Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piltmõistatus
#1
Mõista-mõista mis auto on?

Tegelikult tuleks sellise asja eest piki piilumist anda ja auto Kuusakoskisse saata......rõve...:demond:

[Pilt: 7b6bcc79dce9.jpg]


[Pilt: f47dc0030777.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
Opel jääb ikka opeliks
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
mõmmidega veljed on puudu. :lol:
Vasta
#4
Eriti lahe kuidas esiratta ja esitiiva suhe on,teiselt pildilt hästi näha.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Ma eriti ei muretseks:tongue:. jama on siis kui keegi hakkab mersut oopeli plekkidega "ehtima"Confusedilly:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#6
Laur Kirjutas:Ma eriti ei muretseks:tongue:. jama on siis kui keegi hakkab mersut oopeli plekkidega "ehtima"Confusedilly:

Jah, eks me kõik ju pürgime järjest kõrgemale - nii ka autodega. Mõni opel ei saa kunagi kaugemale, kui opel, aga näed see hakkab looma, ehkki korra opel elulõpuni opel
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
minumeelest on see paremini välja kukkunud, kui paljud mersud, millest on tahetud 'uuemat mersut' teha.
esirataste asendiga tuleks jah midagi ette võtta. ja selle kapotipraoga.

lisa: võibolla tekib tunne sellest, et väga sarnased on calibra ja CL-i küljeklaasid ja tagumine piilar.
ja et sellest hoolimata pole püütud kohe CL-i tegema hakata, vaid veidi parajama suurusega doonor võetud (tulede proportsioonid).
Vasta
#8
jansa Kirjutas:minumeelest on see paremini välja kukkunud, kui paljud mersud, millest on tahetud 'uuemat mersut' teha.
esirataste asendiga tuleks jah midagi ette võtta. ja selle kapotipraoga.

Kas pidasid silmas neljale punnsilma nina ettetoppimist? See on ikka paras Confusedmash:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
Param wanabee Calibra kui õige CLK Kobra 11's :bigsmile:
Turbo
Vasta
#10
Kui normaalsed veljed alla panna annaks ka palju juurde . . .
Vasta
#11
Oleks see auto tehasest sellisena välja tulnud siis oleksid kõik kindlapeale rahule jäänud.Eksju.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#12
Lõoke Kirjutas:Oleks see auto tehasest  sellisena välja tulnud siis oleksid kõik kindlapeale rahule jäänud.Eksju.

No vaata veel natuke ja mõtle hästi järele.... UZI
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#13
Kui suureks saan, ostan endale kah sellise Big Grin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Piltmõistatus: mis jubin A klassil see? Karl 7 4,462 18-04-2013, 01:31 AM
Viimane postitus: itbilen
  Piltmõistatus Karl 2 1,962 21-06-2007, 08:56 AM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne