Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2002 W211-l elektroonikaprobleemid - kes on foorumi pädevaim elektrik?
#1
Ostsin just ühe 2002 aasta W211 kerege E 270 Mercedese, kuid see vajab pädeva elektriku abikätt. Elektriprobleemidega ostsin ta teadlikult, kuid sooviskin masina siiski korda teha. Panen kirja listi probleemidest, mis hetkel häirivad:

- peale auto käivitamist viskab punase aku hoiatuskirja "Visit workshop"
- vahel viskab sõidu ajal vedrustuse hoiatuse "Visit workshop" (ööga padjad tühjaks ei vaju, sportrežiimis madalamaks laseb, kuid tõsterežiimis ei pannud tähele, et oleks tõusnud)
- alguses istmesoojendused töötasid, nüüd nuppudel tuled ei sütti, soojendus ei tööta
- vasakpoolsest armatuuri õhuavast tuleb sõltumata määratud temperatuurist ainult kuuma õhku
- keyless go funktsioon ei tööta korralikut, uksi ei lase avada ja lukustada ilma pulti kasutamata (ilma puldita lukustada laseb ainult pagasniku serva all asuvast nupust)

Võimalik, et mõni probleem läks veel meelest, kuid eelkirjeldatu põhjal saab juba aimu, mis vigadega on tegu. Ise omasin viimast Mersut ligi 10a tagasi ja see oli 190d, millel töötasid elektriga vist ainult tuled. Seega kuluks mul puupüsti elektroonikat täit W211 elektrisüsteemi endale selgeks tegemiseks liialt palju aega ja seetõttu paluksin abi väga pädevalt tegijalt, kes on W211-ga kokku puutunud rohkem kui korra ja teab paljude probleemide lahendusi juba kinnisilmi.

Kes kandideerib foorumi kõige pädevama elektriku tiitlile?
Vasta
#2
(03-03-2016, 07:23 PM)martin471 Kirjutas: Ostsin just ühe 2002 aasta W211 kerege E 270 Mercedese, kuid see vajab pädeva elektriku abikätt.
...
Kes kandideerib foorumi kõige pädevama elektriku tiitlile?

Kardetavasti on tegijatel sedapalju pikad järjekorrad, et jäädki ootama... Seda enam, et asukohta pole ka avaldatud.Eusa_naughty
Vasta
#3
Kas sul just kõige pädevamat vaja on ja kes seda teab, kes meist see pädevaim on. Meil üle 10 000 kasutaja. Aga lesven OÜ oskab sind kindlasti aidata, neil vajalik tehnika ja teadmised olemas.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
Pädeva tegijana pean silmas isikut, kes ennast sellena tunneb. Mul ei ole mõtet minna diagnostiku juurde, kelle tund maksab 15 euri, aga kes otsib lihtsat viga terve päeva. Pigem külastan inimest, kelle tund on 40 euri ja kes leiab vea poole tunniga. Kindlasti on siin tegijaid mitmeid häid, aga selleks ka siit küsisin. Et kellel on tahtmist, oskust ja motivatsiooni vaadata, siis võtaksin hea meelega ühendust. Tegemist ei pea just ettevõttega olema, vabalt võib ju auto kallal nokitseda ka inimene, kes asja jagab ja kellel on vastav aparatuur olemas.

Jätsin asukoha tõesti mainimata, aga auto on vähemalt praegu Tallinnas Smile

Praegu välja pakutud ettevõtte võtan arvesse, kuid enne, kui asjani jõuan, võib julgelt ka veel pakkumisi teha Smile
Vasta
#5
Lesvenit julgen mina ka soovitada, leidsid mul vea kiiresti üles, andsid soovitusi ja kaua aega ei läinud vea otsimisega. Teavad ja tunnevad asja.
Vasta
#6
www.lesven.ee
www.hortauto.ee
Vasta
#7
Ma saan aru, et teemaalgataja ei otsi inimest, kes tema auto foorumi vahendusel ära remondib. Ta soovib külastada mõnda ettevõtet, kes oskab remontida Mercedeseid. Foorumis on selle kohta eraldi teema. Vali sealt välja ja mine kohale.
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?t...ight=ilbos

Vasta
#8
(03-03-2016, 07:23 PM)martin471 Kirjutas: Ostsin just ühe 2002 aasta W211 kerege E 270 Mercedese, kuid see vajab pädeva elektriku abikätt. Elektriprobleemidega ostsin ta teadlikult, kuid sooviskin masina siiski korda teha. Panen kirja listi probleemidest, mis hetkel häirivad:

- peale auto käivitamist viskab punase aku hoiatuskirja "Visit workshop"
- vahel viskab sõidu ajal vedrustuse hoiatuse "Visit workshop" (ööga padjad tühjaks ei vaju, sportrežiimis madalamaks laseb, kuid tõsterežiimis ei pannud tähele, et oleks tõusnud)
- alguses istmesoojendused töötasid, nüüd nuppudel tuled ei sütti, soojendus ei tööta
- vasakpoolsest armatuuri õhuavast tuleb sõltumata määratud temperatuurist ainult kuuma õhku
- keyless go funktsioon ei tööta korralikut, uksi ei lase avada ja lukustada ilma pulti kasutamata (ilma puldita lukustada laseb ainult pagasniku serva all asuvast nupust)

Võimalik, et mõni probleem läks veel meelest, kuid eelkirjeldatu põhjal saab juba aimu, mis vigadega on tegu. Ise omasin viimast Mersut ligi 10a tagasi ja see oli 190d, millel töötasid elektriga vist ainult tuled. Seega kuluks mul puupüsti elektroonikat täit W211 elektrisüsteemi endale selgeks tegemiseks liialt palju aega ja seetõttu paluksin abi väga pädevalt tegijalt, kes on W211-ga kokku puutunud rohkem kui korra ja teab paljude probleemide lahendusi juba kinnisilmi.

Kes kandideerib foorumi kõige pädevama elektriku tiitlile?

Ma ise arvan, et elektrik neid veateateid võib ju kustutada aga iga vea taga on konkreetne asi ,mis vajab vahetamist ja mersul odavaid asju pole.
Vasta
#9
(06-03-2016, 11:18 PM)Glass3 Kirjutas: Ma ise arvan, et elektrik neid veateateid võib ju kustutada aga iga vea taga on konkreetne asi ,mis vajab vahetamist ja mersul odavaid asju pole.

Jah, see võib täitsa reaalne olla, kuid eks ma tahaksi teada, et kas ja mis vahetamist vajab. Samas mõne probleemi puhul on tunne, et tegu on lihtsalt juhtmekatkestusega või ühenduse probleemiga. Iseenesest sõidab auto igapäevaselt väga hästi, kuid eks ma ajan ikkagi perfektsust taga.
Vasta
#10
(08-03-2016, 01:18 PM)onu_siim Kirjutas: Eriti keerulise asjaga siin tegu pole, niiet eelpool mainitud töökojad peaks hakkama saama küll.

Eks see ole nii ja naa. Võtame näiteks aku vea - lööb ette kirja "Visit workshop", üks targem elektrik ütles, et auto ei saa akumooduliga ühendust. Kas ühendus mooduliga on siiski olemas ja moodul annab viga, kuna kaheakusüsteemis esinebki tõrkeid? Kas moodul on ise vigane või on vigane hoopis CAN-i liin? Vot sellist tööd ei julge päris harrastajale jätta. Võibolla vahetan siis algatuseks mooduli välja, siis tuleb välja, et selle viga pole, siis akud ja nende releed jne, kuid lõpuks selgub, et kuskil oli katkine CAN-i juhe. Mina siin ainult oletan, aga auto tahan viia isiku juurde, kes mitte ei oleta, vaid teab, mida teeb Smile

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes millega tegeleb ja kasulik olla saab. Alr77 2 385 27-06-2023, 09:55 PM
Viimane postitus: Manifesto
  Kes aktiveeriks 2009a GL320 vedrustuse agility mode ja offroad mode HeikoR 1 1,374 08-01-2022, 10:59 PM
Viimane postitus: Mbclk200
  Kes oleks pädev paigaldama E55'le Quaife/Wavetrack diffrilukku? Blue Chip 1 3,052 04-07-2018, 05:39 PM
Viimane postitus: .Alar.
  Otsin meistrit kes valmistaks ZX300 tt-le cooleri torud arcar 9 7,334 29-03-2018, 11:38 PM
Viimane postitus: arcar
  Kes vahetaks generaatori... Teisipäeval? MBw140 3 4,980 28-08-2017, 01:51 AM
Viimane postitus: MBw140
  Kes aitaks tellida 1:18 musta 560SEC AMG WIDEBODY mudeli 60€? http://otto-models.com/ nostromo 26 16,524 20-09-2016, 01:42 PM
Viimane postitus: nostromo
  W211 SBC pumba elektrimootori harjade vahetus valgehiir 0 2,519 21-04-2016, 10:55 AM
Viimane postitus: valgehiir
  kes teeb tartus autoelektri töid reimo86 0 2,356 22-08-2013, 10:52 AM
Viimane postitus: reimo86
  W203 ja W211 ukseluku parandamine taunopld 0 2,617 03-09-2012, 09:20 AM
Viimane postitus: taunopld
  Kes vahetaks Tartus w123 sarniire? kabanoss600 0 2,233 13-10-2011, 08:29 PM
Viimane postitus: kabanoss600



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne