Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB W203 ABS/ESP/BAS
Autor Sõnum
onu_siim Ära (0)
Huviline

Postitus: #21
RE: MB W203 ABS/ESP/BAS
Vau, üle aasta juba "maadled"? Ülevaatuselt ikka saab läbi?
29-05-2017 07:58 AM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
hents99 Ära (16)
Elbe Engineering

Postitus: #22
Kas said veale jälile?
Mul sama jant. Vahetasin abs pumba/ploki ära....aga sama. Soojenedes läheb esp errorisse, kiirus nullis jne. Viga ilmselt mujal, ehk keegi viitab, kuhu vaadata.
Esindusse ei ole taskukohane autot viia....seepärast küsin siin, kuigi eelmine küsija sai juba nö vastu hambaid. Eusa_drool

'When the flag drops, the bullshit stops'
motovision.ee
07-04-2018 02:18 PM
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
siimruz Ära (5)
MB Klubi liige

Postitus: #23
Mul kasutuses kaks W 203 -e. Üks sellone korralik. Teine töömasin, ehk roopamiseks. Mõlematega olen maadlenud nende vigadega. Hetkel ka mölemal need süsteemid korras. Korralikumal hakkas seda viga tampima eelmine suvi suvalistel aegadel sõidu aeg. Lükkasin oma väikse testri järgi ja see ütles et viga on tulnud sisse pressure andurist. googeldades leidsin, et see asub piduri pumba küljes. Kustutasin vead ja nüüd pole seda viga enam sisse löönud. Arvan et see juhtus selle pärast, et masin seisab tegelikult jube palju. Ja juu siis toimus mingi kommunikatsiooni viga. Töö ruunal sõitsin selle esp veaga ikka pea aasta. Seal hakkas ta pölema kohe kui auto käivitasin. Seal näitas tester veaks rooli asnedi anduri. Vahetasin selle ja nüüd see ka korras. Seal tundus et keegi oli kunagi seda juba vahetanud ja see oli minu meelest vale koodiga. Üldiselt peaks sellel autol need vead ikka üles leidma. Kui ma selle väikse testri külge surasin, siis sain isegi kontrollida et köik ABS andurid annaksid ühte ja sama kiirust, kui autoga sõita. Piduri klotsi kulumis viga sellel autol süsteemi errorisse ei lükka. See viga on mul ka korra läbi käinud. Lihtsalt kuvad tabloo peal seda et vaja klotsid vahetada. Arvuti peaks ju ikka suhteliselt täpselt viitama kus kohast viga sisse tuleb ja sealt tuleb ka seda otsima hakata.
ML juhatas tester selle vea puhul mind piduri tule lüliti juurde, mis näis pealtnäha korras olevat kuid lahti vöttes ilmnes, et sees klemmid pölenud. Ja sealt see koterman tuli.

Võibolla mul lihtsalt siiani vedanud ja sellised lihtsad vead olnud.

Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
07-04-2018 09:54 PM
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
hents99 Ära (16)
Elbe Engineering

Postitus: #24
Kui esp viga aktiivne, siis on käiguvalits ka P asendis lukus....
Kohapeal seistes, mootor töötab, mõnede minutite pärast süttib ABS tuli.
Kast jätab selle käigu sisse, mis parasjagu jäi....tavaliselt muidugi 3. käik.
Korraks mõtlesin, et kast on asjasse seotud ja kaob info liikumine plokkide vahel.
Rooli pealt ei saa ka käike vahetada.

Sõidu ajal saab süüte välja keerata ja uuesti restart mootoriga pidurdades.
Tavaliselt kaob mõneks hetkeks viga, spido hakkab kiirust näitama, kast vahetab käigu järgmisele....õnneks on peaülekanne suht pikk, linnas saab 1 või 2 käiguga sõita.
Mingil hetkel ei aita ka restart enam.

Hetkel pole Star’i ka käepärast.

Asi hakkas pihta pärast küünalde/küünlajuhtmete ja õhufiltrite vahetust...seost nagu poleks, või siiski....
5-8 silindri poolel võisin käega kuhugi vastu minna, aga kontrollisin kõik juhtmestiku ja pistikud üle, ABS ploki masskaabel ka korralikult puhastatud.
Süütesüsteem ei peksnud üle vms, lihtsalt hoolduse mõttes vahetasin.

Abs viga tuleb soojenedes. Kunagi pole jahedana jebinud.
Kusagil 50-60 kraadise tempiga hakkab jukerdama.

Kas kastis sees olev elektroonika plaat (konduktorplaat?) võib ka miskit sellist teha?
St avaldada mõju ESP/ABS süsteemile.

motovision.ee
(selle postituse viimane muutmine: 08-04-2018 09:53 AM hents99.)
08-04-2018 09:48 AM
siimruz Ära (5)
MB Klubi liige

Postitus: #25
Kui mul rooliasendi andur jupsis siis oli nii, et algul ta süttis ainult jahedate ilmadega ja kohe nii kui auto käivitasin ta ka kohe süttis. midagi ei pidanud näppima. Soojade ilmadega ei teinud seda, vaid lihtsalt söidu aeg kadus teine kord püsikas ära. Löpus süttis iga kord nii kui mootor käivitus.

Kusjuures mul vennase 211 oli alles hiljuti selline pull, et ka jupsis tal seal abs ja esp. ja siis helistas mulle, et jäi tee äärde kuna kast läks lolliks. Pildus käike jne. jutu järgi, kuni läks avariise. Ma soovitasin tal ABS andurid üle kontrollida, sest meelede jäänud et kast saab ka miskit infot rataste kiirustest. Peale vigase tagumise ABS rönga vahetust sõidab endiselt. Kui Sul ABS süttib esmalt, siis vöib täitsa olla et seal ringis kuskil sul mingi koterman elabki. Sul vist see suure mootoriga AMG ka. Täitsa töenäoline, et kast saab mingit infot kuskilt. Mul on need 203 mölemad ju käia mootoritega üks bens 1,8 ja teine 2,0 cdi. Viimane veel manuaal ka.

Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
08-04-2018 10:06 AM
hents99 Ära (16)
Elbe Engineering

Postitus: #26
Eks peab ikkagi diagnosti tegema, kuigi vist isegi millalgi tegin ja viga oli ühenduse puudumine ESP mooduliga ja kogu lugu.

motovision.ee
08-04-2018 10:54 AM
znxe Ära (0)
Huviline

Postitus: #27
(28-05-2017 12:08 PM)raksike Kirjutas:  Kas kellelgi on soovitada Tartus või Tartu lähedal mõnda töökoda/isikut, kellel oleks normaalne aparaat, millega lugeda MB veakoode? Kogemuste järgi ütleks, et need kelle juures olen varasemalt käinud, siis nende arvutid on kõik näidanud erinevaid vigu ja mitte probleemiga seonduvaid vigu ei tea miks aga nii on olnud paraku. Mis seadmed on üldse usaldusväärsed MB-le diagnostikat tegema?

Tartus täiesti STAR olemas. 5555 0958. hinnad head ja järjekord puudub.
04-06-2018 04:28 PM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  O:w203 ekraaniga stereo salumees 5 685 09-05-2018 12:30 AM
Viimane postitus: dunlop
  W203 Pult ei toimi enam luigapoiss 1 995 02-05-2018 12:59 PM
Viimane postitus: znxe
  w203 105kw cdi pöörded madalad salumees 2 477 02-05-2018 12:48 PM
  w203 automaatne tuledelülitus ei toimi salumees 2 480 02-05-2018 12:44 PM
  w203 stereo vahetus salumees 5 754 25-03-2018 04:28 PM
Viimane postitus: Black66
  w203 105kw cdi eelsüüte tuli salumees 2 529 20-03-2018 12:44 AM
Viimane postitus: Egoolen
  w203 armatuuris plõgin salumees 3 671 16-03-2018 01:58 PM
Viimane postitus: onu_siim
  W203 tagumine salongivalgustus Henry 6 1,159 19-02-2018 11:09 AM
Viimane postitus: onu_siim
  W203 "Koputamine" armatuuris Karlapoiss 1 992 10-01-2018 08:48 PM
Viimane postitus: Karlapoiss
  W203 2004a 2.1 90kw cdi peale välja suretamist mootoriruumis vilin Rainiskoop 7 1,448 02-01-2018 01:47 PM
Viimane postitus: Rainiskoop

Vali alamfoorum:

Võta ühendust | MB Klubi foorum | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog