Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soovin abi C320 w204 valimisel
#1
Tere,
Plaanin endale soetada esimest mersut ja hetkel olen proovinud kahte neliveolist 3.0 c-klassi.

Mõlema auto kuulutused on hetkel veel nähtavad, kuigi üks on aegunud:
Valge
Must

Suhteliselt sama läbisõit, aga must on 1400 eurot odavam ja rohkemate lisadega (coming-leaving home fn, harman&kardon heli, istmesoojendused, elektriliselt reg. istmed, kurvituled, xenonid, keyless go) ja selgema ajalooga 2012 saksast toodud välimuselt igati korralik auto.

Valge on ilusam, panoraamkatuse ja AMG bodykitiga ja nahksisu ja musta laega, aga kõige rohkem häirivad istmesoojenduse puudumine ning ametliku ajaloo puudumine ja see, et leedust toodud 3 kuud tagasi.


Olen aru saanud, et muidu 3.0 diisel ja nelivedu on mersudel (ja ka audidel) kiidetud variant ning üldiselt üsna töökindel? Aga nende kahe isendi vahel on küll hetkel endal raske valida.
Vasta
#2
See hind hakkab juba tasapisi facelifti suunas liikuma ja mina enne maksaksin 25 EUR kuus liisingule rohkem ja otsiksin Facelifti mudelit.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Tere,

Tõepoolest keeruline valik. Mõlemal autol on miinuseid.

Musta suurim probleem näib olevat naha puudumine - hilisem müük on seetõttu päris raske.
Valge auto suurim miinus on kahtlemata Itaalia versiooniks olemine ehk puuduvad istmesoojendused ja kahtlane ajalugu. No ja värv pole ka must, kuid seda kompenseerib AMG välimus.

Hinna osas pole ju hullu midagi, sest tegu on 4Matic sedaan autodega - nii palju nad ilusana täna ikka maksavadki. Muidugi võib facelifti kiigata, aga siis hakkab tavaliselt juba palju "tegelt-tahaks-sama-odavalt-uuemat" kompromisse otsingut koostades sisse peksma (väike mootor või veel kaugelt hullem - universaalkere), mis lõpuks tuju ära rikuvad (ja selle hinnaklassi MB puhul mõjutavadki hinda vabalt mitme tuhande euro jagu).

Isiklikult pigem kalduksin musta poole, aga kontrollida tasub kõiki muidugi põhjalikult, sest nad kumbki pole enam liiga uued ja paar aastat Eestit mõjub autole enamasti nii rängalt, et ongi põhjust ta ära müüa.

Edu auto leidmisel,

Tauno
Vasta
#4
Kui pilte vaatan, siis mina võtaks ka musta
Vasta
#5
Ja kui kumbagi ei soovi osta ja auto soetamisega on aega siis võid ka allolevast teemast vaadata oksjonitelt autosi,sealt leiab paar aastat uuema auto sama raha eest.3.0 liigub muidugi vähe !
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=34430
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#6
Suur aitäh kõikidele vastajatele! Algul ausalt öeldes kartsin siia seda postitust teha, Audi foorumis sain midagi küsides veidi ebasõbralikuma suhtumise osaliseks Big Grin

Nõustun Tauno arvamusega, et facelifti puhul peaks vaatama kehvemat mootorit või universaalkere (mida ma ka reaalselt mingil hetkel kaalusin, fuh).

See must on vist komisjonimüügis vms, firma esindaja ütles, et see toodi neile uue auto sissemaksuks, ei mäletagi, mis autost jutt oli, mingi uuem Volvo äkki või midagi.

Ma lasen liigselt emotsioonidel otsust mõjutada ja siis on raske valgest loobuda, kuna mulle meeldivad valged musta katusega autod, aga jah, nõustun, et istmesoojendused + oluliselt usaldusväärsem ajalugu on ratsionaalselt mõeldes olulisemad faktorid. Lisaks olevat valgel parempoolne mootoripadi läbi, mille pidi 100€ eest vahetatud saama omaniku sõnul.

Aga arvestades, et mustale pakuti 250 eest talverehve koos velgedega ja hindamisakti juba praeguse hinna sees, ning valge omanik ütles, et ostis hiljuti 600 eest uued rehvid ja ei olnud väga vaimustuses, kui ma küsisin, et kas need saab hinna sees kaasa, siis tundub ja must igati mõistlikum.

Muidugi pankadelt pakkumisi on raske saada, 2008 on juba nii vana aasta, et nt LHV ja DNB üle 4 aasta liisingut ei paku, Nordea puhul on üldse lubatud auto vanuseks liisingu perioodi lõpuks 10a.
Et ehk tõesti tasub arcari soovitust kaaluda hoopis Smile Seni pool aastat ilma autota hakkama saanud küll.
Vasta
#7
Tere,

Uuri liisingut ka Unicredit'ist kui huvi on. Ma ei taha kedagi reklaamida ja igasugune kommertspläma üldse ei istu mulle, aga Unicredit on üks Euroopa suurimaid liisingfirmasid, kes üritab Eestis ennast sisse süüa ja mulle teadaolevalt on ta sarnase intressi juures isegi paindlikum kui meie nö suurpangad. Mul on müügiga olnud juhuseid kus sealt on kliendile paremad tingimused tulnud kui kõigist Sinu mainitud ettevõtetest. Aga see oli lihtsalt niisama jutuks.

Edu igal juhul!

Parimate soovidega,

Tauno
Vasta
#8
(13-10-2016, 03:11 PM)nismo44 Kirjutas: Suur aitäh kõikidele vastajatele! Algul ausalt öeldes kartsin siia seda postitust teha, Audi foorumis sain midagi küsides veidi ebasõbralikuma suhtumise osaliseks Big Grin
audi foorum on eestis ainuke tõeliselt haige koht minu arust,kutid kelgivad kellel ratas kauem all ringi käib ja kui bling ikka tema pill on,mingit tehnilist abi sealt ei saa,rääkimata sellest,et mind blokiti ära kuna alustasin lauset väikese tähega ja korduvalt Big Grin mõttetu koht,kindlasti saab siit foorumist isegi audide kohta ennem tehnilist tuge kui sealt lillade põhjatuledega ja roosade prillidega tüüpide foorumist.
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#9
(14-10-2016, 08:56 AM)arcar Kirjutas:
(13-10-2016, 03:11 PM)nismo44 Kirjutas: Suur aitäh kõikidele vastajatele! Algul ausalt öeldes kartsin siia seda postitust teha, Audi foorumis sain midagi küsides veidi ebasõbralikuma suhtumise osaliseks Big Grin
audi foorum on eestis ainuke tõeliselt haige koht minu arust,kutid kelgivad kellel ratas kauem all ringi käib ja kui bling ikka tema pill on,mingit tehnilist abi sealt ei saa,rääkimata sellest,et mind blokiti ära kuna alustasin lauset väikese tähega ja korduvalt Big Grin mõttetu koht,kindlasti saab siit foorumist isegi audide kohta ennem tehnilist tuge kui sealt lillade põhjatuledega ja roosade prillidega tüüpide foorumist.



Haha, no seda on hea teada Big Grin
Kui ma jah A5 foorumis küsisin mudeli/mootori soovitusi ja mainisin sõnu "eelarve" või "investeering" või "liising", siis kukuti moraali lugema, et autoost ei ole investeering ja kõik ei ela üle oma võimete ja audi ei ole neile, kes pere toidulaua kõrvalt raha kokku hoiavad. See oli jah üsna üllatav.



Aga tänud Tauno, kindlasti teen nende kaudu ka taotluseSmile
Vasta
#10
(14-10-2016, 08:56 AM)arcar Kirjutas: mind blokiti ära kuna alustasin lauset väikese tähega ja korduvalt Big Grin

Neil on see suund, jah, võetud, et kirjaoskamatud või põhimõttelised iliteraadid (no pole ju raske lause algusesse suurt algustähte panna?) blokitakse ära, minuarust täitsa ok suhtumine.
Mulle sobib.Eusa_angel

Vasta
#11
(14-10-2016, 10:43 AM)stihl Kirjutas:
(14-10-2016, 08:56 AM)arcar Kirjutas: mind blokiti ära kuna alustasin lauset väikese tähega ja korduvalt Big Grin

Neil on see suund, jah, võetud, et kirjaoskamatud või põhimõttelised iliteraadid (no pole ju raske lause algusesse suurt algustähte panna?) blokitakse ära, minuarust täitsa ok suhtumine.
Mulle sobib.Eusa_angel
No ma ei tea ,loomulikult pole raske seda suurt tähte lause ette panna aga tegemist ju ikkagi tehnika foorumiga ja mis vahet sel on kas sa küsid abi väikese või suure tähega ? Pealegi pole ma ka midagi kaotanud,et nad mind ära blokkisid,abi sealt nii ehk naa ei saa !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#12
(14-10-2016, 11:15 AM)arcar Kirjutas:
(14-10-2016, 10:43 AM)stihl Kirjutas:
(14-10-2016, 08:56 AM)arcar Kirjutas: mind blokiti ära kuna alustasin lauset väikese tähega ja korduvalt Big Grin

Neil on see suund, jah, võetud, et kirjaoskamatud või põhimõttelised iliteraadid (no pole ju raske lause algusesse suurt algustähte panna?) blokitakse ära, minuarust täitsa ok suhtumine.
Mulle sobib.Eusa_angel
No ma ei tea ,loomulikult pole raske seda suurt tähte lause ette panna aga tegemist ju ikkagi tehnika foorumiga ja mis vahet sel on kas sa küsid abi väikese või suure tähega ? Pealegi pole ma ka midagi kaotanud,et nad mind ära blokkisid,abi sealt nii ehk naa ei saa !

Oleneb. Olen sealt abi palunud ja ka saanud.

Üldistades on nii, kui teemal pole sisule viitavat pealkirja, siis on tõenäosus abi saada kohe vähem kui 50%
Kui see on veel vigadega ja segane postitus, siis visatakse pilk peale ja kehvemal juhul lihtsalt tänitatakse.
Nii on see pea igas foorumis.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#13
Valik langes siis musta C320 kasuks. Eile sain kätte ja seni olen väga rahul.

Masin käis ka ostueelses kontrollis Järve Silberautos ja sealt anti ka väike nimekiri probleemidest, aga mitte midagi sellist, mis oleks ostuplaani seganud.

Samas ei märganud küsida kasti hooldusajaloo kohta ja nüüd olen netist lugenud, et algusaastate w204-del on väga oluline, et see oleks õigel ajal tehtud. Eraldi selle kohta midagi ei räägitud ja hooldusajaloos on ju kirjas vaid hoolduse ajad ja kilometraaž, mitte see, mida seal täpselt tehtud on. Kas peaksin eraldi kuhugi kontrolli viima veel või võib eeldada, et seda kontrolliti ja kuna ei mainitud midagi, siis oli seis okei?

Samuti pole see vist enam ostuabi, aga ehk keegi oskab öelda, kuidas Iphone SE-st kontaktid auto mällu saada? Lugesin netist, et iphone'iga ei pruugi otse syncida ja siis vaja kas mingil vCard kujul nad eksportida ja kuidagi arvutiga bluetoothi kaudu üle kanda.. või siis PCMCIA ja mälukaardi abil.. aga küsiks, ehk keegi oskab öelda konkreetset ja kõige lihtsamat moodust selle jaoks?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W204 (või W205) ja W212 head ja vead KalevE 19 20,762 30-01-2020, 05:29 PM
Viimane postitus: 5iim
  W203 C320 ostuabi jan110 5 3,392 08-08-2019, 11:17 PM
Viimane postitus: supercharger230
  W204 C220 cs C300 Evo 3 4,038 03-04-2018, 07:37 PM
Viimane postitus: kaur112
  W204, C 320 AMG 3.0 CDI 165kW ollibox 20 15,516 14-02-2018, 01:00 PM
Viimane postitus: ollibox
  Sooviks abi MB C/E klassi valimisel CLS25 8 5,872 08-09-2017, 02:12 PM
Viimane postitus: stihl
  Soovin leida hästi vaikseid rehve SGM 2 2,468 04-10-2015, 09:09 PM
Viimane postitus: SGM
  W204 C320 CDI 4 Matic ostuabi jollo 2 3,716 30-08-2015, 10:49 AM
Viimane postitus: marek
  W204 2.1CDI Ostmine joosik 2 4,377 20-07-2015, 10:23 PM
Viimane postitus: onu_siim
  w211 facelift vs w204 Blue Chip 6 6,515 06-03-2015, 01:35 PM
Viimane postitus: Black66
  MB C320 CDI 4MATIC '08 egon1235 4 5,379 14-01-2015, 07:14 PM
Viimane postitus: kentq



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne