Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes Service Manuals
#1
Mul juba tükk aega selline programm, kus on igasugu inffi kuidas remontida mersusid. Hulgaliselt jooniseid, õpetusi jne. Vigade prognoosimine.
1968-2006 aastad, kuid paljude vanemate mudelite kohta pole just väga palju infot.
Sees on nii autod kui ka bussid, veokad ehk kõik.
Kui keegi on huvitatud, siis mingi sümboolse summa eest võin kopeerida neid plaate. 1cd ja 2 dvd`d. Või annate ise plaadid ja ma teen ümber.
Abiks tegijatele.
Vasta
#2
Palju see sümboolne summa olla võiks?
Vasta
#3
100.- näiteks. Siis saab plaadid ja mõne õlle.
Vasta
#4
Krt, miskipärast ei saa postitust muuta(viskab mingi ruudu "muuda" märgi alla.
Tahtsin lisada, et kui keegi tahab seda väljaspoolt Tartut, siis summale lisaks veel transport (cargobus)
Vasta
#5
Kui ma tallinnas asun siis kuidas maksmine toimub?
Vasta
#6
hents99 Kirjutas:Mul juba tükk aega selline programm, kus on igasugu inffi kuidas remontida mersusid. Hulgaliselt jooniseid, õpetusi jne. Vigade prognoosimine.
1968-2006 aastad, kuid paljude vanemate mudelite kohta pole just väga palju infot.
Sees on nii autod kui ka bussid, veokad ehk kõik.
Kui keegi on huvitatud, siis mingi sümboolse summa eest võin kopeerida neid plaate. 1cd ja 2 dvd`d. Või annate ise plaadid ja ma teen ümber.
Abiks tegijatele.

Mis programmi nimi on?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
hents99 Kirjutas:Krt, miskipärast ei saa postitust muuta(viskab mingi ruudu "muuda" märgi alla.
OT: selle vastu aitab, kui 'muuda' nupul parem klikk ja 'open in new...'
Vasta
#8
jansa Kirjutas:
hents99 Kirjutas:Krt, miskipärast ei saa postitust muuta(viskab mingi ruudu "muuda" märgi alla.
OT: selle vastu aitab, kui 'muuda' nupul parem klikk ja 'open in new...'

Aitab ka see, kui kasutajaseadetes muuta keeleks Estonian, hetkel küll veel pool inglise keeles, kuid funktsionalsus kõvasti suurem ja edit töötab ka paremini
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
VeelOT: Klikkides sellele kastikesele saab kah muuta.
Turbo
Vasta
#10
Programmi nimi on WIS.
Maksta saab ju ülekandega kui ei juhtu kokku saama. Siin mõned huvilised on juba. Tegelen vaikselt sellega, täna ilmselt ei jõua, aega vähe. Õhtul tähtis hokimäng ja vaja valmistuda UZI
Vasta
#11
hents99 Kirjutas:Programmi nimi on WIS.
Maksta saab ju ülekandega kui ei juhtu kokku saama. Siin mõned huvilised on juba. Tegelen vaikselt sellega, täna ilmselt ei jõua, aega vähe. Õhtul tähtis hokimäng ja vaja valmistuda UZI



Usun, et WIS on siin juba paljudelgi olemas, nagu minulgi. Üsna kuiv programm on, ehkki materjali nagu oleks. Asi siis minul on 2 DVD peal ja joonised on üsna kehvapoolsed sellel.

Kui mässata viicida, siis isegi kõlbab ka
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#12
Ega ta mingi ime asi pole jah. Kuid siiski on päris palju materjali - abiks ikka. Kas keegi teab ka mingit uuemat ja paremat sarnast programmi?
Vasta
#13
hents99 Kirjutas:Ega ta mingi ime asi pole jah. Kuid siiski on päris palju materjali - abiks ikka. Kas keegi teab ka mingit uuemat ja paremat sarnast programmi?

Mis muidu sellest Autodatast arvata?
Turbo
Vasta
#14
sm. pelle Kirjutas:
hents99 Kirjutas:Ega ta mingi ime asi pole jah. Kuid siiski on päris palju materjali - abiks ikka. Kas keegi teab ka mingit uuemat ja paremat sarnast programmi?

Mis muidu sellest Autodatast arvata?

Väga vähe asjalikku infi mersude kohta - uuemate kohta midagi on, aga 124 ja 126 peaaegu null
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#15
Autodata on tegelikult programmi ESITRONIC osa. Kokku mingi kuni 7 GB vist. Töökodades kasutusel just ESITRONIC. Kuid jah ega seal vanemate autode kohta väga palju pole. Tõenäoliselt pole vanemate autode kohta selliseid programme, peab vanaaegsete infoallikate "raamatutega" hakkama saama.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#16
Tegelt võiks olla just selline tehniline andmebaas, kust oleks võimalik välja lugeda igasugu autoga seonduvaid mõõtmeid, masse jne. Autodata 2004 on mul olemas tollest ajast, ega sealt ka kuigi palju targemaks ei saa. Rihma õige paigaldusjuhis ja elektriskeem on olemas. Uuematest autodatatest ei tea kahjust midagi.
Peaks võibolla ise hakkama tegema mingit andmebaasi. Siin leidub erinevate mudelitega tegelejaid küll. Iga üks paneb paar lehte infot mudelist, mida ta kõige paremini teab ja siis saaks kokku panna, siis peaks muidugi kohe alguses olema veendunud, et kõik faktid on tõestatud...väike mõte, aga ilmselt on lihtsam kuskilt vastav andmebaas sebida.
Vasta
#17
torrentspy-s olemas ka autodata, kes on huvitatud ja sellest asjast jagab.

ja olemas ka WIS
Mercedes_Benz_WIS_ASRA_2006 ,google otsingusse ja leiab neid torrenteid
Vasta
#18
Tõmbasin bitlordist nüüd selle WIS-i(2 kuud vist läks aega:bashSmile,ja nüüd on probleem et kuidas seda installida.Pool päeva olen juba jamanud aga kogu aeg viskab mingi teate, et üks asi on puudu ja teine asi on puuduUZI.
Vasta
#19
Seal tegelikult peaks olema kolmas lisa ka. mingi 50 mega,õpetab kuidas installida ja üks programmijupp on ka kaasas,mis abiks installimisel!
Vasta
#20
Mul isiklikult tekkis selline jama, et esiteks ei leia mingit wiscdxxx faile üles ja teiseks "could not save user data". Seda kasutusõpetust ma vaatasin ka mitu korda, aga see on selleks puhuks kui install peaks veatult minema. Osad failid on üldse rikutud vms. Ajas ikka täitsa kurjaks küll, kui pool päeva edutult püüdsin seda arvutisse panna:bash:.Keegi on mulle ilmselt halba nalja teinud ja netti 7GB mingit jama üles riputanudUZIUZI

(või olen ma ise lihtsalt lollConfusedillySmile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz vito v220 Mv220 8 913 02-03-2022, 08:20 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz Vito 115 CDI sureb välja helitehnik 4 1,403 05-12-2020, 09:51 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes Smartkey programmeerija Xhorse firewalker 1 1,617 10-05-2020, 07:18 PM
Viimane postitus: väikemees
  Mercedes w203 C240 ESP juhtploki mure! raigo83 3 4,249 04-08-2017, 01:34 PM
Viimane postitus: hellrix
  Mercedes Benz C200 W204 2010 diisel jahutusvedelik Fisher 1 2,537 01-08-2016, 10:18 AM
Viimane postitus: Fisher
  mercedes benz E320 4 Matic ja kompressor mersu 320 4M 2 2,915 25-05-2015, 04:41 PM
Viimane postitus: Blue Chip
  Mercedes-Benz vin decoder zajets 10 23,003 12-01-2014, 10:05 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Mercedes S320 W220 Command ei toimi ats745 2 3,770 16-02-2012, 11:38 PM
Viimane postitus: LondonS
  Mercedes benz w124 Käigukast? 72zfs 0 2,667 02-11-2011, 10:43 PM
Viimane postitus: 72zfs
  Mercedes-Benz originaalkangad ning muud materjalid auto sisu taastamisel... jpm. Blaze 1 4,116 06-04-2011, 11:17 PM
Viimane postitus: kaupolepasepp



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne