseb ka kraavipoole minema, kui roolist lahti lasta, see peabki nii olema, kõik on õige. Aga rehvi ei tohiks ta süüa, vähemalt mu 211 ei söönud.

See jutt nüüd päris tõele ei vasta. Mu S124, kui tal veermik tipp topp korras ja õigesti paika reguleeritud oli (kokkujoox + caster ja camber mõlemal pool täpselt samad numbrid), sõitis käed roolist lahti lastes tükk maad otse ja ei kiskunud kusagile. Rehvidex olid suvel 205/55R15 ja talvel 195/65R15. Ex see natuke sõltub ka teekaldest, aga näitex 4-ja realisel teel kui rööbaste kõrval sõita, ei tohix ta küll kohe kuskis suunas kiskuda. 4-Maticut-e osas ei oska kommenteerida, kuna seal tuleb veel mängu veojõud esiteljel, aga olen üsna kindel, et saxa insenerid ei ole ette näinud, et auto ise kraavi poole kisux.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#63
Noh jah. Ise arvan ka, et pole nii ette nähtud. Talvekatega ei kujutanud ettegi, et selline probleem autol olla võiks. Suvekad alla said siis, hakkas pull pihta. Hetkel on kerge teelt ära kaldumine siiski teemas. Viia siis sinna ülitarka rehvipinki, mida nad soovitasid? Või pean veel ühe uue jooksu rehve sebima endale? Nii talvekad kui ka suvekad originaalmõõt 245/45R17. Tootjaks mõlemal puhul Hankook.
Vasta
#64
Minge käige Jaani juures DPL Services. Hortiga ühes majas.
See mees on mul mitmel 211 kerel pannud sillad ideaalselt paika, 2007 Vianol pani kah silla äsja paika. Kõigi autod on pärast tema juurest tulekut alati otse sõitnud.
Vasta
#65
Jätan koha meelde. Šveitsist tagasi tulen, siis tegelen asjaga.
Vasta
#66
Minuarust üldse üks ainsaid mehi vähemalt Tallinnas, kes Mercedese sillad adekvaatselt paika saab.
Seda olen ka päris mitme tuttava suust kuulnud.
Vasta
#67
Järgmine nädal, teisipäeval läheb siis DPL-i. Ets kae Eusa_pray
Vasta
#68
Nii. DPL-s käidud. Mina hetkel rahul. Tagasilla nivood olid paigast ära, sellepärast ka auto ära kadus tee pealt. Silberautoga pean sidet, seoses sellega, miks nad ei näinud seda või ei tahtnud näha. Ei Tartu ega Järve.

Uued näidud vaatamiseks ka Teile:
[Pilt: Image__2_.jpg]
Vasta
#69
(25-07-2017, 11:00 AM)Oliver.L Kirjutas: Nii. DPL-s käidud. Mina hetkel rahul. Tagasilla nivood olid paigast ära, sellepärast ka auto ära kadus tee pealt. Silberautoga pean sidet, seoses sellega, miks nad ei näinud seda või ei tahtnud näha. Ei Tartu ega Järve.

Uued näidud vaatamiseks ka Teile:
[Pilt: Image__2_.jpg]

Kuulduste järgi on selleks nutipõlvkond, kellele facebook on olulisem.
Vasta
#70
Mis sellega silmas peate?
Vasta
#71
Ilmselt seda, et Silberi tase ongi tänasel päeval lihtsalt selline.
Vasta
#72
Selle mõttega nõustun igati.
Vasta
#73
Peale stendis käiku mõni õhtu hiljem pesin autot Tallinna kodus ning avastasin värvimullitused kundepoolsetelt ustelt ning ka mõlemalt poolt tagatiibadelt. Ühesõnaga, need mis pole alumiiniumist detailid, on mersul ikka õrnakesed. Eusa_dance

Kogemata olin Tänassilmas kokku leppinud kerekontrolli järgmiseks päevaks. Läksin siis sinna, vaadati üle jah, tehas naerab meid välja, kui sellised pildid saadame ja et 1300€ oleks meie pakkumine.UZI Selge sõitsin suhteliselt nurkalt sealt minema, kaks päeva vaatasin uusi autosid. Lõpuks otsustasin ikkagi detailid korda teha, läksin Värvali juhatuse liikmete jutule (tuttavad), et teevad korda, summa langes poole peale. Okei, mis vaja see vaja.Paranoid Kuniks helistati eile Tänassilmast. Öeldi, et teil ajalugu ikka hea ja sakslased teevad Goodwilli raames ikkagi oma kuludega detailid korda. Mul oli nagu wow, päriselt?! Eusa_pray Ühesõnaga 21. august viin siis õndsalt auto sinna ja 25. loodetavasti saan auto tagasi.

Vahepeal muidu suutis üks DRL led nahka teha ja koostöö üles öelda (mõlemad kivi saanud, üks ilmselt veel somehow veekindel). Uurisin natukene onu_siimu käest, hind originaalile oli päris krõbe. Leidsin juba ebay-st originaalid sisuliselt 100€-tk kasutamata, kuid siis meenus Teeme varuosade tuttav, kes mulle 100€ eest terve paari TYC-e tellis ning lisaks ka ühe Boschi parkimisanduri. Täna jõudis ka onu_siimu poolt teele pandud peegli LED (praegune sai kivi ning on mõrane) ja originaal filtrid. Ma väga tänan veelkord sebimast! Thumbsup
Vasta
#74
Lesven vahetas DRLid ära ja ma vahetasin seal parkimisanduri samal ajal ära. Peegli LED ka nüüdsest mõra vaba. 4000 km pärast hooldus.

Mõõdame kilomeetreid seniks edasi.
Vasta
#75
Tänasest reedeni siis auto Tänassilmas. Sain endale selleks ajaks rattad ka alla, paras joppamine oli see, kuna neil endil autod kõik väljas. Järve ka tühi. Lõpuks päästis päeva Ülemiste.

Vahepeal mersuga Eestile mõned tiirud peale teinud. Viimase 10 päeva läbisõit 2200 km. Pro diisel keskmise ka natukene allapoole viinud, mis on ainult positiivne, aga kuna ta põletab dpfi tänu puhtamale põlemisele harvemini, siis võit on tingitud ilmselt sellest.
Vasta
#76
Auto käes ja mina rahul. Läigib nagu pühade muna. Öeldi et loodetavasti siin majas me enam ei kohtu.. tahaks ise ka loota.
Vasta
#77
Silber täna 2h jooksul arvutiga kliima probleemist jagu ei saanud, järgmiseks nädalaks panin uue aja, läheb lammutamiseks. Sai küll ise ka Kirill.D koos KTSga vaadatud, aga ei tahetud kuulda võtta mu juttu, et kuskil meh. viga pigem. Õnneks ei pidanud kukrut kergendama, nii et ma selles mõttes rahul. Pole varem 212ga neil sellist probleemi esinenud väidetavalt. Äkki on siis motivatsiooni rohkem, teada saada, mis seal kuskil kinni või murdunud on.. Eusa_think

Muidu sõidab hästi ja muid probleeme hetkel ei ole. Hoolduse ajaga panin veidi kelbast viimane postitus. Natukene rohkem aega sinnani. Eusa_doh Auto muutis N0N hoolduse B-ks. Ju siis teab ise paremini.. Paranoid
Vasta
#78
Loll mina... Eusa_wall Muidugi.
Vasta
#79
Tänan Silberautot, kes mu kliima korda tegi.Eusa_clap Nimelt siis akutaatori küljest oli miskine hoob oma pesast jalutama läinud. Kuna autot igapäevaselt vaja, siis polnud võimalik teda Silberisse neljaks päevaks jätta, et uue hoova tarnet oodata. Praegune oli terve ning pandi oma pessa ilusti tagasi ning kõik töötab hetkel nii nagu peab.Eusa_dance Muidugi garantiid ei antud kauaks, võimalus olemas, et võib pesast tagasi välja tulla, aga siis vähemalt suure tõenäosusega süüdlane teada.

Vasta
#80
Nahahooldus tehtud jällegi. Aitasin Kirill.D 203 pigipesu teostada ja hõõrus enda salongi samuti kreemiga üle. Motoshow'lt sain uue kanku Mequairsi shampooni ka. Eelmine kestis siis täpselt aasta, eelmine samuti Motoshow'lt pärit.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 37 2,572 12-03-2024, 08:23 PM
Viimane postitus: Helari
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,786 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  S212 E250CDI 4MATIC Ott 17 858 05-03-2024, 09:41 AM
Viimane postitus: Alr77
  S212 E350 CDI BlueEfficiency 4Matic - v6sa v6sa 115 19,057 23-02-2024, 10:44 PM
Viimane postitus: v6sa
  X204 GLK350 CDI BlueEFFICIENCY 4Matic Ester 146 53,614 23-02-2024, 02:46 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 3 344 18-02-2024, 11:24 AM
Viimane postitus: Marksus
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,302 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 32,958 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 32 11,040 26-11-2023, 12:09 AM
Viimane postitus: laisad
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,690 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne