Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suhtumine .
#1
Wink 
Kallid vanemad ja targemad foorumi kasutajad (liikmed),ärge suhtuge mingite eelarvamustega vanade MB de omanikesse eriti nendesse kelle elu lõppeb 44 KW ja edasi algab vegeteerimine. Saan aru, et te mõtlete : ah pani siia ülesse, et ostan juppe ja tahab saada neid u.ilma rahata Confusedmash:

Kui ei ole midagi pakkuda siis pole vaja ka vehkida lausetega: Palju Sul pappi on? , et seda teenust või varuosa osta.

Ma ise olen müüki teinud 10 aastat. Ehedad näited on need, et kui tuleb Armani mees siis ta vingub iga krooni pärast. Tuleb õlistes tunkedes vend laob kilekotist 50 kilo letti ja ostab asja äraConfusedilly:

Peace:hump:

Muidu olete lahe seltskondConfusedmile:

kc
Vasta
#2
Sellepärast ta Armanis käibki, et hoiab igat senti kokku...
Räägitakse ,et rikas ei ole see kes palju välja käib vaid see kes kokku hoiab...
Ise olen ka kokku puutunud rikkuritega kes igat senti käes veeretavad..
Ju see siis on nende omapära Confusedmile:
Vasta
#3
Pole küll sellist muljet jäänud, et vanemate MB'de omanikesse suhtutakse niiviisi. Pigem ikka austusega, et on viitsitud/julgetud endale selline projekt ette võtta.
Turbo
Vasta
#4
Võidab see kellel on surres kõige rohkem asju... Confusedmash:
Mugavus maksab ka midagi!
Kontakt 5106743
Vasta
#5
Päris päris alguses, kui see "kommuun" oli alles loomisel, ehmatasin ka ära, et originaalosad ja auto tervenisti ülevärvimine on hea ja et ära osta odavat, remondid rohkema raha eest, kui siis, kui kohe korraliku ostad jne jne. Aga - tegelikult on see hea ja paneb (vähemalt mind pani küll) mõtlema, et asju on ikka hea õigesti teha. Eriti siis, kui vahendeid vähem.

Arvan, et isiklikult säästnud küll ja päris kõvasti.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#6
Kui see teema selle puiduasja peale tekkis, siis küll kurb, kuna kodanik, head soovides, küsis, et mis tüüpi puitu tarvis on.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#7
Võiksid avalikustada, mille peale su kompleksid löömama löid?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#8
Kalev Kirjutas:Kui see teema selle puiduasja peale tekkis, siis küll kurb, kuna kodanik, head soovides, küsis, et mis tüüpi puitu tarvis on.

Ei olnud puidupeale :tongue:
Vasta
#9
Mina tunnistan üles, et tahan juppe ilma rahata saada... A kuram keegi ei taha anda Smile
perpetum mobile
Vasta
#10
hmmm, ma olen seda foorumit ja selle eelkäijat põgusi jälginud juba pea 5 aastat ja mäletan vist ainult ühte teemat (ja see oli aastaid tagasi), kus keegi tuli vehkima ättitjuudiga "mul pappi stx mida te oma vanade pannidega tõmblete"...

Sellist sõbraliku nokkimist on siin kõvasti, äkki said asjast valesti aru?
Vasta
#11
Mony Kirjutas:hmmm, ma olen seda foorumit ja selle eelkäijat põgusi jälginud juba pea 5 aastat ja mäletan vist ainult ühte teemat (ja see oli aastaid tagasi), kus keegi tuli vehkima ättitjuudiga "mul pappi stx mida te oma vanade pannidega tõmblete"...

Sellist sõbraliku nokkimist on siin kõvasti, äkki said asjast valesti aru?

Äkki tõesti .

:confusedangry:
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne