Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veider heli vol. 1
#1
Pm. nagu endal ei leidu kohta, kuhu minna sisse ja sooja, et uurida, mis masinal viga. Nimelt hakkas üks päev mootorist tulema sellist toredat klõbinat, kolinat vms. heli, kirjeldamatu heli.
Hakkas pihta sõidu ajal, algul oli heli siis, kui sidur all ja käik see, liikudes kadus ära ning vähese aja pärast tuli ja ei lakanud. Tehes kiire peatuse, et jõuda selguseni, kust või mis võib teha nõnda, ajas see mootor mind segadusse, nimelt algul, veenudsin, et see veider hääl tuleb klapikambri kaane alt- teise või kolmanda püti juurest, mõtlesin ,et no tohoh, metalli klõbin nagu, kas tõesti et klapp või tõukur katki? hiljem hakkasin kuulama teiselt poolt õhufiltri karpi ja no siis nagu tuli kuskilt sealt see, nagu pritsungis või õhu sissevõtu ava juurest?
Ühesõnaga, ei suuda selguseni jõuda, mis kus ja plus probleem nr. 2- pole kohta kus selguseni jõuda!!
Mingit aimu kellelgi?
Vasta
#2
Sumps ei ole lahti? Kui kuhugi vastu vibreerib teeb usna rõwedat häält.
Kui aga kindel, et mootorist siis pakun ketti.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
ei sumps pole kindlasti, aga ketti pakkus üks tegelane isegi...
kuid ma ei hakanud talle vastu ajama, kuna tema amet on vastav.
aga ise kipun arvama, et kett see kaa pole, sest kui korgi maha võtan, ei suurene see heli...hm, vot see oli nüüd hea tähelepanek!?
Vasta
#4
Uudishimu tapab- ja just nimelt starteri, mille sidur oli ära surnud ja peale käivitumist jäia ta lihtsalt sinna ringi käima ja suri täielikult täna päeval. Sealt see veider heli ja jube kolin.
Nüüd ma paluks sellist teenet, et kellelgi on mulle äkki starter müüa( Mb 190e, 85.a., 2.0l, 90kw)??
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB c320 4-matic heli(mühin)gaasi vabastamisel ryaz 1 2,212 22-11-2016, 10:03 AM
Viimane postitus: juhani446
  Käigukastis võõras heli jan110 29 17,257 03-03-2006, 03:48 PM
Viimane postitus: jan110



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne