Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Midagi huvitavat on müüki tulnud...
#1
Brick 
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Külastasin auto24 ning nagu tavaks on saanud,vaatan alati mersusid,mis valmistatud enne aastat 1985 ehk siis kõik mis vanem,kui W123. Silma hakkas see eksemplar,eriti see,et on minu omaga samal samal ajal registreeritud ning valget värvi - nagu koopia Smile
Loodetavasti kellelgi tekib huvi W116 vastu ning võib-olla võtab isegi selle auto endale projektiks :cool_rsvd:
Vasta
#2
Päris korralik tükk teine. Kroom paistab üsna korralik. Hind vast veidi tingitav ja õiglane projektika jaoks
Vasta
#3
Jaaajah,väliselt on enamvähem,ning sisugi on suht hästi hoitud.Oman nüüd seda valget isendit,kuid nüüd vaevab mind veikene probleem,nimelt varuosad+nende saadavus.Keretööde koha pealt oman ise pikaajalisi kogemusi+endal on olnud varem sarnaseid projekte(230ce 1983a/W123 230,1980 ja teine 1982+tiba uuem C klass),aga tehnilisem külg pole minu kõige tugevam pool.Arvatavasti vajab too isend,piduriketaste vahetust,kardaani ristid/puksid,tagadiffer jne.jne.
Vasta
#4
njaa... siinkohal oleks mul pakkuda kohe sellele isendile keskkonsooli puit näiteks Wink
ja veel kindlasti seal nipetnäpet Cool
Vasta
#5
Kalevi vana auto kui ei eksi Rolleyes
Vasta
#6
Truck Kirjutas:Kalevi vana auto kui ei eksi Rolleyes

Ei ole Kalevi auto :biggrin:
Kalevi auto õnnelik omanik olen nüüd mina,see on lihtsalt üks kloon(aasta,kuu,värv,võimsus,sisu on sama) :bigsmile:
Vahe seisneb selles,et sellel on peal konditsioneer,ees käetugi ning esitulede pesurid.
Mul neid kahjuks pole,eriti tunnen puudust käetoest,kuid mind on see-eest õnnistatud el. katuseluugiga. :biggrin:

Edu W116 omanikule,vaata,et ta eest hästi hoolt kannad !
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#7
käetugedest-
kas 123 omad lähevad?
siis juhi käetugi, kui istme küljes karkassis auk olemas?
Ma olen neid Tattarisool näinud, aga pole nagu mõtet siiapoole tuua, kui inimesed "mötlema" hakkavad.. mudugi ligi 1200 krooni vöib olla soolane.. aga ma olen täheldanud et kaua need seal ei püsi..
... arusaadav ka see et värv on üsna oluline, kas keegi viitsib neid üle katma hakata..
Ummamuudu ei viitsika kah endale miskit 3 lihtsalt niisama vedelema osta.
Vasta
#8
Virolainen Kirjutas:käetugedest-
kas 123 omad lähevad?
siis juhi käetugi, kui istme küljes karkassis auk olemas?
Ma olen neid Tattarisool näinud, aga pole nagu mõtet siiapoole tuua, kui inimesed "mötlema" hakkavad.. mudugi ligi 1200 krooni vöib olla soolane.. aga ma olen täheldanud et kaua need seal ei püsi..
... arusaadav ka see et värv on üsna oluline, kas keegi viitsib neid üle katma hakata..
Ummamuudu ei viitsika kah endale miskit 3 lihtsalt niisama vedelema osta.

Peaksid minema küll...kuid ma olen paras pedant ning ajan originaalsust taga...minu jaoks peab auto varustus minema kokku originaalsega.
Siis on ta tulevikus kõige väärtuslikum,tavainimese silmis muidugi mitte,kuid asjatundja jaoks alati ning see minu jaoks tähtis ongi,et ta 100 % originaal oleks.Siis samuti suuremad võimalused musti numbreid ARK-ist saada :hump:
Kuid suured tänud mainimise eest Wink
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w126 380se oskab keegi selle auto kohta midagi õelda?plussid miinused! taav19 0 1,628 06-01-2008, 02:32 PM
Viimane postitus: taav19
  Midagi huvitavat.. Rolz 5 3,234 13-11-2007, 11:57 PM
Viimane postitus: empee3
  On kellegi midagi öelda selle masina kohta? qrm 8 6,332 19-06-2007, 09:54 PM
Viimane postitus: Karl
  K: w140 üritab midagi öelda? milku 3 2,604 17-05-2007, 09:41 PM
Viimane postitus: milku
Tongue Ilus mootor müüki tulnud... Uku 0 1,858 12-02-2007, 11:04 PM
Viimane postitus: Uku
  Kas keegi teab sellest 126'st midagi? sm. pelle 7 4,219 08-02-2007, 12:49 PM
Viimane postitus: HotPapa
  W116 austajatele midagi korralikku... Rolz 0 1,887 19-01-2007, 01:53 PM
Viimane postitus: Rolz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne