Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Economizer
#1
Tere.

Tahaks küsida mis mudelist pannakse economizer Mercedes-Benz sisse ?
Vasta
#2
126/123
80ndate algusest
Vasta
#3
Aga seda veel, et kui usaldusväärne ta on?
Turbo
Vasta
#4
sm. pelle Kirjutas:Aga seda veel, et kui usaldusväärne ta on?

üldse pole, midagi näitab, aga tõde pole sealt mõtet otsida
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
Mis vahet ühel osutil... niikuinii võtab kõik bensiini ära ju...
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#6
Kalev Kirjutas:Mis vahet ühel osutil... niikuinii võtab kõik bensiini ära ju...

Alati võtab aga teada oleks ikka hea ja nüüd siis teab, kui aiateibaid siis aiateibaid.
Turbo
Vasta
#7
jah, seda küll, aga liitreid ei näita ju anyway, niiet pole eriti vahet. Minumeelest. Nohh, samas, uuematel pole seda seal enam kah, niiet pole häirimas see, kui punases pidevalt Big Grin
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#8
Imelik tundus küll, siis kui sõitsid maantee peal 5 käiguga oli eco poole peal, kui sama kiirusega lükkasid 4 sisse siis oli nullis, kuigi pöörded kõrgemad, ma sain aru et kui tekib mingi koormus siis võtab rohkem küttet aga kui liigub vabalt ja jõudu on siis ei võtaBig Grin...vähemalt kui lugeda eco näidikult.
Vasta
#9
HotPapa Kirjutas:Imelik tundus küll, siis kui sõitsid maantee peal 5 käiguga oli eco poole peal, kui sama kiirusega lükkasid 4 sisse siis oli nullis, kuigi pöörded kõrgemad, ma sain aru et kui tekib mingi koormus siis võtab rohkem küttet aga kui liigub vabalt ja jõudu on siis ei võtaBig Grin...vähemalt kui lugeda eco näidikult.

Selle economaiseri järgi jah näiteks 90 peal neljas ökom kui viies, mingi 110 pealt vajub viiendaga esimesse veerandisse.
Turbo
Vasta
#10
Põhimõtteliselt peaks ta vaakumit näitama sisselaske kollektoris. Aga jah kütusekulu on sealt raske välja lugeda. Alates 90 vist enam ei tehtud sellega.
Vasta
#11
ma ei mõista selle economizeri mis näitab väljalase kollektori surve. Mul on Celica 92' peal selline jura olemas, ja kasu sellest ei ole. Vaid seda mis [/u]arvutab kütusekulu õhulugeja abiga. Ta oskab näidata kui palju benzu mootori aju otsustas põlema saata.

Selline asi on bmw e34, e32 sees olemas.
Vasta
#12
Ehh, ei näita väljalaskekollektori survet vaid sisselaskekollektori hõrendust hoopis. Ehk ideejärgi toimetab nagu õhukulumõõtja nipp, aga jah, pole nii täpne.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#13
ei hakka uut teemat tegema. Kas keegi on kokkupuutund reisiarvestiga?Nad üsna haruldased ja hetkel üks ce müügis sellise lisaga.
Vasta
#14
Näita mulle ka seda!
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#15
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#16
HotPapa Kirjutas:http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Ossaaa...
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#17
yep yepBig Grin
Vasta
#18
Kuldari kuues vist on säärane.
Ju ta muljetab, kui pinda käid Smile
Vasta
#19
...tahab sellist endale
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne