Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W211 e200 k 2003 probleem silberautoga.
#1
Mure siis selline, et sai auto esmaspäeval viia auto silberisse kuna auto ei käivitunud.
Kuna neil aega ei olnud siis sai jutt, et võtavad vahele auto kui aega on ja sai auto sinna hoovi peale jäetud. Nüüd teisipäeva õhtul helistati, et auto korras, et lükati kat puhtaks aga, et auto kompuuter(armatuur on pime). Küsisin, et kuidas nii saab olla oli ju korras kui sinna sai toodud.
Vastati, et vb niiskuse süü.
Aidake, et homme lähen kohapeale rääkima, et mis on arvamus kas saab 1 õhtuga niiskus auto armatuuri pimedaks jätta.
Mina arvan, et autole anti lisa voolu millega auto käima saadi( kuna auto koguaeg lubas aga tööle ei jäenud) ja nii rikuti armatuur ära.
Kas on mõtet nendega seda vidlema hakata? voi nagunii suurem võidab.
Vasta
#2
(19-01-2016, 10:34 PM)onu_siim Kirjutas: Tuleks küsida, kas IC on võrgus nähtav. Kui jah, siis veakoodi(de) väljaprint koos esmase tekkekilometraaziga (viimast ei pruugi alati näha).
Vabalt võib ka halb kokkusattumus olla ja kelladeplokk suri lihtsalt maha, selliseid halbu kokkulangevusi vahest ikka juhtub.
Nad Telefonis ütlesid, et nad olid proovinud isegi teist kellaplokki siis töötas.
et viga nad ei tea ja juttu oli, et küsivd tartust, et kas saavad vahele võtta. vist keegi remondib kuna uus vist 1000 e
aga jah nii palju jõudsime moblas räägitud homme kohpeale.
aga mis see( ic vorgus n2htav) sellest ei saanud aru.
aga Nüüd on jah jama ei tea kas kokkusattumus voi lihtsalt nende poolne apsakas.

Vasta
#3
Tere

Huvitav, endal oli paar nädalat tagasi sama probleem Hort autoga. Viisin auto sinna kuna oli probleeme, vända andur oli otsad andnud. Vahetati ära ja helistati et korras aga uus probleem et näidu plokk täitsa pime. Viisivad näitude bloki ühe elektrooniku juurde kellega koostööd teevad, see leidis vea ja parandas ära.
Võta nüüd kinni kus kes mis juhtus. Sellisesse juhusesse ma iseenesest väga ei usu ja niiskuse juttu ka mitte, kuna endal seisab auto ka aasta läbi lageda taeva all. Lõpuks tegime elektrooniku tasu pooleks.
Üldiselt olid väga abivalmis ja kokkuvõttes kõik tore.
Vasta
#4
(20-01-2016, 11:09 AM)kentq Kirjutas: Tere

Huvitav, endal oli paar nädalat tagasi sama probleem Hort autoga. Viisin auto sinna kuna oli probleeme, vända andur oli otsad andnud. Vahetati ära ja helistati et korras aga uus probleem et näidu plokk täitsa pime. Viisivad näitude bloki ühe elektrooniku juurde kellega koostööd teevad, see leidis vea ja parandas ära.
Võta nüüd kinni kus kes mis juhtus. Sellisesse juhusesse ma iseenesest väga ei usu ja niiskuse juttu ka mitte, kuna endal seisab auto ka aasta läbi lageda taeva all. Lõpuks tegime elektrooniku tasu pooleks.
Üldiselt olid väga abivalmis ja kokkuvõttes kõik tore.

Kokkusattumused on väga vastikud asjad... Eriti siis, kui mõne elektriga käiva asja surm satub ajaliselt kokku abivoolu andmisega, eksole.

Silber esindusena võiks pakkuda mingi mõistlikuma lahenduse välja, kui uue KI tellimine. Agfa eks see ole palju tahetud monopolilt.

Kui selgroogu jagub, võiks nõuda sarnast käitumist: defekteerida viga, ja teha paranduse maksumus pooleks. Kuigi see nõuab tõsist jagelemist kliendipeedistusega.
Vasta
#5
hetkel saatsid nad asja tallinnasse kellegi juurde ja loodan, et saab asja liikuma olen mõelnud, et kui 100 e siis ei hakka nendega jändama kuna ehk veel vaja esindusse minna: d kuna pärnu väike koht.
aga kentgile: palju sul maksma läks muidu see löbu. armatuur pidi korraks heledaks muutuma ja siis vajub kotti ära.
Vasta
#6
Kui selgub et oli kellaploki viga siis lihtsalt juhuslik kokkusattumus et nende hoovi peal juhtus, kui guugeldada siis leiab et selline asi on juhtunud ka tühja aku pärast, auto läheb küll käima aga kellad pimedad. Üsna veider seos iseenesest.
Vasta
#7
peaasi , et asja tegelt korda saadab pragu liigun ilma kellaplokita ringi : d
Vasta
#8
(20-01-2016, 08:48 PM)Polaruz Kirjutas: hetkel saatsid nad asja tallinnasse kellegi juurde ja loodan, et saab asja liikuma olen mõelnud, et kui 100 e siis ei hakka nendega jändama kuna ehk veel vaja esindusse minna: d kuna pärnu väike koht.
aga kentgile: palju sul maksma läks muidu see löbu. armatuur pidi korraks heledaks muutuma ja siis vajub kotti ära.

Ma ise maksin midagi üle 30 kohaliku.
Minu oma ei teinud üldse midagi kui süüde sisse panna, ise veendusin.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 srs marekktt83 0 50 27-03-2024, 10:11 PM
Viimane postitus: marekktt83
  W212 airmaticu probleem Henrit 3 327 06-01-2024, 01:45 AM
Viimane postitus: hannest
  W211 hen1 1 245 16-12-2023, 12:48 AM
Viimane postitus: margojmi
  W211 Lisasoojendi/webasto/aux. heater difred 4 241 22-11-2023, 10:49 PM
Viimane postitus: jsv
  W211 hen1 1 308 30-10-2023, 06:27 PM
Viimane postitus: hen1
  Mercedes W211 2004 hen1 1 271 27-10-2023, 09:44 PM
Viimane postitus: hen1
  W211 aku saab tühjaks gert212 2 385 26-09-2023, 09:37 PM
Viimane postitus: Manifesto
  Mercedes e500 w211 hen1 12 652 24-08-2023, 11:18 AM
Viimane postitus: hen1
  W211 raadio jaapani lainepikkusel Ahti123 0 239 13-08-2023, 07:35 PM
Viimane postitus: Ahti123
  w211 e270cdi universaal Kalviw211 3 265 31-07-2023, 06:34 PM
Viimane postitus: Kalviw211



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne