Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naha värvimine
#1
Question 
Küsimus järgmine kuidas ja millega nahksisu värvida või kes teostab sellist tööd :help:

V.A smartservice
Lisan ,et vaja kogu sisu värvida mitte parandusi teha. Sinine ei sobi mitte :S
Vasta
#2
Proovi musta mattvärvi aerosooliga - jäb täitsa asjalik. Aga enne tee mingi proovilapi peal
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
www.smartservice.ee
Sama tehnoloogia alusel nagu tehas, ja VIN järgi saab tehase orig. nahatooni ka.
Käinud seal mitmeid kordi ja kõikvõimelike naha ja puhasteenustega ülimalt rahule jäänud.
Julgen isiklikult soovitada.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#4
Rolz Kirjutas:www.smartservice.ee
Sama tehnoloogia alusel nagu tehas, ja VIN järgi saab tehase orig. nahatooni ka.
Käinud seal mitmeid kordi ja kõikvõimelike naha ja puhasteenustega ülimalt rahule jäänud.
Julgen isiklikult soovitada.

Njah smartserviselt ootan juba pikemat aega 1938 aasta dkw naha taastamise pakkumist Confusedad:
Olen käinud seal kohapeal ja saanud head infot ja soovitusi naha hoolduse kohta :hump:
Vasta
#5
Indrek Kirjutas:Proovi musta mattvärvi aerosooliga - jäb täitsa asjalik. Aga enne tee mingi proovilapi peal

Tänud .


Teen proovi :hump:
Vasta
#6
kauplustes on muide müügil naha värvimiseks aerosool vinüül värv... ei ole veel ise jõudnud katsetada aga põhimõtteliselt peaks see asi täitsa töötama.
Vasta
#7
ma ei tea... ise ei kipuks eriti värvima, olen olnud musta käega, kui polster ise värvitud ja suvel kätt vastas hoidsin...
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#8
eks ta selline kahtlane on... samas nahk imab yksjagu aga vot ei tea kuidas see pealiskiht jääb ja kui tugev ta jääb.. tavaline must aerosool võib hakata tõesti määrima
Vasta
#9
Kalev Kirjutas:ma ei tea... ise ei kipuks eriti värvima, olen olnud musta käega, kui polster ise värvitud ja suvel kätt vastas hoidsin...

Sai kunagi üks rool ise nahaga kaetud ja siis ka värvitud aerosooliga . Käed tahtsid ikka peale igat sõitu pesta .
Vasta
#10
Aga mil moel tehases autode nahksisu värvitaxe, et hiljem määrima ei hakka? Äkki tehas kasutab teistsuguseid värve ning sel juhul, kus neid müüaxe?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#11
Werewolf Kirjutas:Aga mil moel tehases autode nahksisu värvitaxe, et hiljem määrima ei hakka? Äkki tehas kasutab teistsuguseid värve ning sel juhul, kus neid müüaxe?


http://www.smartservice.ee/index.php?PHP...app_id=125
Vasta
#12
No mina tegin katse.. Värvisin ära ühe tüki termatiini (burdoo punasest mustaks), oma selle varem räägitud "vinüül värviga"... Asi kuivas mingi 3 päeva, seniks oli aerosoolile omane hais kadunud ja asi näis kena.
Järgmiseks tõstsin asja aknalauale päikese kätte, seal ta sai seda päikest ikka kõvasti, võtsin siis ära ja vaatasin, nuusutasin, nühkisin... ei midagi, nagu päris!
Vasta
#13
mina arvan et naha värvimine las jääb spetsalistide hooleks aga kreemitada ja puhastada võib iga üks kui on vaid head ained mitte need bensiini jaama omad.
Vasta
#14
Lasin ka Smart servicel osaliselt istmenahkasid värvida. Ise jäin rahule.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#15
Indrek Kirjutas:Proovi musta mattvärvi aerosooliga - jäb täitsa asjalik. Aga enne tee mingi proovilapi peal

pärast istu vvalgete pükstega autosse ja olen täiesti kindel et see aerosool hõõrdub maha.
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#16
Usun, et poisid teevad head tööd, aga kuidagi kurb hakkas kui kuulsin hindu.

Viisin SECi sinna ja pika vestluse käigus jõudsime seisukohale, et juhisistet võiks värvida, üljäänusid puhastada/kreemitada... kui vana ütles, et töö hind on 6000.- siis pani mõtlema.

Endal ka käed p***est välja ei kasva, kui ise teha, peaks ikka odavamalt saama vist?

Seega küsiks, mis on sellised "Vahendid, mida bensujaamas ei müüda", aga mis tooksid ise vaeva nähes korraliku tulemuse? Äkki keegi teab nimetada mõningaid brände ja sealjuures, kust seda keemiat osta saab.


Tänud.
Vasta
#17
Ise küsin ise vastan UZI
Tundub, et seal Smartservice kodukal on midagi pakkuda küll.

Peab siis minema konsulteerima.
Vasta
#18
enamuses autopoodides ja bensukates on Motipi lett neil on olemas spetsiaalne vinüülivärv, asi kestab ja toimib
Vasta
#19
aare Kirjutas:enamuses autopoodides ja bensukates on Motipi lett neil on olemas spetsiaalne vinüülivärv, asi kestab ja toimib

ei tea kas alati peab mitu korda seletama ennem kui uskuma ja ise proovima hakatakse? :bash:
Vasta
#20
Seltsimehed, tean, et naha ja plastiku värvimisel segatakse professionaalide poolt värvi hulka plastifikaatorit, mis värvi elastseks jätab. Sellise tegevusega on kursis Tartus vähemalt üks ettevõte, kes muuhulgas ka kingatootjatele kingade kriimuparandusvärve müüb. Samuti on nad võimelised värvi segama vastavalt mõõdetud värvitoonile sinu poolt etteantava tüki järgi. Igati tasemel asi minu arvates!

Kui kedagi huvitab, siis võin ka kontaktid välja ajada, aga kuna peast ei tea ja hetkel ei viitsi uurida, siis siia kirja ei pane.

Parimate soovidega,
Tauno
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  K: Keretööd ja värvimine mbfriik 17 17,508 30-05-2013, 08:30 PM
Viimane postitus: mbfriik
  Velgedelt laki eemaldamine ja värvimine? Taavi358 16 23,861 13-04-2011, 12:52 PM
Viimane postitus: marek
  kroomiluvõre värvimine m2rkz 12 12,904 15-11-2010, 08:43 AM
Viimane postitus: kaspar
  Väljalaskekollektorite kroomimine/värvimine Blue Chip 13 9,729 22-04-2009, 10:17 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Stange ja kapoti värvimine laisad 0 3,175 01-02-2009, 08:29 PM
Viimane postitus: laisad
  plastikringi värvimine secman 2 3,355 03-12-2008, 11:56 AM
Viimane postitus: Rico
  Parkimisanduri värvimine pxrn 1 2,839 17-04-2008, 11:40 AM
Viimane postitus: R129
  seci värvimine ja keretööd pirrrrnikas 1 2,333 23-03-2008, 05:05 PM
Viimane postitus: Pets77
  custom paint ,aerograaf ja värvimine üldiselt airbrusha 0 2,638 08-12-2007, 06:53 PM
Viimane postitus: airbrusha
  Värvimine marko9bbb 31 19,609 23-11-2007, 09:52 PM
Viimane postitus: marko9bbb



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne