Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laur muud sõidukid
#1
Aasta tagasi kui autot otsisin siis ca 10 w211 mida katsumas käisin olid kas liiast mu rahakotile või täielikud raiped. Nii saigi ostetud igapäeva sõitudeks järjekordne volks. Ehk siis kui saan omale w212 lubada olen mb roolis tagasi.

Auto on muidu lihtsalt sõidetav, enamuse asju teeb ise, käigu vahetus nagu mõte, klaase pühib ja aknaid sulgeb ise, kui taevast vett sajab. Kütust kulutab suvel pika otsa peale 4,5 talvel liitri rohkem.
Puldist webasto, käed vaba sisteem ja lugude kuulamine üle sinihamba.

[Pilt: 1.jpg]

[Pilt: 2.jpg]

[Pilt: passat1.jpg]

[Pilt: rool.jpg]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#2
Vähemalt oled lisasid ka saanud autoga kaasa. Ükspäev sõitsin ühe paar aastat vana passatiga, manuaal ja ei ühtegi lisa peale rooli. Auto oli igav, aga krt sõita oli ikka väga hea, isegi manuaalkastiga. Siuke kerge ja pehme ja ei mürista ka hullusti. Mercedes-Benz effekti muidugi ei ole, aga igapäevaseks autoks oleks väga hea.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Üks hommik, mite kaua aega tagasi kohvi rüübates ja üht müügiportaali sirvides jäi silma säärane ratas 2007a. Honda CBR1100XX Super Blackbird.
Tund aega mõtlemist, ja otsustatud. Raha ülekantud ja nädala pärast käes.

Ratas on tore, eelmine omanik on sinna lisanud scottoileri, käepideme soojendused ja xenon tuled.
Kuigi üks mees siin arvas, et ZX-9R jääb viimaseks plastikrattaks ja järgmine on..näiteks Yamaha V-MAX kuid elu on ennegi tõestanud, et asjad ei lähe teps mitte nii nagu sa arvad.
Ja ma ei tea miks minuga nii juhtub aga mul juba kolmas ratas enne lumetulekut Sad

Kuluosad on muidugi toreda hinnaga, küünlad näiteks 32.- € tükk

Müügikuulutuse pildid:

[Pilt: image001.jpg]

[Pilt: image008.jpg]

[Pilt: image010.jpg]

[Pilt: image009.jpg]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  inc13 muud sõidukid inc13 11 16,315 22-04-2020, 09:04 PM
Viimane postitus: inc13



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne