Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autoosad.ee
#1
Kas need hinnad seal ikka õiged?Mure selline,et w124/230e/86a.Mootorile kap.remonti vaja tegema hakata.Kas tasub sealt tellida kolbe jne.Võiks keegi vastata sest oleks vaja kiiresti ära teha see töö.Kui sealt jah kõik osad tellida tuleb nii 6k mis polegi nii palju.
Vasta
#2
http://www.ladu24.ee/index.php
http://www.1000autoosa.ee/autoosad.htm
Võrdle.
Vasta
#3
pfanner Kirjutas:Kas need hinnad seal ikka õiged?Mure selline,et w124/230e/86a.Mootorile kap.remonti vaja tegema hakata.Kas tasub sealt tellida kolbe jne.Võiks keegi vastata sest oleks vaja kiiresti ära teha see töö.Kui sealt jah kõik osad tellida tuleb nii 6k mis polegi nii palju.
jah hinnad on seal õiged,olen ise tellinud ka päris hulga sealt .Probleeme pole nagu kunagi esinenud.Klubile oli seal kunagi isegi soodustus 8%
Vasta
#4
Olen ka mõned korrad tellinud. Kähku tulevad kohale ja kui jupp ei sobi, sai isegi kenasti ümber vahetada.
Vasta
#5
ka minu poolt kiitused kiiruse ja ümbervahetusvõimaluse (ilma liigse mokakobinata) eest. Hindasid kommenteerida ei oska.
Vasta
#6
OT: aga enne kui hakkad kolbe ostma lase vanad ära moota, kas on ikka uusi vaja.
Tähendab kyll ploki vedamist kuhugi mootmiseks, aga tasub ennast ära.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#7
Laur Kirjutas:OT: aga enne kui hakkad kolbe ostma lase vanad ära moota, kas on ikka uusi vaja.
Tähendab kyll ploki vedamist kuhugi mootmiseks, aga tasub ennast ära.
   Eeldasin ise seda ,et uusi kolbe oleks vaja sest kui liigutada 4-ndat kepsu kus olid saaled kulunud ja loks oli ikka mega.Koos kepsu liigutamisega külgedele liikus ka kolb imelikult,ploki puurimine,hoonimine ja kepsulihv tuleks ikka ära teha kui mootor maas.Mul selline suhtumine ,et kui teha siis juba korralikult.Ja kui sealt need kolvid saab sellise hinnaga pole see miskit hullu.4 kolbi jämedalt 3k,üks tuttav mehaanik ei suuda uskuda,et sellised hinnad saavad olla.
Vasta
#8
pfanner Kirjutas:
Laur Kirjutas:OT: aga enne kui hakkad kolbe ostma lase vanad ära moota, kas on ikka uusi vaja.
Tähendab kyll ploki vedamist kuhugi mootmiseks, aga tasub ennast ära.
Eeldasin ise seda ,et uusi kolbe oleks vaja sest kui liigutada 4-ndat kepsu kus olid saaled kulunud ja loks oli ikka mega.Koos kepsu liigutamisega külgedele liikus ka kolb imelikult,ploki puurimine,hoonimine ja kepsulihv tuleks ikka ära teha kui mootor maas.Mul selline suhtumine ,et kui teha siis juba korralikult.Ja kui sealt need kolvid saab sellise hinnaga pole see miskit hullu.4 kolbi jämedalt 3k,üks tuttav mehaanik ei suuda uskuda,et sellised hinnad saavad olla.

Njah Oman usakat, sellele saab 8 kolbi 1000 eeguga põhimõtteliselt nii et pole see 3K nii odav midagi
Vasta
#9
No 8 kolbi 1000 EEK, sellist hinda olen näinud ainult SRÜ toodangu puhul.
Vasta
#10
Mina olen enamus osasid sealt tellinud . Just praegugi sai mõned vidinad tellitud .:hump: Siiani pole midagi ära lagunenud ja eks garantii ka asjadel seega väga ei muretse.
Vasta
#11
Ise kah kuulnud autoosad.ee kohta ainult positiivset vastukaja ja plaanin ise kah omale uued pidurikettad sealt tellida.
Turbo
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne