Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mootori keti probleem peale hooldust
#1
Tere

Mure järgmine- sai viidud auto Silberautosse hooldusesse, sest armatuuril tuli B hoolduse kiri ette- hoolduses vahetati õlid, filtrid- käigukast, mootor. Peale seda koju sõites jätsin auto mootori tööle ja kuulasin, kuidas peale õlivahetust töötab ja kuulsin mingit hästi õrna kloppimise heli: nagu plastik käiks kuskile vastu. See heli oli ainult siis, kui auto töötas tühikäigul- kui natukenegi gaasi vajutada, kadus heli ära. No see selleks- võibolla enne hooldusesse viimist ei pannud lihtsalt tähele. Aga ma sain kuskil 10-20km sõita, kui viskas mootori tule põlema.

Ühesõnaga- küsimus selline- kuidas on selline asi võimalik, et peale hooldust läheb auto katki? Ma kahtlustan ikkagi ketti kõige rohkem, sest mootoriõli on puhas ja mootor käib tegelikult sama ühtlaselt kui enne. Ma saan aru, kui peale hooldust läheb mingi muu asi katki, aga õlivahetus peaks igal juhul parandama mootori tööd, mitte seal midagi katki tegema.

Mootoriks on 20007a V6 3l bensiin- ja vin koodi järgi pole tegemist tüüpveaga V6 mootoriga, mida sel ajal toodeti.
Vasta
#2
Võibolla väljendasin ennast ebaselgelt. Ma ei süüdista mitte kedagi. Kuna siin on kindlasti minust pädevamaid inimesi, kes teavad mootorite hingeelu paremini, siis mind huvitabki ainult see, kas või kuidas need asjad võivad omavahel seotud olla. Diagnosti tulemused on veel tulemas.
Vasta
#3
MhMhSmile Naljaks mis nendel täna päeva autodel küll viga on, et ketid üleöö ära kuluvad ja mõned vahetava silla osi nagu leiba. Olen söitnud viimase aastaga oma w203 56000 km. Pole selle aja peale peale ühe öötsa midagi läinud. Kett ei tee plastmassi kloppimise häält. Kett köriseb kui on kulunud. Minul on ka olnud juhus peale hooldust et tegi imelikku häält! Lähemal uurimisel ilmnes et üks plast öhuvötu toru oli lahti tulnud ja käis örnalt tiiviku vastu. Sai kokku tagasi surutud ja korras.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#4
Ennegi olnud selliseid juhtumeid, kus peale mootori ōlivahetust ketipingutid enam ōiget pingsust ei suuda hoida. Kui Mercedes-Benz ketipingutid on ōlisurvel töötavad, siis vōib vahalt olla, et uus ja puhas ōli pesi vana ning väsinud pinguti tōukuri puhtaks ning seetōttu see ei jōua enam tühikäigul ketti ōigesti pingutada. Mootoripöörere tōstmisega tōuseb ka ōlisurve ning probleem kaob.
Kunagi oli mul üks klient, kes suutis audi ketipingutid 60t km'ga ära tappa, sest ōli vahetas ta vaid ühe korra.
Vasta
#5
Tänud! Selge vastus- seda ma tahtsingi teada. Vanemaid mersusi on mul olnud küll ja nendega 10neid tuhandeid läbi kärutanud- ei tulnud hetkekski mõtet, et ketiga võiks midagi juhtuda.
Vasta
#6
Tundub et hirmul on suured silmad. Probleem oli tegelikult sisselaskes. Tegelikult oli Silberauto küllaltki vastutulelik- sain nõu ka töövälisel ajal, mida pole kuskil varem juhtunud.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  väike probleem peale rehvide vahetust linnumaetonu 1 551 29-04-2022, 09:40 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Mootori vahetus Mercedes vito 0 385 30-10-2021, 05:55 PM
Viimane postitus: Mercedes vito
  Mootori õli Alan87 11 6,481 10-08-2018, 04:22 PM
Viimane postitus: v6sa
  Probleem pagasnikuga Ten 10 7,051 30-10-2017, 10:23 PM
Viimane postitus: Rando
  Probleem käiigukastiga, Nautilus6666 2 2,557 03-07-2015, 08:00 PM
Viimane postitus: Nautilus6666
  probleem,oleks vaja sprinteri elektri sheemi. SeMpRoM 7 5,070 29-12-2013, 07:46 PM
Viimane postitus: Laur
  k:3,2 170kw mootori kohta arturmalcik 3 4,319 09-11-2012, 01:26 AM
Viimane postitus: arturmalcik
  MB mootorite keti probleemid 2004-2006 V6 ja V8 mootoritel marek 0 1,870 07-08-2011, 03:03 PM
Viimane postitus: marek
  K:numbrid mootori küljel. andovaga 2 2,989 28-03-2010, 08:10 PM
Viimane postitus: andovaga
  Mootori vahetus?? Hullm 9 6,034 08-02-2010, 02:10 AM
Viimane postitus: arturmalcik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne