Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB CLK 200 Cabrio Primo
#21
Kust istmed pärinevad,kui saladus pole?
Vasta
#22
Istmed peaxid olema Inglise firma Bad Boy Classics tootevalikust:

http://www.bbclassics.co.uk/

Istmed tunduvad ülevalt üsna laiad olema. See istme mudel vist mu W201 ära ei mahu, aga neil oli õnnex ka teisi mudeleid valikus. Suve poole uurin kindlasti lähemalt seda asja ja tulen võib-olla su istmeid üle mõõtma, et selgust saada, kas mahuvad W201-te või mitte.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#23
[Pilt: eprhbc.jpg]
[Pilt: 2v9qb9e.jpg]
[Pilt: 1zt285.jpg]
Vasta
#24
Sain kokku inimesega, kellel on pildimasinaks midagi paremat, kui kartul ja kes oskab sellega ka osavalt ringi käia.
[Pilt: 288ozsj.jpg]
[Pilt: nmf7lj.jpg]
[Pilt: 24uxi6v.jpg]
[Pilt: 2vahyqc.jpg]
[Pilt: 14vjy1z.jpg]
[Pilt: vffrk3.jpg]
Jube ports pilte sai aga mis teha..kõik meeldivad ja isegi hoidsin ennast tagasi. Suurimad tänud piltide autorile Karl Kirsile...järgmise korrani. 8-) Big Grin

Lisaks ostsin ära ka JOM coilid, et sõitu veidi mugavamaks saada ja kõrgus paika timmida.
Vasta
#25
Väga kena töö! Au ja kiitus omanikule! Eusa_clap
Tugevalt üle keskmise ikka Icon_razz
Veljed on väga lahedad minumeelest, sellised erilised ja pole enne näinud.
Pole midagi öelda, väga kiire progress ikka sul. Nii võib ju ruttu tüdineda, sellega peab ettevaatlik olema Icon_razz
Sinul paistab siis suvi äge tulema, palju edu! Eusa_drool
Vasta
#26
(28-03-2016, 11:22 PM)PRIM0 Kirjutas: ...
[Pilt: vffrk3.jpg]
...

Sa olen näinud nii palju vaeva ja matnud säärase papi oma autosse, ning ei suuda isegi udutulesid paika reguleerida? Palun, tee seda enne, kui mõni kiilanev pensionieelik neid heebliga säädima tuleb...

Kas selle autoga sõita ka kannatab? Või ainult aeglaselt veereda, vältides kõiki ebatasasusi...Confused

Vasta
#27
(29-03-2016, 09:35 AM)v6sa Kirjutas:
(28-03-2016, 11:22 PM)PRIM0 Kirjutas: ...
[Pilt: vffrk3.jpg]
...

Sa olen näinud nii palju vaeva ja matnud säärase papi oma autosse, ning ei suuda isegi udutulesid paika reguleerida? Palun, tee seda enne, kui mõni kiilanev pensionieelik neid heebliga säädima tuleb...

Kas selle autoga sõita ka kannatab? Või ainult aeglaselt veereda, vältides kõiki ebatasasusi...Confused

Pole nüüd päris kindel, aga ma arvan, et selle pildidpeal on pikema poolne säriaeg see mis tekitab teis selliseid tundeid Hr V6sa...
Vasta
#28
(29-03-2016, 09:43 AM)fubuq Kirjutas: ...
Pole nüüd päris kindel, aga ma arvan, et selle pildidpeal on pikema poolne säriaeg see mis tekitab teis selliseid tundeid Hr V6sa...

Võimalik. Paraku näeb ka silm "pika säriajaga"... Võimalik, et tegelikkuses on parem. Elu näitab paraku muud: pildi peal on asjad alati paremad, kui tegelikult kohale jõudes avanev piltCrybaby

Kusjuures pildid ON headNod Kas galerii kusagil täies mahus ka nähtaval on?

Kas veljeserva rehviküljest üle ulatumine oli eesmärk või "tööõnnetus"?

Katsuge üle saada, et mõni julgeb tühja kaasakiitmise asemel ka oma arvamust avaldada.Eusa_angel

Seda enam, et praeguse vingumise põhjuse saab kahe kruvipöördega kõrvaldatud nende kasutute tulede juures Ninja
Vasta
#29
Kostruktiivne kriitika on alati hea. Aga eesmised udukad on tegelikult paigas ja vb isegi madalamale suunatud, kui peaks. Rehvid on kõik väga täpselt paigas ja pika mõtlemise ja kaalumise tulem. Selle kohapealt ma veidi Retard ilmselt. Kogu auto saab lähiajal klotsiga siledaks lihvitud ja poleeritud. Sõita on selle autoga momendil üsna ebamugav kuna vedrustus ei anna palju liikuma. Uued coilod on tulemas ja siis lasen madalamaks ka. Varsti hakkan uut esistanget ka tegema, sest praegune on veits pehme. Siis tulevad uued udukad ka. Rolleyes
Vasta
#30
(29-03-2016, 09:35 AM)v6sa Kirjutas: Kas selle autoga sõita ka kannatab? Või ainult aeglaselt veereda, vältides kõiki ebatasasusi...Confused
Ma ei saa aru kuidas igas teemas sa täpselt seda sama küsimust viitsid küsida? Miks ei peaks saama? See, et 205/55/16 originaalmõõdust madalama rehvi ja suurema diameetriga velje paned ei tee autot sõidukõlbmatuks, samuti ei tee ka madaldus sidukõlbmatuks. Ja isegi tehasemõõtudes rehvidega aukudest läbi sõita on minu meelest lollus, miks autot meelega lõhkuda?
Vasta
#31
(29-03-2016, 10:46 AM)JorgenP Kirjutas:
(29-03-2016, 09:35 AM)v6sa Kirjutas: Kas selle autoga sõita ka kannatab? Või ainult aeglaselt veereda, vältides kõiki ebatasasusi...Confused

Ma ei saa aru kuidas igas teemas sa täpselt seda sama küsimust viitsid küsida? Miks ei peaks saama? See, et 205/55/16 originaalmõõdust madalama rehvi ja suurema diameetriga velje paned ei tee autot sõidukõlbmatuks, samuti ei tee ka madaldus sidukõlbmatuks. Ja isegi tehasemõõtudes rehvidega aukudest läbi sõita on minu meelest lollus, miks autot meelega lõhkuda?

A miks minu mõttetu küsimus Sul sae käima tõmbab? Käib kuidagi neeru pihta, et ma ei kiida heaks auto muutmist liikumisvahendist liikluse takistamise vahendiks? Tundub kuidagi kohatu, et ma julgen seda öelda avalikus foorumis oma nime ja näo tagant, selmet oma autos tatti pritsida?

Kui meie "lamavad politseinikud" oleks tehtud mõttega, siis saaks ka kliirensi ja vedrustuseta autoga neist üle. Kes Taanis on sõitnud, see teab. Aga meil tehakse "materjali- ja ruumikasutuse optimeerimiseks" kõik künnised säärased, et isegi minu ettenähtust kitsama ja kõrgema profiiliga rehvide ja Elegance vedrustusega autoga kipub 40 olema see kiirus, millega neid võtta kannatab. Püksirihma ja 34-millimeetrise vedrustuse käiguga ma isegi ei kujuta ette, kui aeglaselt neid tuleb ületada, et mitte esistanget maha sõita või põhjaalust ära kraapida... Senine kogemus põhjaosariikidest ütleb, et säärased madala kusemisega liikuritele tuleb takistuse ületamiseks aega anda. Tihti suisa sedapalju, et tekitab ebamugavust.

Samas ilu nõuab ohvreid ja kui omanik ise rahul on, siis on kõik hästi ja ülejäänutel pole tõesti seni midagi öelda, kuniks kedagi ei kahjustata. Udutuled võivad nii eredad tunduda ka auto kaldoleku või lihtsa optilise pette tõttu. Mina küsisin, omanik vastas. LihtneEusa_angel

Üritan siiski mõista ja austada õrnade kujunevate hingede tundlikkust eestlase jaoks üliolulisel auto teemal ja siitpeale mitte võtta tuuningteemades jutuks asju, mis ei ole tehnilist laadi.Eusa_angel
Vasta
#32
Ärme nüüd hakka siin saagima ja jäägem härrasmeesteks. Nod Päris venima selle autoga ei pea ja igat auku ka ei karda aga eks veidi ettevaatlikumalt tuleb sõita ikka, kui "tavalise" autoga.
Vasta
#33
(29-03-2016, 11:38 AM)v6sa Kirjutas:
(29-03-2016, 10:46 AM)JorgenP Kirjutas:
(29-03-2016, 09:35 AM)v6sa Kirjutas: Kas selle autoga sõita ka kannatab? Või ainult aeglaselt veereda, vältides kõiki ebatasasusi...Confused

Ma ei saa aru kuidas igas teemas sa täpselt seda sama küsimust viitsid küsida? Miks ei peaks saama? See, et 205/55/16 originaalmõõdust madalama rehvi ja suurema diameetriga velje paned ei tee autot sõidukõlbmatuks, samuti ei tee ka madaldus sidukõlbmatuks. Ja isegi tehasemõõtudes rehvidega aukudest läbi sõita on minu meelest lollus, miks autot meelega lõhkuda?

A miks minu mõttetu küsimus Sul sae käima tõmbab? Käib kuidagi neeru pihta, et ma ei kiida heaks auto muutmist liikumisvahendist liikluse takistamise vahendiks? Tundub kuidagi kohatu, et ma julgen seda öelda avalikus foorumis oma nime ja näo tagant, selmet autos tatti pritsida?

Kui meie "lamavad politseinikud" oleks tehtud mõttega, siis saaks ka kliirensi ja vedrustuseta autoga neist üle. Aga meil tehakse "materjali- ja ruumikasutuse optimeerimiseks" kõik künnised säärased, et isegi minu ettenähtust kitsama ja kõrgema profiiliga rehvide ja Elegance vedrustusega autoga kipub 40 olema see kiirus, millega neid võtta kannatab. Püksirihma ja 34-millimeetrise vedrustuse käiguga ma isegi ei kujuta ette, kui aeglaselt neid tuleb ületada, et mitte esistanget maha sõita või põhjaalust ära kraapida... Senine kogemus põhjaosariikidest ütleb, et säärased madala kusemisega liikuritele tuleb takistuse ületamiseks aega anda. Tihti suisa sedapalju, et tekitab ebamugavust.

Samas ilu nõuab ohvreid ja kui omanik ise rahul on, siis on kõik hästi ja ülejäänutel pole tõesti seni midagi öelda, kuniks kedagi ei kahjustata. Udutuled võivad nii eredad tunduda ka auto kaldoleku või lihtsa optilise pette tõttu. Mina küsisin, omanik vastas. LihtneEusa_angel

Üritan siiski mõista ja austada õrnade kujunevate hingede tundlikkust eestlase jaoks üliolulisel auto teemal ja siitpeale mitte võtta tuuningteemades jutuks asju, mis ei ole tehnilist laadi.Eusa_angel
Ei, aga kui igas teemas kus kellelgi soov panna suuremad veljed või madal rehv näen tihti sinu poste teemal et nii pole õige. Kuikpguaeg seda teemast teemasse mainida, siis jääb selline mulje. Saan aru et maitsed on erinevad, aga korduvalt korrutada et nii pole õige on ka vale. Ilmselgelt on see kes need muudatused sisse viib sellega kursis, et kannatab rohkem veermik ja peab tähelepanelikult sõitma. Minu teada on lamavad politseinikud pandud eesmärgiga liiklust rahustada ja isegi tavakõrgusel oleva autoga millel õiged rattad all ei ole mina nõus nendest kiiresti üle sõitma - miks lõhkuda asjatult autot? 34mm kliirensiga autosid on ikka siin Eestimaal väga vähe, pole mõtet ka äärmustesse laskuda. Siiani pole oma 190ega kellelegi ette jäänud ja saab kõik sõidud sõidetud.
Maitsed ja nägemused on erinevad, aga enda arvamust faktina üritada selgitada on vale.

Vasta
#34
(29-03-2016, 12:49 PM)PRIM0 Kirjutas: ...
Päris venima selle autoga ei pea ja igat auku ka ei karda aga eks veidi ettevaatlikumalt tuleb sõita ikka, kui "tavalise" autoga.

Palju kliirensiks on?
Mis on madalaim punkt?

Mis amort (tootja/mudel) all on?
Vasta
#35
Hetkel all Bilsteini amort ja weitec madaldusvedrud. Peaks olema 60 60 madaldus. Lamavatest läheb väga ilusti üle aga madalaima punkti jään hetkel võlgu. Aprilli alguseks saan kätte JOM Blueline mis peaks 70 ja veidi rohkem madaldama. Unibrow
Vasta
#36
Väga kena!
Vasta
#37
(29-03-2016, 02:37 PM)PRIM0 Kirjutas: Hetkel all Bilsteini amort ja weitec madaldusvedrud. Peaks olema 60 60 madaldus. ...

Seega kliirens alla 10 cm... Mis esimesena maha hakkab? Summuti keskmine pütt?
Vasta
#38
Küljekarbid kõige madalamad. Siis vast pütt tõesti. Confused
Vasta
#39
Õhkvedrustuse peale pole mõelnud? Nii saax pildistamise ajax ja parklas auto vastu maad lasta ning sõidu ajal mugavale kõrgusele sättida. Tuuning õhkvedrustuse hinnad ja sõiduomadused peax tänasex päevax juba üsna head olema.

Minule isiklikult tundub see rehv nende velgede peal liiga õhuke ja veljed domineerivad liialt ega ole rehvide ja autoga harmoonias. Veidi kõrgema profiiliga rehviga tekix minu silmis visuaalselt täiuslikum kooslus ja iga detail olex omal kohal ja ei karjux teistest üle.

Muidu hea töö ja kaunis tulemus.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#40
Asjalood hetkel sellised et panin alla JOM coilid ja lasin nii madalaks, kui saab. Sõidumugavus on päris hea aga instllimine oli juba tripper. Nüüdseks all ja väga rahul. Viisin auto Premiumperformace firmasse ja seal vaadatakse kogu veermik üle ja tehakse korda, mis vaja. Vahepeal ilmned väike jama ka...nimelt tanksin paagi pilgeni täis ja nüüd on kusagilt mingi leke tekkinud ja paak bensust niiske eestpoolt. Confused
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 200, 1978, W123 - fittipaldi fittipaldi 27 12,343 27-12-2023, 10:36 PM
Viimane postitus: fittipaldi
  MB 200, 1982, W123 -Arkadi.T Arkadi.T 65 13,268 03-11-2021, 04:42 PM
Viimane postitus: Arkadi.T
  W110 200 Diesel ''Heckflosse'' - OnkelMats OnkelMats 17 13,351 01-11-2018, 07:30 PM
Viimane postitus: OnkelMats
  MB c208, CLK 230, 99a supercharger230 29 19,063 05-08-2018, 10:24 AM
Viimane postitus: supercharger230
  MB W123 200,1982 Verner Verner2 59 65,546 17-07-2017, 10:44 PM
Viimane postitus: Verner2
  Mercedes-Benz E 200 Classic, 1999, W210 - Uku Uku 0 2,960 09-04-2017, 01:04 PM
Viimane postitus: Uku
  MB CLS350 Primo PRIM0 22 15,326 01-02-2017, 02:21 PM
Viimane postitus: PRIM0
  Mercedes Benz c209 clk 270CDI 2003/12-Rando-värskemad pildid saadaval RCLK 25 24,499 09-09-2015, 07:02 PM
Viimane postitus: MelEst
  Mercedes-Benz CLK 230 Kompressor, 1999, w208 - OnkelMats OnkelMats 22 18,584 28-07-2014, 11:34 PM
Viimane postitus: OnkelMats
  MB CLK 200 kompressor w208 PRIMO PRIM0 7 6,296 11-06-2014, 07:58 PM
Viimane postitus: PRIM0



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne