Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W124 sidur ei lahuta, käigud ei lähe sisse.
#1
W124 2.0bensiin, m102, 87kw 5-käiguline manuaal.
Alates tänasest hommikust on auto imelikult käitunud, hommikul tööle sõites hakkasid käigud vastu punnima, ehk käikude sisse saamiseks tuli kasutada jõudu, või siis paar korda sidurit vahele taguma. Õhtul koju sõites mõtlesin et käiks käbe Lesvenist läbi, broneeriks aja ja lahendaks probleemi juba eos. Aja sain alles reedeks. Täpselt ei mäletagi mida mulle räägiti, kuid küsimusele:"kas sõitmine kahjustab kasti või mingit muud osa?" sain vastuseks EI, kuna sidur ei libise.

Nüüd siis soovisin sõita maale ja ennäe probleemi, maja eest sai ära tagurdatud kuid rohkem ei edasi, ega tagasi saa. Sai rakendatud palju jõudu ja talupoja mõistust ning siiski sain auto liikuma. Jõudsin Jüri ringini välja higipales, ning siis ostustasin, et ikkagist liiga riskantne. Sidur jäi üks hetk lõdvaks.. mõnel korral ei tõusnud siduri pedaal enam ülessegi. Ning iga kord kui sai 1. käigu sisse, et kohalt startida siis SIDURIT PÕHJAS HOIDES LIIKUS AUTO ENDISELT EDASI NAGU SIDUR OLEKS JUBA TÕMBES.

Probleem tundub üsnagi tõsine, kuid autot on vaja. Oskab mind vaest talupoega keegi harida, milles võib kala olla ning mis summade väljakäimisega ma arvestama peaksin? Muidugi võite mulle ka asjakohast kirjandust siia visata ning olengi mina siis veidike targem. Halvimal juhul näete varsti uut müügikuulutust. Sad
Ette tänades!
Vasta
#2
(22-07-2016, 08:10 PM)stenverv Kirjutas: W124 2.0bensiin, m102, 87kw 5-käiguline manuaal.
Alates tänasest hommikust on auto imelikult käitunud, hommikul tööle sõites hakkasid käigud vastu punnima, ehk käikude sisse saamiseks tuli kasutada jõudu, või siis paar korda sidurit vahele taguma. Õhtul koju sõites mõtlesin et käiks käbe Lesvenist läbi, broneeriks aja ja lahendaks probleemi juba eos. Aja sain alles reedeks. Täpselt ei mäletagi mida mulle räägiti, kuid küsimusele:"kas sõitmine kahjustab kasti või mingit muud osa?" sain vastuseks EI, kuna sidur ei libise.

Nüüd siis soovisin sõita maale ja ennäe probleemi, maja eest sai ära tagurdatud kuid rohkem ei edasi, ega tagasi saa. Sai rakendatud palju jõudu ja talupoja mõistust ning siiski sain auto liikuma. Jõudsin Jüri ringini välja higipales, ning siis ostustasin, et ikkagist liiga riskantne. Sidur jäi üks hetk lõdvaks.. mõnel korral ei tõusnud siduri pedaal enam ülessegi. Ning iga kord kui sai 1. käigu sisse, et kohalt startida siis SIDURIT PÕHJAS HOIDES LIIKUS AUTO ENDISELT EDASI NAGU SIDUR OLEKS JUBA TÕMBES.

Probleem tundub üsnagi tõsine, kuid autot on vaja. Oskab mind vaest talupoega keegi harida, milles võib kala olla ning mis summade väljakäimisega ma arvestama peaksin? Muidugi võite mulle ka asjakohast kirjandust siia visata ning olengi mina siis veidike targem. Halvimal juhul näete varsti uut müügikuulutust. Sad
Ette tänades!

Siduri peapump õhtal.
Vasta
#3
Äkki hakkas siduri vedelik kuskilt lekkima ja nüüd on otsa saanud? Kui vedelik on normis siis on kumbki siduri silindritest läbi. Maksavad uuena kuskil 25 eur tk
Mercedes-Benz on Mercedes-Benz.
Vasta
#4
Vedelik otsas. Sidur saab piduripaagi TAGUMISEST PAAGIPOOLEST oma vedeliku. Aga õhutustama pead nüüd igal juhul.

Samas ei kao see vedelik ise kuhugi - lekkiv koht on vaja ära lappida. Tõenäoliselt töösilinder, aga trass ja peapump võivad ka otsa saada nii vanal autol.

Õpi reedeni sidurita sõitma - see on täiesti võimalik käigukasti lõhkumata. Sätid aga mootori pöördeid kiirusega passima. Kui pead vägivallatsema, oled juba lõhkumise teelEusa_naughty
Vasta
#5
Auto on nüüdseks remonditöökojas, ning homme tehakse korda. Eks siis näis mis error seal on. Kindlasti kirjutan ka siia.
Vasta
#6
Tegemist oli tõesti katkise siduripumbaga, vedelik oli samuti kõik välja jooksnud. Nüüd on korras ning sõita on mõnus. Maksma läks kõigest 1 töötund + pump ise ~70€
Vasta
#7
Kas pandi peale kullast siduri silinder? Retard Retard

https://www.ladu24.ee/mercedes-benz-varu...ehitusosad
Mercedes-Benz on Mercedes-Benz.
Vasta
#8
40silinder+30töö. Ma ei näe siin küll kohta silmade pööritamiseks.
Turbo
Vasta
#9
Siis ok, ma sain aru et silinder ise 70 eur + üks töötund.
Mercedes-Benz on Mercedes-Benz.
Vasta
#10
(26-07-2016, 10:07 PM)stenverv Kirjutas: Tegemist oli tõesti katkise siduripumbaga, vedelik oli samuti kõik välja jooksnud. Nüüd on korras ning sõita on mõnus. Maksma läks kõigest 1 töötund + pump ise ~70€

Tõenäoliselt oli siduripump ise terve, lihtsalt mansett väsinud. Aga vat nii hästi elame, et keegi ei viitsi enam 3€ manseti vahetuseks poolt päeva nusperdada, vaid keeratakse külge uus tükk ja vana lendab heal juhul utiilikasti järgmiste liisingKiade toormeks.

Hea, et korda said. Jälgi pidurivedeliku taset - ega see töösilinder ka igavene pole Paranoid
Vasta
#11
Tänud Smile
Vasta
#12
mul kuidagi tuli selline summa 22 euri silinder ja 20 euri töö. kokku siis 42 euri
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 101 Eile, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 126 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 352 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 181 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 277 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,703 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 363 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 607 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  w212 E250CDI läks pauguga käima ja käiku sisse pannes kukuvad hambad suust urraa 7 1,068 01-02-2022, 12:35 PM
Viimane postitus: v6sa
  W124 -> W213 (ekraan jne) nostromo 4 710 08-01-2022, 04:44 PM
Viimane postitus: kaupo51



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne