Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Häired foorumi töös
#21
Lehe päises vale kodeering - kirjas ISO 8859-1, aga kui muuta brauseril käsitsi UTF-8-ks, siis ka kõigi täpitähtedega OK.
Vasta
#22
ma muudan selle kodeeringu juba foorumil endal ära, siis ei pea rahvas browserit näppima, üldjuhul asi juba edeneb ka
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#23
Hohoo, täpitähed on tagasiWink

Gut, Indrek, gut!
Vasta
#24
nüüd oki jahh täpikatega lõpuks. igasuguseid erinevaid krõnkse olnud vahepeal...
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#25
Kas täpikad peaksid olema ainult uutes postides või vanades kah? Osades teemades on ikka paras sigrimigri näha ainult või ma pean miskeid setinguid muutma? Mul muidu firefox.

Edit: Proovisin seda UTF-8't kah, midagi ei muutunud.
Panin manustesse kah selle pildi. Ülemistes postides on miski jura ja allpool on juba täpid peal.
Edit2: Miks ma manuseid saan lisada? :bigsmile:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Turbo
Vasta
#26
See täpitähe teema oleneb, millal kindel postitus tehtud on. Postitused, mis on varasemast ajast - enne foorumi uuendamist on töökorras, aga asjad mis kirjutati uuendamisest kuni tänaseni on natuke paigast
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#27
Nii, nüüd on asi niikaugel, et süsteem hakkab enamvähem jälle töökorda saama. Kuna aga uuendatud versioonil on rohkem lisavõimalusi, kui vanal oli, sis need lisavõimaluse puudused jäävad kasutamata, kui kasutate vanat keelefaili. Hetkel tõlgin kogu süstemi ümber, kuid suur osa juba tõlgitud ja seda saate ka kasutada.

Keda huvitab täiuslikum versioon ja ei sega, kui VEEL osad asjad inglise keeles on, siis soovitan Teil oma keelevaliku ära muuta.

Seda saate teha:

Ülevalt kasutajaseaded - siis sealt kasutajaprofiili alammenüüst kas seaded või midagi sellist ja sealt valite uueks keeleks estonian.

Siis uuenda ja peaks olema ok, ehkki esialgu osad ajsad on veel inglise keeles. Aga siis ka see postituse muutmine on töökorras ja muud asjad ka
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#28
Kas muidu "Tähtsad teemad" ja "Normaalteemad" jäävad nii? IMHO oli enne oli parem kui "kleepsud" olid lihtsalt väikse vahega eraldatud. Kui neid kleepse tahate rohkem nähtavaks teha siis seal lihtsalt võiks ees olla kiri "Kleeps:".


Edit: Ma ei saa aru kas mul seadetes, arvutis või ei tea kus on kala? Igakord kui ma foorumisse tulen pean uuesti sisse logima, seal logides pole kohta kah kuhu linnukest panna, et automaatne sisselogimine vms.
Turbo
Vasta
#29
Mis sellesse sisselogimisse puutub siis see hoopis cookidega seotud. Ehk kontrolli kas cookied on lubatud või vb oled interneti seadetes sättinud, et iga kord peale internetist lahkumist kustutab kõik cookied ja failid ära.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#30
sm. pelle Kirjutas:Edit: Ma ei saa aru kas mul seadetes, arvutis või ei tea kus on kala? Igakord kui ma foorumisse tulen pean uuesti sisse logima, seal logides pole kohta kah kuhu linnukest panna, et automaatne sisselogimine vms.


jah, vanas foorumis oli see olemas esilehel, nyyd kasutajate seadete all, ise ka alguses imestasin, miks kogu aeg asi välja logib. Kasutaja seadete all olemas koht, kuhu pead linnukese ette panema. vaata pildilt:

   
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#31
Aijah.... oma aruga nagu vaatasin sealt seadetest aga no oma aru on oma aru :lol:
Igastahes tänud.
Turbo
Vasta
#32
Uue exploreriga ei saa ennem välja logida kui ei kustuta browse history ära? Kas enda arvuti viga?
Vasta
#33
muide.. selleks, et koigil tapitahed uhtemoodi oleksid, tuleks foorumi html-faile natuke mudida ja tagide vahele selline jutt panna:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
Vasta
#34
muide.. selleks, et koigil tapitahed uhtemoodi oleksid, tuleks foorumi html-faile natuke mudida ja tagide vahele selline jutt panna:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
Vasta
#35
Allkiri: näita allkirja. (ainult registreeritud kasutajatele)
E-kirjaga teavitamine: soovin saada e-kirja iga kord, kui keegi postitab siia vastuse. (ainult registreeritud kasutajatele)
Smailide keelamine: ma ei soobi, et minu postituses näidataks smailisid.

kirjavea leidsin pisike teina küll aga ikkagi Smile
<One Life Left>
Vasta
#36
Praegu hakkasin just otsima õlidega seotud teemasi ja avastasin, et min tähtede arv on otsingus 4. Seega "õli" ei saagi otsida.
Võiks piirata need 3 tähega ära, kui vaja seda üldse piirata.

Edit: Ja miks on selline asi vajalik??? "Sorry, but you can only perform one search every 60 seconds." Nii võib jäädagi midagi otsima.
Turbo
Vasta
#37
foorumil on kell 1 tund taga õigest ajastConfusedmash:
Vasta
#38
acame Kirjutas:foorumil on kell 1 tund taga õigest ajastConfusedmash:
Muuda kasutaja seadmete alt kella aeg +2 pealt +3 peale.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#39
aa.okConfusedilly:
Vasta
#40
Jah , mul selline probleem, et ma ei näe hästi postitusi! Näiteks, postitusi on rohkem kui üks leht aga foorum ei näita teist lehte!
Et natuke ebamugav on!!! Kus juures, kui ma panen selle printimis versioonile siis näitab kõike postitusi! Keegi võiks öelda kas minu enda kala või foorumi!!!! Kõik muu töötab väga hästi!!!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Foorumi arendusideed ja lisavõimaluste palved Harry 43 72,051 21-11-2021, 08:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  Foorumi müügimehed R129 64 165,965 12-10-2013, 10:00 PM
Viimane postitus: KasVaru
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,732 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry
  Foorumi uuendamine 1.6* tarkvara peale (18. okt 2011) Harry 7 15,085 20-10-2011, 08:46 AM
Viimane postitus: siim
  Foorumi uuendamine Harry 190 195,290 05-09-2011, 11:54 PM
Viimane postitus: Harry
  Uuendatud foorumi esileht! marek 11 9,741 27-07-2008, 07:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Teade: Vene foorumi uuendamine indrek 0 4,717 15-04-2007, 12:27 PM
Viimane postitus: indrek
Exclamation MB Klubi Foorumi reeglid indrek 0 4,891 20-11-2005, 05:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne