Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tempomaadi vigane töö
#1
teemaks siis tempomaadi  vigane töö...auto on 3,0 bens ja mehaanilise pritsega, automaat. käitub nii, et hetkeliselt autopiloot toimib(mõni sekund...vahel pikemalt) ja siis viskab jälle maha...
oletasin vigadena autopiloodi aju või lülitit piduri pedaali all....kuid nüüd on selge, et need on korras ehk probleemi nendes võib välistada.
kust veel viga otsida?...kas ei leidu kuskil mingit andurit, mis annab ajule signaali kiirusest, ntx automaat kasti küljes?...olen hetkel nõutu...
help
Vasta
#2
siiski usun mina, et tegu siiski vigase ajuga. külmakad sees
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
kuidas ta selle kiiruse fikseerib?...spidomeeter trossiga ju toimib?....töötavalt masinalt võetud aju on peal praegu.....
Vasta
#4
Spido taga on andur.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#5
Laur Kirjutas:Spido taga on andur.

et siis spidomeetri plokk välja....ja kus see seal oleks täpsemalt?
tänud ette
Vasta
#6
Üsna selle koha "ümber" kuhu tross kinnitub, kui plokk väljas pole vaja sügavamale kaevuda.
Ma ikka loodan, et on sama andur, mu mersul küll cruisi pole kuid on tehase takso, vaevalt cruisi jaoks teise kohta andur pannakse.
Kui koju jõuan võin pilti ka teha.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#7
sauer Kirjutas:kuidas ta selle kiiruse fikseerib?...spidomeeter trossiga ju toimib?....töötavalt masinalt võetud aju on peal praegu.....

trossiga jah .tross oli katki ei toiminud ja viies käik ka mitte täna vahetati tross ära .kiirusehoidja toimib :hump:
Vasta
#8
kalvi Kirjutas:
sauer Kirjutas:kuidas ta selle kiiruse fikseerib?...spidomeeter trossiga ju toimib?....töötavalt masinalt võetud aju on peal praegu.....

trossiga jah .tross oli katki ei toiminud  ja viies käik ka mitte täna vahetati tross ära .kiirusehoidja toimib :hump:

kas tempomaat osaliselt toimis vigase trossiga?
mõtlen siin, et kas spidotrossi andur võib nii jukerdada, et hetkeks fikseerib kiiruse ja siis kaotab ära...mällu jäi kiirus ka, kuid kui hoo üles võtab hakkab jälle seda kaotama
Vasta
#9
Indrek Kirjutas:siiski usun mina, et tegu siiski vigase ajuga. külmakad sees

oligi ikka aju peetis...nüüd asi töötab
Vasta
#10
kuidas siis sellel veale jälile saite ,kui juba kord aju olite vahetanud.kas siis see teine proovi aju ei olnud ka korras või???????
Vasta
#11
wdb240 Kirjutas:kuidas siis sellel veale jälile saite ,kui juba kord aju olite vahetanud.kas siis see teine proovi aju ei olnud ka korras või???????

eks katsetamise teel...jätsin pistiku välja, et saaks katsetada aju....liigub palju rikkis ajusi....ei maksa liigselt uskuda jutte, et enne töötas, kui kasutatuid osta
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W210 220d EPC vigane käivitus valdis6 1 656 16-12-2021, 10:31 AM
Viimane postitus: v6sa
  W212 navi ekraan vigane karuanton 2 2,944 26-09-2017, 01:58 PM
Viimane postitus: nostromo
  W211 Xenon vigane exest 4 2,726 16-12-2015, 07:16 PM
Viimane postitus: exest
  W211 kojamehed lõpetasid töö toeperf 4 3,646 01-07-2015, 03:40 PM
Viimane postitus: Maitz
  Mure w211 raadio/cd makk!! Vigane allar20 1 1,805 04-05-2013, 05:01 PM
Viimane postitus: thalenfrei
  W124 300TE 87a. kütusekulu 30l sajale,ebaühtlane mootori töö,help! tsaba 2 2,376 08-04-2013, 10:41 PM
Viimane postitus: kaupo51
  puhuri mootori töö trooja6 3 2,176 15-11-2011, 11:44 PM
Viimane postitus: Paavo
  Webasto töö põhimõte taadu 9 5,632 30-10-2007, 11:34 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne