Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w210 tagumised pidurid ei toimeta
#1
Lugu siis selline et pidurdamisel tagumised pidurid ei toimeta ,olen kontrollinud õlisid ,õhutanud ,suppordeid kontrollinud ja nii edasi ek on kellegil olnud selline jama .
Vasta
#2
Õhutasid ikka kurguni täis paagiga? Sest paagis olev vahesein on nii kõrge, et kui valad vaid max märgini ja mitte ääreni, siis tagumistesse piduritesse ei jõuagi õli. Ja õhutamisel tuleb kogu aeg taset jälgida ja juurde valada, et enam vähem ääreni täis olex. Kui pidurid õhutatud, tuleb paagist veidi õli välja imeda (majapidamispaberiga näitex), et tase olex max märgini ja pidurivedelikul olex paisumisruumi.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#3
Tagumistesse piduritesse jõuab ilusti õli ja õli tase on paagil märgitud max levelini.
Vasta
#4
Kuidas see tunda annab et tagumised pidurid ei tööta? Suportitel kolvid liikusid vabalt?
Vasta
#5
(09-02-2015, 11:37 AM)22295 Kirjutas: Tagumistesse piduritesse jõuab ilusti õli ja õli tase on paagil märgitud max levelini.

Surve ka töösilindrisse tekib?

Peasilinder vigane, ABS plokk tuksis - põhjusi võib olla mitu.
Vasta
#6
Silindrid liiguvan jah usun et vigu võib palju olla see pärast uuringi ehk keegi on kogenud sama asja ,kuidas saab olla peasilinder või ABS plokk tuksis olla kui esimesed toimetavad ideaalselt ehk oskate selgitada .
Vasta
#7
Ma küsin uuesti, kuidas sa aru saad et tagumised pidurid ei toimeta või miks sa seda arvad? Kas ülevaatusel öeldi? On nad lihtsalt kehvad või absoluutselt ei pidurda, kettad läigivad või pole klots üldse vastu puutunud?
Vasta
#8
Kuidas kondrolliseid tagumiste supordite kolvide liikumist, liikusid ikka täiesulatuses vabalt või viskasid pilgu peale et piduripedaali vajutades veidi liikusid.
Vasta
#9
(10-02-2015, 01:21 AM)22295 Kirjutas: ...
ehk keegi on kogenud sama asja ,kuidas saab olla peasilinder
...

Korduvalt nähtud, olukorda, kus peasilindri manseti väike leke ei tekita töösilindris piisavat rõhku. Olen pudinud ka sissepoole pundunud pidurivoolikuga, mis surve tekkimisel ummistus ja rõhku edasi ei lasknud. Väliselt oli kõik hästi.

Kuidas käitub piduripedaal? Pehme, vajub läbi? Mida teeb auto, kui pidurdada? ABS rakendub? Esipidurid enne peatumist ikka blokeeruvad?

Abi saab anda siis, kui hädaline oma tähelepanekud kirja paneb.
Vasta
#10
Tervist piduri pedaal töötab normaalselt nii kui puutud esimesed kohe rakenduvad tagumised mitte krammigi .Suurema hooga hakkab toimetama nii nagu ABS toimetab .Esi pidurid pidurdavad korralikult, Olen korduvalt õhutanud suppordeid nii õli jookseb ilusti õhku vahel pole ,suppordi silindrid liiguvad mõlemad ilusti .... KONTROLLITUD ILMA KLOTSIDETA,,,,,, Ja ABS iga minu teada rattad plokki ei tohiks võtta nii nagu vanad vene masinad millel polnud ABS..
(11-02-2015, 11:12 AM)erx000 Kirjutas: Ma küsin uuesti, kuidas sa aru saad et tagumised pidurid ei toimeta või miks sa seda arvad? Kas ülevaatusel öeldi? On nad lihtsalt kehvad või absoluutselt ei pidurda, kettad läigivad või pole klots üldse vastu puutunud?


(11-02-2015, 12:00 PM)v6sa Kirjutas:
(10-02-2015, 01:21 AM)22295 Kirjutas: ...
ehk keegi on kogenud sama asja ,kuidas saab olla peasilinder
...

Korduvalt nähtud, olukorda, kus peasilindri manseti väike leke ei tekita töösilindris piisavat rõhku. Olen pudinud ka sissepoole pundunud pidurivoolikuga, mis surve tekkimisel ummistus ja rõhku edasi ei lasknud. Väliselt oli kõik hästi.

Kuidas käitub piduripedaal? Pehme, vajub läbi? Mida teeb auto, kui pidurdada? ABS rakendub? Esipidurid enne peatumist ikka blokeeruvad?

Abi saab anda siis, kui hädaline oma tähelepanekud kirja paneb.

Vasta
#11
Ma ei mõista ikka veel, et mille järgi sa aru saad et tagumised ei pidurda? Tagumiste pidurite pidurdusjõud on tunduvalt väiksem kui esimestel, ole hea ja mine kusagile ülevaatuspunkti rullide peale ja lase pidurdusjõud ära mõõta, võibolla pole su autol midagi viga.
Vasta
#12
Kontrollisin ilma piduri klottsideta mõlemaid kolbe ja kettad on suht roostes ja kulumata kuigi on uued aasta tagsi pann uued kuigi suht vähe olen sõinud
Vasta
#13
Siiski, mine küsi ülevaatuspunktis ukse taga et tahad pidureid kontrollida, maksad mõned eurod ja asi selge. Meie kliimas tagumised kettad hävivad üsna kiirelt, eriti kui rahulikku sõidustiili harrastada. Kui sa lähtud ainult ketaste visuaalsest välimusest ja autoga sõites on kõik korras, siis ma ei näe küll mingit põhjust ilma piduristendita kapottigi üles tõsta.
Vasta
#14
Kõige huvitavam on see et pea silindrist jooksevad kaks volikut ABS plokki ,ning esimesed toimetavad aga tagumised mitte ise kaldun arvama miski pärast AbS plokki kuna see jaotab õli nelja ratale esimestele jõuab ja tagumistele mitte ,või mull on vale aru saam ABS plokki töö eesmärgist ,
Kõige hullem ongi et ül puudu ja ma ei järelda sellest et piduri kettad roostes, olen oma silmaga näinud kui keegi tuttavatest proovivad nii jääl kui lumisel teel igal kiirusel pidurdada ja tagumised ei toimeta ja kõige hullem et hiljuti oleks see pärast ääre kivise sõitnud kuigi kiirus polnud üle 50 km gi ehk vaatan ja hüppan korraks ül vaatusest läbi
..
Vasta
#15
(12-02-2015, 01:09 AM)22295 Kirjutas: ...
vaatan ja hüppan korraks ül vaatusest läbi

Mis kasu sellest vaatamisest on, kui pidurid ei toimeta. Asfaldil ABS rakendumiseni (ehk pidurid põhja!) pidurdades peaks tagumised kettad läikima lööma küll.

Küsimuste alusel ma soovitaks pigem valida mõni sobilik number siit:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=6877
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W210 E270CDI 2000a. turbo ja sellega seonduv Uuki 0 273 21-10-2022, 10:36 PM
Viimane postitus: Uuki
  W210 722.6 5G-TRONIC käigukasti variandid dinowalk 2 660 01-05-2022, 05:52 PM
Viimane postitus: dinowalk
  Mercedes Benz 211 tagumised peatoed ei kuku alla peale lanaax 1 885 22-04-2022, 08:43 AM
Viimane postitus: Marksus
  W210 Naviga Becker Comandi vastu roodla 0 451 13-03-2022, 11:59 PM
Viimane postitus: roodla
  elektriga juhtus , w210 veixmbs 4 814 17-02-2022, 09:48 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 220d EPC vigane käivitus valdis6 1 629 16-12-2021, 10:31 AM
Viimane postitus: v6sa
  K: W210 kütuse pump + pilt siimsl1 14 13,902 10-12-2021, 10:05 PM
Viimane postitus: v6sa
  W210 320CDI TOSSAB veixmbs 7 849 19-11-2021, 09:58 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W212. Pidurid vilisevad Boss35 23 1,655 13-11-2021, 10:32 PM
Viimane postitus: jsv
  w210 2001 aasta kõlarid Alan87 1 1,838 03-11-2021, 08:23 PM
Viimane postitus: MAV



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne