Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otsin veljevärvijat
#1
Tere,

Kes värviks jooksu 19" AMG velgi.
Kogu velg on värvi all, poleeri teemat ei ole.
Servad on kergelt kahjustunud/äärekivisid leidnud.
Peaks olema üsna kerge velg, mida värvida.

[Pilt: 33769-Velg.JPG]
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#2
125 jevrut tk ma võin ära teha kui ilma rehvita tood ja Vastupidi See päris keeruline velg värvida kuna kodaraid on palju ja vahed väikesed ning värv peab igalepoole jõudma !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#3
500 EUR velgede värvimise eest väheke overkill ei ole?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#4
(12-04-2016, 11:38 AM)Rolz Kirjutas: 500 EUR velgede värvimise eest väheke overkill ei ole?

Üldiselt head kohad võtavad ca 100 EUR detail pluss km. Kas velg ka ühe detailini küündib, on muidugi iseasi.

Lesven pakkus kunagi mulle 50 EUR velg, kuid see oli kunagi ja mulle. Hinnad muutuvad ja õnneks mitte odavamaks Smile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
Mul tööjuurse 200-250 euri jooks, oleneb kui hullud on. 300 on seest ja väljast jooks
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#6
(12-04-2016, 11:38 AM)Rolz Kirjutas: 500 EUR velgede värvimise eest väheke overkill ei ole?
Sina küsisid ,mina pakkusin ja ei näe pointi alla selle hinna teha kuna neid on ikka väga halb värvida.Ilmselt teeb need keegi ka 100 eest kuskil ära.Tegelikult peaks velgi nägema aga sellegipoolest 19" on suured ja suht jebi neid värvida.Odavamalt saab ka, cardipiga kui soov https://www.youtube.com/watch?v=OlyB3FbYRRs
kohapeal olemas must,roheline,hõbedane(matt).Saan juurde tellida mis iganes tooni + ultra läikivat kaitset.Dipiga värvides jääb matistamine ära(mis äärtest saab mis kõnnittes käinud?) ja sellevõrra tuleb odavam.
Kui huvi on siis kontakt on all,asun kesklinnas !
Mul tööjuures 200-250 jevrikut jooks jutt on ka muidugi jutt ilma velge nägemata aga mine tea äkki tõesti keegi viitsib,mina mitte !

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#7
Kas pulbervärvijate jaoks ka keerulised veljed?
Vasta
#8
Pulber ei taha ka hästi kodara vahele minna, staatika pärast. Palju uhad siis läheb jooksma ka.
Eeltöö poolest natuke lihtsam. Aga oleks vajalik ülepritsimine (liiva, klaaskuul, sooda jne) Siis jääb vastupidavam. Aga ega odavalt ei taha keegi head asja teha, natuke siit-sealt kannatab näpistada hinnas. Oleneb meistrimehest, kes kuidas teeb. Ütleks et 300 oleks selline hea hind, oleneb mis nende äärekivi vigadega vaja teha on, kui keevitada ja lihvida siis tiba jama. Kerge riiveka saab ilma keevitamata ja pahteldamata ka vast korda. Võid saata täpselt vigastustest pildid, siis saaks teha pakkumise. Edu!
Vasta
#9
tallinnas tehakse 40 euri velg korrlaikult
tegin 5 komplekti viimase paari aastaga nendel
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta
#10
(14-04-2016, 04:04 PM)arturmalcik Kirjutas: tallinnas tehakse 40 euri velg korrlaikult
tegin 5 komplekti viimase paari aastaga nendel
keegi kindlasti teeb aga ma kahtlen sügavalt ,et 19 tollist velge keegi 40 eest värvib.Võid mulle kontakti saata,saaksin vaid vahenduse pealt teenida ca 60 veljest Smile ootan värvija kontakti !

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#11
Otsustasin ise projekti juhtima hakata.
Esmalt viisin sirgestaja/juurdekeevitaja juurde, temaga pikka juttu ei olnud, minu veljed osutusid tema tööks liiga korralikuks.
Küll jättis inimene endast väga pädeva ning sõbraliku mulje, et ma ei pea paljuks kontakti jagada. Tegu on väga professionaalse tegijaga, mitte mingi garaažiurkaga - www.haagised.ee
Seejärel viisin veljed klaaspritsi, tegu on "tüütute velgedega - 8 kodarapaari", läks maksma 150.- Täiesti perfektne tulemus ja erinevalt liivapritsist, täiesti siidjas pind. Rehvirõhu andurid võeti ka maha/peale.
Hetkel ootan pulbervärvi järel. Viisin spetsiaalselt velgedega tegelevasse kohta nad - http://www.amr.ee/tehtud-tood/#prettyPhoto
Läheb maksma ca 100 EUR, minu eelarve kokku 250 EUR - 4x19" velge.
Kui kätte saan, lisan ka pildid. Minu silmis oli 600 EUR ikka overkill.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#12
Tuttav tegi sarnaselt veljed, klaasiprits, aga mitte pulbervärv vaid pulber lakk, väga hea tulemus jäi.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#13
(17-04-2016, 04:50 PM)Rolz Kirjutas: Otsustasin ise projekti juhtima hakata.
Esmalt viisin sirgestaja/juurdekeevitaja juurde, temaga pikka juttu ei olnud, minu veljed osutusid tema tööks liiga korralikuks.
Küll jättis inimene endast väga pädeva ning sõbraliku mulje, et ma ei pea paljuks kontakti jagada. Tegu on väga professionaalse tegijaga, mitte mingi garaažiurkaga - www.haagised.ee
Seejärel viisin veljed klaaspritsi, tegu on "tüütute velgedega - 8 kodarapaari", läks maksma 150.- Täiesti perfektne tulemus ja erinevalt liivapritsist, täiesti siidjas pind. Rehvirõhu andurid võeti ka maha/peale.
Hetkel ootan pulbervärvi järel. Viisin spetsiaalselt velgedega tegelevasse kohta nad - http://www.amr.ee/tehtud-tood/#prettyPhoto
Läheb maksma ca 100 EUR, minu eelarve kokku 250 EUR - 4x19" velge.
Kui kätte saan, lisan ka pildid. Minu silmis oli 600 EUR ikka overkill.
100 jooksu eest võib nimetada muidu saadud.Selle raha eest ei viitsi keegi ettevalmistustki teha ja Minu pakutud oli koos eeltööga nägemata velge.peale klaaskuuli onju lust värvida ! Hea ,et kontakti jätsid ,saab kasutada neid omakasuks Big Grin Kevadel hullusti velje mehi .
Ja ilmselgelt on lihtsam tiiba värvida(samuti 125tk) kui nende velgedega jebida.Nurgatagused, kitsad vahed ja oht jooksma lasta.Pulbriga pole kokku puutunud aga tundub,et on lihtsam kui lihtsalt värvimine kui sellise raha eest ollakse nõus tegema.

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#14
Ma arvan ka, et 500-600€ on overkill velgede eest. Klaaskuulprits teeb sisuliselt suurema eeltöö kä ära.

Noh, aga lihtne matemaatika. Kui 600€ on kogusumma. Maksimaalselt 100€ on materjal ja 500€ on tööraha - tundub üsna hea bisnes. Nädalas vähemalt üks jooks velgi + üksikdetailid.
Kas ka reaalselt nii palju tööd on....vast siis on kui hinna nii kõrgel püsivad, konkurentsi paistab ka olevat.


Mul ka vaja 4 velge uuesti värvida õiget tooni. Rolz, anna siis märku, kuidas tulemus jäi.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#15
Ma lasin Tartus teha. Puhastus, värvimine ja rantide poleerimine - 250€. Tulemusega võib rahule jääda. Kohaks oli Garage66
Vasta
#16
(18-04-2016, 02:22 PM)hents99 Kirjutas: Ma arvan ka, et 500-600€ on overkill velgede eest. Klaaskuulprits teeb sisuliselt suurema eeltöö kä ära.

Noh, aga lihtne matemaatika. Kui 600€ on kogusumma. Maksimaalselt 100€ on materjal ja 500€ on tööraha - tundub üsna hea bisnes. Nädalas vähemalt üks jooks velgi + üksikdetailid.
Kas ka reaalselt nii palju tööd on....vast siis on kui hinna nii kõrgel püsivad, konkurentsi paistab ka olevat.


Mul ka vaja 4 velge uuesti värvida õiget tooni. Rolz, anna siis märku, kuidas tulemus jäi.
eks ta on overkill küll vähe aga mina isiklikult ei viitsi odavamalt teha,sest arvestasin eeltööd mis on tõsine pita ruudus selliste velgede puhul.
150 kuuli prits on ka suht overkill mis näitab ka velgede keerukuse ära.Lihtsalt värvi peale laskmine ilma eeltööta ei maksa suurt midagi ehk 30 eurtsi tk+materjal.
Eeltöö on just aega nõudev töö mida ma suurima heameelega üldse ei teeks Tongue Värvi lödistada võib Smile
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#17
Arcar -Sa ise ka aru saad, mida Sa räägid?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#18
See teema sai minu jaoks suhteliselt ammu lõpp-lahenduse, küll aga mitte lõpp-kajastuse.
Mind pehmelt öeldes hämmastas, mida küsitakse täna nelja velje vedelvärvimise/lakkimise eest. Võib-olla olen ma kohati oma igapäevaste tegemiste tõttu liiga ratsionaalne ning oman võimet tööd reaalsetesse tundidesse ringi arvutada...ei tea.
Ühesõnaga, võtsin ohjad enda kätte.
Esmalt käisid nad klaaspritsis, jäin tööga väga-väga rahule. Hind oli 150 EUR, tegijaks osutus http://pritsikeskus.com/
Väga sõbralik tüüp, teab mis teeb ja teeb oma tööd hingega. Tal on olemas erinevad pinnatöötlusvormid erinevate detailide puhastamiseks.
Peale seda käisid nad pulbervärvimises+pulberlakkimises http://www.amr.ee/
Sealt sain nad kätte uueväärilistena, jäi ainult Silberautost uued center-clapsid osta ning tulemust nautida. Muideks Silberauto on orig. keskkapslid odavamd kui nii mõnegi after-marketi toojta küsitav hind. Smile
Rehvid usaldasin peale panna Minurehvid.ee - äärmiselt korrektne töö, kus osatakse oma tööd väärtustada. Ainult kiidusõnad.
Seega, kogu eelarve alla 300 EUR.

Kui keegi tahab sama raja läbi käija, siis soovitan nii teha. Ma harva kipun asju kiitma, kuid siinkohal on seda väga aktuaalne teha!

[Pilt: 85529-DSC_0047.JPG]
[Pilt: 56292-DSC_0048.JPG]
[Pilt: 33544-DSC_0049.JPG]



“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#19
Thumbsup
Väga ok. Nagu tehasest.
Mul kusjuures sama asi vaja teha evo2 velgedega. Disainilt on lihtsamad, suurusest rääkimata... Küsiti kohati 500e komplekt. Drool
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#20
Oskab keegi soovitada veljepoleerijat? Tahaks need enne üle lasta kui jõuan alla keerata:

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=43244
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin meistrimeest Leegionär 0 1,453 26-08-2012, 02:29 PM
Viimane postitus: Leegionär
  Otsin Tartusse head mersutohtrit Taavo 1 2,133 04-02-2009, 11:57 AM
Viimane postitus: Sulo
Exclamation Otsin alumiiniumi keevitajat!!! Kalev 3 2,713 24-03-2008, 01:34 PM
Viimane postitus: Kalev



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne