Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz E320CDI, 2004, S211 - Eero_S
#1
[Pilt: poQQVv.jpg]
[Pilt: Q1hX0D.jpg]
[Pilt: aRQ06q.jpg]
[Pilt: I65sCH.jpg]
[Pilt: AbcbHu.jpg]

Mootor nagu mulle ikka kohane 3,2l'ne R6 OM648.961 150kw/500nm
Käigukast 5'ne automaat  722.626
Tagavedu
02/2004

Mingisugune varustuselist

185U - MELANITE BLACK - METALLIC
202B - OWNERS MANUAL AND SERVICE RECORD - GERMAN
213 - SPEED-SENSITIVE POWER STEERING/VARIO STEERING
220 - PARKTRONIC SYSTEM (PTS)
226L - MUNICH BRANCH
228 - AUXILIARY HEATER
242 - FRONT SEAT RH ELECTRIC ADJUSTABLE WITH MEMORY
249 - INSIDE AND OUTSIDE MIRROR AUTOMATIC DIMMING
250B - MOBILO LIFE/EUROPE SERVICE PACKAGE
260 - TYPE DESTINATION ON TRUNK LID - ELIMINATION
260B - AIRBAGLABEL - GERMAN/ENGLISH
275 - MEMORY PACKAGE (DRIVER SEAT, STRG. COL., MIRROR)
280 - LEATHER STEERING WHEEL AND LEATHER GEAR SHIFT KNOB
287 - THROUGH-LOADING FEATURE
2XXL - FEDERAL REPUBLIC OF GERMANY
354 - ANTENNA FOR TELEPHONE D/E-NET
380 - COMPLETE CELL PHONE PREINSTALLATION
401 - FRONT SEAT CLIMATE CONTROL
404 - MULTI-CONTOUR SEAT, FRONT LEFT
405 - MULTI-CONTOUR SEAT, FRONT RIGHT
414 - ELECTRIC TILT/SLIDE SUNROOF IN GLASS VERSION
423 - 5-SPEED AUTOMATIC TRANSMISSION
486 - SPORTS SUSPENSION
500 - OUTSIDE REAR VIEW MIRROR LH AND RH FOLDING
527 - COMAND DVD APS WITH NAVIGATION
543 - SUN VISOR WITH MAKE-UP MIRROR L. AND R., BE-
550 - TRAILER COUPLING
581 - AUTOMATIC CLIMATE CONTROL
600 - HEADLAMPS - CLEANING EQUIPMENT
615 - BI-XENON HEADLICHT W.ACTVIE CURVELIGHT RIGHT-DRIVE
633 - LA 17" 5 SPOKE DESIGN WITH WIDE TIRES
673 - HIGH-CAPACITY BATTERY
804 - YEAR OF MODIFICATION
810 - SOUND SYSTEM
819 - CD CHANGER
830A - AMARETTA/LEATHER/NAPPA/SEMI-ANILINE
831A - AMARETTA/LEATHER/NAPPA/SEMI-ANILINE - BLACK/ANTH.
875 - HEATED SCREEN WASH SYSTEM
890 - AUTOMATIC REAR-END DOOR
910 - DYNAMO WITH HIGHER CAPACITY (FFO)
915 - FUEL TANK WITH LARGER CAPACITY
954 - EQUIPMENT PACKAGE FOR AVANTGARDE VEHICLES
988 - VEH. TIT. OF OWN. & COC DOC. + MODEL PLATE (MACH.)
M002 - ENGINES WITH EXH.TURBOCHARGER WITH INTERCOOLER
M32 - CAPACITY 3,2 LITER
M648 - R6-DIESEL ENGINE OM648
U15 - 2ND CARGO AREA W/ COMPART. UNDER MAIN FLOOR PANEL
U16 - STOWAGE TANK BEHIND REAR SEAT BACKREST
185U - MELANITE BLACK - METALLIC
831A - AMARETTA/LEATHER/NAPPA/SEMI-ANILINE - BLACK/ANTH.
M648 - R6-DIESEL ENGINE OM648

Kui kusagilt on inglise keelset/eesti keelset manuali 211'nele pakkuda, siis oleksin huvitatud, kaasas olev raamat on Saksa keelne, millest ma midagi aru ei saa.

Praegu vigadest:
Parempoolne peeglisuund annab aegajalt errorit. < seotud peegliklaasi asendiga, alati, kui peegliklaas ennast alla keerab hakkab errorit andma, kui klaas üles keerata kaob ära.
Pagasiluuk ei ime ennast lõpuni kinni. < Kuidas kunagi, mõnikord imeb, mõnikord mitte.

Parandatud vead:
Pagasiluuk ei avane lõpuni, lõpu peab ise tõukama. < Omanik idioot ei oska autot kasutada, kompuutrist olin limiteri peale pannud.
Gaasipedaal alt murdunud ja hakkas eile andma asendi errorit, tänu sellele põleb mootorituli. < Gaasipedaal vahetatud, mured murtud. Smile
SBC's on viga sees, SBC pump < Madara tänava lukuabi lükkas service aega edasi, veateade kadunud. Kas ta nüüd kõige õigem lahendus on, aga mõneks ajaks ajab asja ära.
Konks ei tule tagumiku alt välja. < Oli kinni paakunud, määritud ja toimib.

7.01 läheb Hort Autosse, service B'sse, samas vahetatakse ära ka gaasipedaal. Smile

Hetkeks kõik, miskit muutub kirjutan jälle. Smile
Vasta
#2
Pagasiluugi lõpuni avanemise kohapealt on tore, kui kasutaja ise debiilik on. Big Grin

Ehk siis mul oli kompuutrist pandud luugi avanemise limiter peale....

Tauno käest sain ka 2015/2016 navi plaadi, seega navi ka uuendatud. Smile
Vasta
#3
5'ndal, käisin pesemas ja natuke lumes hullamas. Smile
[Pilt: E660bg.jpg]
[Pilt: NmOy2P.jpg]
[Pilt: Vskibd.jpg]
[Pilt: cHELMC.jpg]
Eile käidud Hort Autos, tehtud Service B ja vahetatud gaasipedaal. Arve kokku 351,95.

Eile sai lasta pandud toonklaas. Kuut 5%, tagumised uksed 15% ja esimesed uksed 70% läbipaistvusega.
[Pilt: CekiSh.jpg]
Õues, aga nii külm, et ma ei viitsi välja paremaid pilte tegema minna. Big Grin
Vasta
#4
Käisin täna Madara tänaval lukuabis, SBC viga kaotati ära service edasilükkamisega, kõige õigem lahendus ta nüüd pole, aga mõneks ajaks ajab asja ära.
Vasta
#5
Ma loodan, et Eero ei pahanda. Rolleyes
[Pilt: IMG_0147_1080x720.jpg]
Vasta
#6
Ilus vaadata,ilusat autot.
Edu
Vasta
#7
Eile Harjumaa-Läänemaa piiril Keila-Haapsalu maanteel(Vana-Haapsalu mnt) läbi elatud selline kogemus, kus sahk keeras kurvi taga ristmikul otsa ringi ning oli risti keset teed. Suutsin talle otsasõitu vältida piirde ja tema tagant läbi lipsamisega, kuid teelt välja sõit oli vältimatu. Kiirus oli lubatu piires, sahajuht tõmbas mind ka sealt kohe välja ning tunnistas isegi, et see on nõme koht, aga kuna nende ala saab läbi, siis ei tohi nad ka kaugemale sõita. Auto vigastusteks siiani silmaga nähtavalt katkine kundepoolne esilogar.

[Pilt: X35JAc.jpg]
[Pilt: maoSOG.jpg]
[Pilt: ZKJxFd.jpg]


Sellega seoses, kuna sellel autol puudub mingil põhjusel või ei ole ma üles leidnud, kus asub tal pukseerimiskonks(rääkimata tööriistadest, ohukolmnurk on õiges kohas), siis võib teha mulle vastavasisulisi pakkumisi(tööriistad, pukseerimiskonks).
Vasta
#8
Ja külastasin täna jälle Hort Autot.

Toimima pandi konks, tehti eelmise postituse õnnetuse vigade ülevaatus, kahjustusena jäi kirja puruks logar, vahetati ära luugipealt parempoolse tule pesa ja paigaldati porilapakad.

Kulu: 216€
Vasta
#9
Vahepeal juhtunust niipalju, et logar sai vahetatud ja kolisema hakkas esisild. Kahel alumisel õõtsal on šarniiri kattekumm katki, Hort Auto väitel on veel kolmanda õõtsa šarniir lõtkuga ja stabikakondid korras, üv punktis aga stabikakont lõtkub ja õõts korras, mine võta nüüd kinni.
Tänane päev tõi välja, aga hoopis tõsisema pärli, kõrvalistuja poolne esimene rattalaager lendas pilbasteks, ei mingit hoiatust, ei mingit lõtku. Kuna ma ise olen tööl, siis jääb auto kuni Aprillini seisma, millal ma ise koju jõuan ja temaga tegelema hakkan.
Vasta
#10
Laagrite hoiatuseta ikaldumine näikse olema uute hästipolsterdatud autode viga. Kas võttis palju kaasa?
Vasta
#11
ülevaatuse kontrolle w211, w203, w220 ja edasi mudelite puhul, pole mõtet tõsiselt võtta. Olen mitme kliendi käest pragada saanud, et ülevaatuselt tulnud sõiduk, aga pool esisilda vajab vahetust. Peale visuaalset selgitust, jutt muutus.
Vasta
#12
Kui palju kaasa võttis, ei tea, ma ise olen Itaalias hetkel. Välisel vaatlusel on auto nagu auto ikka, lihtsalt sõites pidavat koledat häält tegema ja kergelt kiskuma.

Üv kontrolli kohapealt, kui ÜV punktis olen koos ülevaatajaga auto all ja silmaga näen, et kont lõtkub, kuidas kurat ta nädal hiljem enam remondikohas ei lõtku? Õõtsa lõtkust saan veel aru, et ei paista alati ÜV punktis välja.

Olen ise õppinud lukksepaks ja tean, kuidas neid asju kontrollida saab, lihtsalt endal ei ole selleks võimalusi.
Vasta
#13
Eks sa ise tead ka, mis seal see põhjus on. 2-postil on vaja vähe teisiti läheneda, kui kanalil
Vasta
#14
Ma usun et Hort Auto näol on tegemist ettevõttega kes ei koosta niisama arveid ning hakata jahuma mingist kogemusest ja nähtust on veidi naeruväärne, seda enam et tulemus on nüüd näha. Isegi mina tean nii palju, et kanali peal, kus kõik detailid on pinge all pole sama mis posti peal kui rattad asjad on õhus.

Neela ego ja enesekindlus alla ning ära õpeta isa n*kkuma ehk siis ära õpeta meestele töö tegemist, usalda inimesi kes Su auto kallal tööd teevad, säästad oma närve ja ei pea tegema postitusti, et pill lendas laiali sellepärast, et ei uskunud töömehi tuginedes oma kogemusele.

Saan aru kui tegemist oleks mingi nurgataguse ettevõttega, aga lähed kohta kes jagavad biiti ja asja.
www.kirilldremljuga.eu - autofotograafia; autode pildistamine; müügipildid.
Vasta
#15
(20-02-2016, 02:21 PM)Kirill.D Kirjutas: Ma usun et Hort Auto näol on tegemist ettevõttega kes ei koosta niisama arveid ning hakata jahuma mingist kogemusest ja nähtust on veidi naeruväärne, seda enam et tulemus on nüüd näha. Isegi mina tean nii palju, et kanali peal, kus kõik detailid on pinge all pole sama mis posti peal kui rattad asjad on õhus.

Neela ego ja enesekindlus alla ning ära õpeta isa n*kkuma ehk siis ära õpeta meestele töö tegemist, usalda inimesi kes Su auto kallal tööd teevad, säästad oma närve ja ei pea tegema postitusti, et pill lendas laiali sellepärast, et ei uskunud töömehi tuginedes oma kogemusele.

Saan aru kui tegemist oleks mingi nurgataguse ettevõttega, aga lähed kohta kes jagavad biiti ja asja.

Kas sa üldse lugesid eelmisi postitusi või sirvisid kiirelt üle ja tulistasid praegu suvalt? Loe palun eelmised postitused mõttega läbi ja saad aru, et su postitus on täiesti alusetu ja teemast mööda.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#16
Täitsa lugesin ja minu jutu point oli see, et kui usaldusväärne töökoda ütles mis on viga, siis mida seal jaurata "oma kogemustest", lahkarvamustest ja muust jamast, vahetanud asjad ära ja ma olen enam kui kindel, et probleem oleks lahendatud. Minu jutt käis esisilla kolina ja sellega seonduva saaga kohta.
www.kirilldremljuga.eu - autofotograafia; autode pildistamine; müügipildid.
Vasta
#17
(20-02-2016, 08:42 PM)Kirill.D Kirjutas: Täitsa lugesin ja minu jutu point oli see, et kui usaldusväärne töökoda ütles mis on viga, siis mida seal jaurata "oma kogemustest", lahkarvamustest ja muust jamast, vahetanud asjad ära ja ma olen enam kui kindel, et probleem oleks lahendatud. Minu jutt käis esisilla kolina ja sellega seonduva saaga kohta.
Minul on Hort Autoga küll pigem negatiivsed kogemused. Sinu suhtumisega võid pool autot põhjuseta mõnes töökojas uueks ehitada. Aga eks selliste pealt töökojad elavadki.
Vasta
#18
(20-02-2016, 08:42 PM)Kirill.D Kirjutas: Täitsa lugesin ja minu jutu point oli see, et kui usaldusväärne töökoda ütles mis on viga, siis mida seal jaurata "oma kogemustest", lahkarvamustest ja muust jamast, vahetanud asjad ära ja ma olen enam kui kindel, et probleem oleks lahendatud. Minu jutt käis esisilla kolina ja sellega seonduva saaga kohta.

Järelikult kehvasti lugesid. "Pill lendas laiali" (sinu enda sõnad) kulunud rattalaagri purunemisega, mida ei tuvastanud ei ülevaatus ega Hort Auto, nii et kohe kuidagi polex probleem lahendatud olnud.

Mis puutub erinevatesse diagnoosidesse eri töökodades, siis üxki töökoda pole perfektne ja kõigil on halvemaid ja paremaid päevi, isegi Hort Autol, Lesvenil ja Silberautol. Mis tähendab, et kinnisilmi ei tasu kedagi usaldada, aga eelistada tasub siiski margipõhiseid spetsialiste üldistele remondikohtadele (kui seal just väga usaldusväärset tuttavat tööl pole).
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#19
Mõned Karli tehtud pildid veel.
[Pilt: U5wqXM.jpg]
[Pilt: 5cbxS1.jpg]
[Pilt: dCFpRZ.jpg]
[Pilt: tT9zdg.jpg]
Vasta
#20
Homme hommikul läheb siis nii sõiduks remonti. Smile Aprilli lõpus, aga vastupidi, siis Kiltsile kiirendusele. Big Grin
[Pilt: lHXv0L.jpg]
[Pilt: tdzgAV.jpg]

EDIT: Rattalaagri purunemisega kahjudeks siis ka käändmik. Treilalt maha ajades kukkus üks peale-/mahasõidu tee maha ja esimene stange jäi tänu sellele treila nurga taha kinni, tõmbas selle ka kinnitustest lahti.
124'l lõhkusin ära haagisepistiku, miskise pin'i tõmbas lahti, kuid millise ei tea, pargid/suunad/pidurid on olemas.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 37 2,572 12-03-2024, 08:23 PM
Viimane postitus: Helari
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,781 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 3 344 18-02-2024, 11:24 AM
Viimane postitus: Marksus
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,302 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  MB W463 G55 AMG 2004 "GODZILLA" secman 150 61,381 30-12-2023, 09:40 PM
Viimane postitus: secman
  MB SL55 AMG 2004 secman 34 18,195 22-12-2023, 09:09 PM
Viimane postitus: secman
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 32,955 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 32 11,039 26-11-2023, 12:09 AM
Viimane postitus: laisad
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,689 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 53 6,201 20-10-2023, 12:31 AM
Viimane postitus: siimruz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne