Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mure w203 200 kompressor
#21
Tere

Võid huvipärast minu w 203 teemat lugeda. Minul oli ka mingi jama, mis lõppes lambda vahetusega. Nagu mina arusain süütab selle tule kolm peamist põhjustajat ( lambda, õhukulumõõtja või segusiiber) Võib ka olla mingeid neljandaid või viiendaid põhjustajaid, kuid see nõuab juba põhjalikumat süvenemist. St Kui kütteseguga on midagi paigast ära siis see tuli süttib. Minu omal oli algselt ära lambda küttekeha, siis ka tuli põles. Kuna ma selle auto tookord alles ostsin ja ei teadnud kaua eelmine omanik sellega niimoodi sõitnud oli, siis külmalt tal pöörded kõikusid. Peale lambda vahetust tehti ka ka segusiibrile pesu ja uuesti õpetus. Ja siis jäi pidama ja sõitid ilusti. Ma usun et sa niimoodi päris ei saa et lihtsalt vahetad ära ja loodad et on korras. Seal on vaja ikka arvutiga viga kustutada. Sest need vead ise päris ära ei kao tal ajust. Võib ka sinu omal olla lugu selles et segusiiber on must tuleb ära pesta ja uuesti selgeks õpetada autole asendid. Silberi meeste jutu järgi teevad nad nendel pillidel seda üsna tihti. Kui ma hästi mäletan leppisin ma tookord silberi meistriga kokku nii et jätsin auto kolmeks neljaks päevaks nende juurde. Et nad saaks teda erinevates režiimides ja külmalt ja soojalt katsetada. Mina sain nii oma asjad korda igal juhul.

Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#22
(19-02-2015, 10:28 AM)siimruz Kirjutas: Tere

Võid huvipärast minu w 203 teemat lugeda. Minul oli ka mingi jama, mis lõppes lambda vahetusega. Nagu mina arusain süütab selle tule kolm peamist põhjustajat ( lambda, õhukulumõõtja või segusiiber) Võib ka olla mingeid neljandaid või viiendaid põhjustajaid, kuid see nõuab juba põhjalikumat süvenemist. St Kui kütteseguga on midagi paigast ära siis see tuli süttib. Minu omal oli algselt ära lambda küttekeha, siis ka tuli põles. Kuna ma selle auto tookord alles ostsin ja ei teadnud kaua eelmine omanik sellega niimoodi sõitnud oli, siis külmalt tal pöörded kõikusid. Peale lambda vahetust tehti ka ka segusiibrile pesu ja uuesti õpetus. Ja siis jäi pidama ja sõitid ilusti. Ma usun et sa niimoodi päris ei saa et lihtsalt vahetad ära ja loodad et on korras. Seal on vaja ikka arvutiga viga kustutada. Sest need vead ise päris ära ei kao tal ajust. Võib ka sinu omal olla lugu selles et segusiiber on must tuleb ära pesta ja uuesti selgeks õpetada autole asendid. Silberi meeste jutu järgi teevad nad nendel pillidel seda üsna tihti. Kui ma hästi mäletan leppisin ma tookord silberi meistriga kokku nii et jätsin auto kolmeks neljaks päevaks nende juurde. Et nad saaks teda erinevates režiimides ja külmalt ja soojalt katsetada. Mina sain nii oma asjad korda igal juhul.

Siim

Tere, mulle endale tundub ka et midagi on kütteseguga kuna ühtlaselt sõites läheb nagu lolliks ja sütitab tule, õhulugeja on korras ja toimib, pöörded ei kõigu ja kõik oleks justkui korras. Segusiiber ka tehti puhtaks Horti jutujärgi, seljuhul siis viimane variant ongi see lambda nagu ma aru saan. Oskaja diagnostik peaks suutma veakoodist välja lugeda selle lambda ma loodan. On äkki soovitada kedagi head diagnostikut?
Vasta
#23
Lambda kontrollimiseks pole tingimata üldse mingit diagnostitestrit vaja. Igal asjalikumal tegijal v6iks ostsilloskoop olemas olla, millega saab lambda toimetamises veenduda.
Vasta
#24
See on siis mis?
Vasta
#25
Nii,vahepeal sai siis vahetatud kompressori peal olev siiber?, horti jutujärgi vana oli peetis ja ei saanud asendeid selgeks õpetada. Nüüd enam mootorituli ei põle aga võtab täitsa lampi jõu tagant ära,lülitab kompressori välja. Eile (12.03) hommikul oli jõud kadunud ning sõites ca 10km ja seisma jättes enamvähem tunniks oli jõud jälle tagasi. On kellegil sellist ajude... olnud või oskab keegi pakkuda mingitki lahendust? Korraks sai ka truumut külastatud kuid ega sealgi midagi väga targemaks ei saanud, veakoodi näitas et õhuvoog liiga madal vms.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w203 2003a 2.2 cdi 105kw ATM kasti probleem MercedesBenz 2 129 05-02-2024, 08:19 PM
Viimane postitus: MercedesBenz
  W203 paagisise pumba torustik Maxml 1 150 05-12-2023, 03:57 PM
Viimane postitus: Lahekas
  CLC W203 cdi aku laadimispinge liiga kõrge Rainzman 0 229 21-10-2023, 01:56 PM
Viimane postitus: Rainzman
  W204 lukustus mure tomm75 2 247 11-08-2023, 05:11 PM
Viimane postitus: tomm75
  w203 kontrollid maha merce 3 502 26-02-2023, 11:27 PM
Viimane postitus: ets1
  w203 abs,bas,esp mure myokard 6 480 05-01-2023, 09:52 AM
Viimane postitus: Marksus
  w203 200 CDI 2005a probleem ustega Karupoeg22 2 360 21-12-2022, 01:04 PM
Viimane postitus: Karupoeg22
  w203 2.0 120kw pöörde probleem merce 8 821 21-11-2022, 08:13 PM
Viimane postitus: jsv
  MB C 200 CDI kurvituled MercedesC200 0 412 24-10-2022, 01:14 PM
Viimane postitus: MercedesC200
  C220 w203 ESP / COOLANT MercedesBenz 6 891 11-09-2022, 12:32 PM
Viimane postitus: MercedesBenz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne