Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selle eest tuleks tappa...väääga aeglaselt...
#1
:bash::boom:
http://www.youtube.com/watch?v=buyPQPQ9tkU
The soul smells like diesel
Vasta
#2
mõtle ka kellest jutt. mina isiklikult respekteerin jeremy clarksoni kui MAAILMA PARIMAT motoajakirjanikku Smile
...
Vasta
#3
Andres - populism ja kvliteet on erinevad asjad....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#4
no maitse asi. siis võib ju öelda, et G on ka populism - LandCruiser on odavam aga sama hea Smile

Seal siiski on kvaliteet. Nii Top Gear Magazine kui ka Top Gear kui telesaade. Eesotsas muidugi Clarksoniga. Tema kõrvale pole kedagi panna.
...
Vasta
#5
ei tea, minuarust on mõned nende saated ülemõistuse ja mõttetud peale kauba
Vasta
#6
Andres Kirjutas:mõtle ka kellest jutt. mina isiklikult respekteerin jeremy clarksoni kui MAAILMA PARIMAT motoajakirjanikku Smile
MAAILMA PARIMAT-millise mõõdupuu järgi?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#7
IMO - ainult mõttetu populism...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#8
Tsitaat:m�tle ka kellest jutt. mina isiklikult respekteerin jeremy clarksoni kui MAAILMA PARIMAT motoajakirjanikku Smile

Ma küll siin mingit auto ajakirjandust ei näe, muidu olen küll briti hoomori austaja, aga see on üks väheseid inglaste nalju, mida mina vähemalt ei mõista... ja huumorit siin tahetakse teha, tõsisest saatest on Top Gear'i puhul vääga raske rääkida!
Vasta
#9
No mida ühe 911'ga tehti oli palju hullem aga jah, see autode lõhkumine seal eriti mulle kah meeltmööda ei ole.
Muidu TopGear õllekõrvale on küll hea meelelahutus.
Turbo
Vasta
#10
Minumeelest oli küll ülilahe Big GrinBig Grin

Oskavad ikka seda huumorivärki need britid seal Big Grin
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#11
ega keegi ei tee ju tõsist autotelevisiooni. Ja kui teeks ega siis keegi ei vaataks ka.
tõsi, paljud asjad on mõttetud. aga kui nad ikka sõidavad mõne autoga, siis tuuakse ka head ja halvad küljed välja.

võibolla on paremaid koomikuid, kuid teist sellist telesaadet ei ole. vaatajaid oli neil ka mõned hooajad tagasi 6 miljonit. Praeguseks... tont seda teab.
...
Vasta
#12
minuarust väga hea saade on ja kui raha on löhkuda miks mitte
Vasta
#13
Tegemist on autondusteemalise meelelahutusega, mitte tõsise autosaatega ning omas žanris on tegemist parima saatega maailmas (kui keegi teab mõnda tõsiseltvõetavat konkurenti, 5 gear mitte pakkuda Confusedmash:, siis andke teada).

Mõnikord üritatakse teha "katseid", mis nii hästi välja ei tule... nagu see siin. Tegijatel ikka juhtub, anname andeks.
Vasta
#14
pühabä oli üle pika aja uus osa 9x01. näitab ka hammondi chrashi!
Vasta
#15
Ise oman 140-nt ja pean väga lugu sellest autost.Siis lihtsalt valus oli vaadata.Aga noh eks igasuguste lollustega saadakse hakkama.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#16
marek Kirjutas:pühabä oli üle pika aja uus osa 9x01. näitab ka hammondi chrashi!

Hea osa oli! 280 miili tunnis põldu künda.... ime et see vend ühte tükki jäi
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz sõitis politsei eest ära arturmalcik 39 28,246 05-12-2012, 01:26 PM
Viimane postitus: TaaviD
  SEC 117,609€ eest (+ oksjonitasu 21% + KM) Blue Chip 1 2,608 31-08-2012, 05:43 PM
Viimane postitus: nostromo
  Palju on normaalne hind w124 400e/500e eest? MBw140 4 4,351 20-07-2011, 09:13 PM
Viimane postitus: Karl
  Ermole õnnesoovid lisaaasta eest indrek 13 7,071 04-03-2010, 11:38 AM
Viimane postitus: HotPapa
Brick Pildid räägivad ise enda eest. Laur 6 6,225 12-10-2007, 01:57 PM
Viimane postitus: eDiCk
  infot selle auto kohta maarekl 13 5,329 01-10-2007, 06:35 PM
Viimane postitus: maarekl
  infot veel selle auto kohta ka! maarekl 6 3,332 29-09-2007, 06:59 PM
Viimane postitus: maarekl
  Infot selle sõiduki kohta... Wiha 11 5,286 03-09-2007, 08:40 AM
Viimane postitus: Wiha
Brick karistus jobu olemise eest marko600 3 2,324 29-03-2007, 09:09 PM
Viimane postitus: Werewolf
  kuidas tuleks siis sellise asja eest karistada? kpokyc 4 3,183 28-03-2007, 06:26 PM
Viimane postitus: Mets



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne