Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
imelikud vead
#1
tere mul gl450 aastast2007 kas oskab keegi soovitada mis võiks viga olla külmalt auto ok aga kui olen natuke sõitnud jääb raadio vait aga pilt on ees rool läheb raskeks eriti kui kohapeal tühikäigul käib istmete mälu kaob kah ära.
Vasta
#2
Üks viga võib olla krooniline komade puudumine. Täpsema diagnoosi saamiseks soovitav pädeva remondiasutuse diagnostikateenuseid kasutada
Vasta
#3
(02-11-2016, 11:12 PM).Alar. Kirjutas: Üks viga võib olla krooniline komade puudumine. Täpsema diagnoosi saamiseks soovitav pädeva remondiasutuse diagnostikateenuseid kasutada
hea tähelepanek Eusa_clap
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#4
(02-11-2016, 11:12 PM).Alar. Kirjutas: Üks viga võib olla krooniline komade puudumine.

Auduklubi foorumis tõmmatakse sihukesed sepad kohe delete-sse...Eusa_naughty

Ja, uskumatu, kuidas selle peale rullnokad, keeled suunurgast väljas, kõik ülihoolsalt suuri ja väikesi algustähti, komasid, punkte jne higistavad kasutada....Eusa_clap

..............

Tere!

Mul on GL450, aastast 2007.
Kas oskab keegi soovitada, mis võiks viga olla: külmalt auto on ok, aga kui olen natuke sõitnud, jääb raadio vait (pilt on ees!), rool läheb raskeks, eriti, kui kohapeal tühikäigul käib, ja istmete mälu kaob kah ära.

Ette tänades
K

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  G klassi head ja vead. Cobra 21 22,235 17-03-2014, 10:54 AM
Viimane postitus: Gandiline



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne